Dini Film Arşivi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

okanca

Üye
saol kardes ellerine saglık güzel olmus fakat linkleri rapid yerine hemen paylas yada mega uplanda atarsan daha seri dowload yapıla bilir

AdımcA

Akşam ... Yine Akşam ...
indirmek istediğimiz linki tıklayınca, çıkan sayfada en altta sağ tarafta Free yazan bir yer var, orayı tıklıyoruz.
ondan sonra geri sayım başlıyor bitince, çıkan rakam ve sayıları boş olan yere yazıyoruz ve download from ... yazan yeri tıklıyoruz.
kaydet çıkınca da kaydediyoruz. :)

İbret verici bir sahne.....çocuklar ve etkilenebilecek insanlar izlemesin/izlettirmeyin lütfen.

Çekim güvenlik kamerası ile yapıldıgınden ses çok az, ama görüntü herşeyi anlatmaya yetiror :(

yalancı bari doğruları yazsaydın. bi de çok ibred verici yazmışsın. gerçekten çok korktum.çok ibred vericiydi gerçekten:crying: . ;) :uzgunum[1]: :friends: :wallbash[1]: :nep[1]:

reisemre

Üye
ya ben indirip izlemek istiyorum ama bir yandanda korkuyorum biri akıl versin nasıl bişeyyyy

reisemre

Üye
ya kardeş hiç korkmanıza gerek yok ben baktım hiç korkmadım korkanlarda ayıp etmiş yazık ya!...:yahoo:

feyza:)

İstanbulî
Web sitesi
www.incebirdokunus.com
puhahah çok güldüm "Lioger" mış yani babası lion(aslan) annesi tiger ( kaplan ) ..:clap2:
gerçekten kocaman bişey ben minnacık kediden korkuyorum onu görsem ne olur kim bilir :)

Teşekkürler
ama şifre istiyor açamadım dosyayı
şifresini rica ediyorum

Odil

Üye
Allah rozi bo'lsin sizdan birodarim zinar. O'zbekistondan salomlar!

kardeş indirme işlemini gerçekleştiremiyorum ? yardım cı olursanız sevinirim esselam

Bir Horoz değil.. Butun Alem Allah (cc) Der iken Bizler ne Yapıyoruz Acaba !!!!

Amine1

Doçent
Rabbİm İsteyİnce Olmiyacak Şey Yoktur Rabbİmİn BÖyle BİrŞeylerden İbret Almamiz İÇİn GÖsterİyor Yaa Hamd Olsun

bulentece

Üye
Allah Razi Olsun. Çok GÜzel Bİr Forum Programi. Daha Yenİ KeŞfettİm. EmeĞİ GeÇenlerİn Ellerİne SaĞlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...