En Çok Etkilendiğiniz Hocaefendi Hangisi?

En Çok Etkilendiğiniz Hocaefendi Kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    179
Niye

Niye Ali Ramazan Dinç Hoca Efendinin İsmini yazmadınız anlamadım...!

Web sitesi
beysehiraktuel.blogcu.com
bu gibi anketler malesef bazı kimseler tarafından bazı yerlere çekilebiliyor o yüzden açmamak daha iyi..Çünkü çoğunluk diyelim takım tutar gibi cemaatçilik yapıyor..Malesef burada bile şahidiz..Örnek ve isim vermek istemiyorum..Allah c.c. rızası için yapılan hizmetlerin ve vaazların hepsini seviyorum.Ama buradan bir isim seçmek gerekirse daha çok sevdiğim diyelim esad coşan efendi,fethullah gülen hoca ve haşim akten.

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
hocalar arsındaki ayrımcılığa karşıyım ankete tam katılım yok.bu anketteki bütün hocaların kalbimizde ayrı ayrı yerleri vardır. bir de bununla ilgili ankete hiç gerek yoktur.dinleyenler zaten dinliyolar .hiç biri birbirinden üstün değil hepsi allahın kuludur allah hepsinden razı olsun ...

example58

Üye
Çok SaÇma Bİr Anket Cevap Seceneklerİ Daha SaÇma

orada Kİ Şiklar Bİrbİrİ İlekiyaslanamayacak İnsanlar Hepsİnİn Farkli Konumlari Var .secenekler DeĞİŞmelİ.

seha

Üye
yorumlari okumadan hepsine birden oy verdigim icin mutluyum
yorumlari okuduktan sonra ise herkesin ayni sekilde dusunmedigini gorunce uzuldum

bir takim tutmaisine donmus olay

alimler peygamberlerin varisleridir ve biribirinden farksizdir
ALLAH ONLARDAN RAZI OLSUN

abdullah sinan

Paylaşımcı
Kalemdar aranmaa !! bak üst tarafta hakkını helal et yazdık , kötü bi niyetin olmadığını anladık yaLnız bu imaLı konuşmaLarLa beni kendine kışkırtıyosun ,sonu senin için ii olmaz ;) kaşınma yoLuna dewam et .. hadi seLametLe

ANKETİN BAŞIDAKİ SİDAR'LA BU YAZINI SAHİBİ SİDAR FARKLI MI?HİİİÇ YAKIŞMIYOR.SİZİ KINIYORUM

abdullah sinan

Paylaşımcı
Ama Seyyid Abdülbaki Hazretleri yani Seyda Da Çok Etkiledi Beni...

Himmet Ya Gavsı Sani..

buwj2.jpg

ALLAH-U EKBER ELİNDE S HARFİ Mİ VAR?

abdullah sinan

Paylaşımcı
Hepsİ Bİrbİrİnden DeĞerlİ.
Ben Oyumu M.zahİt Kotku Hoca Efendİye Verdİm.ÇÜnkÜ Kendİsİnİ Fatİh Sultan Mehmet'İn Hocasi AkŞemseddİn'e Benzetİyorum.
Fakat Haci Hasan Efendİmİzİn Kalplerİmİzde Ayri Bİr Yerİ Vardir.

MaADa

Paylaşımcı
SeLamunaLeykum

Ben ankete oy vermedim , şimdiye kadar kaç senedir isLami ForumLara takıLıyorum bu kadar saçma bi anket görmedim , hiç kimse aLınmasın gücenmesin ! bu anketteki zat'ların hepsi birbirinden değerLi , Rabbim şefaatLerine naiL eyLesin ...

ARKADAŞIMA KATILIYORUM....

sahmerdanx

Üye
KARDEŞİM HEPSİ DERYA YAHU,KİMİ HIZLI AKAR KİMİ YAVAŞ,ÖNEMLİ OLAN BİZİM O DERYADAN NEKADAR ALABİLDİĞİMİZ

şemsullah

Asistan
ALİ RAMAZAN DİNÇ EFENDİMİZİN ADININ EN BAŞTA OLMASI LAZIM AMA BU KARDEŞİMİZİN DE BİR BİLDİĞİ VARDIR:confused1[1]: