Denİz Fenerİ Ve UĞur Arslan Hakkindakİ DÜŞÜncelerİnİz?

deniz fenerini ne sıklıkta izliyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    50

öggeş

Asistan
pkk örneği ile ugur asLanı kıyaslamak ne kadar mantıklı:) yapma be Kardeşim...

dediğim gibi hata yata yapiyor..

Allah yardımcısı olsun..

kardeşim eğer sen hala ben haramı işleyen bir kişiyi hala severim dersen buyrun devam edin...

@ASIKAR@

Üye
Evet Allah yardım etsin.Rabbim bilir ancak biz bilemeyiz kim iyi kim kötü,Allah affetsin bizleri ,hidayet versin.kötü düşünceden yanlıs düşünceden uzak etsin.aminn herkes kendine yapar ne yaparsa kardesim.Allah kalp gözümüzü körertmesin.önemli olan kalp gözüyle bakabilmek , iyiye ,kötüye ,gelene, gidene,müsibetlere vs.kalp gözünüz açık olsun.saygılarrrr

denizfeneri

Doçent
Web sitesi
www.denizfeneri.org.tr
kardeşim eğer sen hala ben haramı işleyen bir kişiyi hala severim dersen buyrun devam edin...

siz dört dörtlüksünüz sanırım kardeşim.bu kadar kolay yargılayabiliyorsunuz insanları.ben dört dörtlük değilim.kendi günahlarımı unutup da başkalarının günahıyla uğraşamam.yaptığı güzel iş için seviyorum uğur arslanı siz ne derseniz deyin.gönülleri bilen sadece Yaradandır.sözlerinizle belki de suizanda bulunup mahşer günü o beğenmediğiniz insana hak talep ettiğinde vermek zorunda kalacaksınız.bırakın sorguyu Allah yapsın.ancak O bilir kimin günahkar olup olmadığını.affedecek olan da O değil mi?belki senin günahkar dediğin kişiyi affedecek bu sözünle sen günahkar kalacaksın kim bilir ki Yaradandan başka????????

parya

.Nar-ı ATEŞ.
Uğur Aslan'ın kişiliği hakkında hiçde düşünmedim bugüne kadar,vesile olduğu hayırlardan ötürü Allah razı olsun gücünü artırsın diye dua etmişimdir devamlı.
Yardım götürdüğü o kadar insan ve ülke var,her biri ALLAH RAZI OLSUN dese o bile yeter.Bir radyo programında kendisinin dış ülkede sinema ve yönetmenlik okuduğu duymuştum,mesleğini yapmayıp kaç yıldır hayır programında devam etmesinden ötürü kendisini tebrik ediyorum.

Web sitesi
www.akradyo.net
siz dört dörtlüksünüz sanırım kardeşim.bu kadar kolay yargılayabiliyorsunuz insanları.ben dört dörtlük değilim.kendi günahlarımı unutup da başkalarının günahıyla uğraşamam.yaptığı güzel iş için seviyorum uğur arslanı siz ne derseniz deyin.gönülleri bilen sadece Yaradandır.sözlerinizle belki de suizanda bulunup mahşer günü o beğenmediğiniz insana hak talep ettiğinde vermek zorunda kalacaksınız.bırakın sorguyu Allah yapsın.ancak O bilir kimin günahkar olup olmadığını.affedecek olan da O değil mi?belki senin günahkar dediğin kişiyi affedecek bu sözünle sen günahkar kalacaksın kim bilir ki Yaradandan başka????????

Bu bölümde çok dikkatimi çeken birşey var.Deniz feneri hakkında ve Uğur Arslan hakkında bişey söylemeyeceğim.Dikkatimi çeken şey foruma başlık olarak deniz feneri ve uğur arslan hakkındaki düşünceleriniz demişsiniz?Yani özellikle uğur arslanıda katmışsınız.Ama uğur arslan hakkında olumsuz düşünceye sahip olanlar bunu ifade etti diye yok Allah bilir yok su-i zan ediyosunuz yok gönülleri Allah bilir gibi karşılıklar vermişsiniz.Yahu tamam doğruda madem böyle niye birde uğur arslan hakkındaki düşünceleriniz diyip siz böyle bir yanlışa vesile oluyosunuz.Yani siz foruma uğur arslan hakkındaki düşünceleride katarsanız illaki bu şahıs hakkında olumsuz düşünceye sahip insanlarda düşünceleri söyleyecektir.Bence siz burada yanlışı önce kendinizde arayın.Burada asıl olan deniz feneridir.Sizde sadece deniz feneri hakkındaki düşünceleri sorsaydınız hiç böyle bi durum olmazdı.Vitrin hakkındaki düşüncelerin ne önemi var.Bu derneği asıl ayakta tutanın kuranın kimler olduğu bellidir.Şahsı ön plana çıkarıp sonra da o şahıs hakkında kötü düşünceler geldi diye bu tür savunmalara girmek pek doğru gelmedi bana.Selam ve dua ile...

öggeş

Asistan
Uğur Aslan'ın kişiliği hakkında hiçde düşünmedim bugüne kadar,vesile olduğu hayırlardan ötürü Allah razı olsun gücünü artırsın diye dua etmişimdir devamlı.
Yardım götürdüğü o kadar insan ve ülke var,her biri ALLAH RAZI OLSUN dese o bile yeter.Bir radyo programında kendisinin dış ülkede sinema ve yönetmenlik okuduğu duymuştum,mesleğini yapmayıp kaç yıldır hayır programında devam etmesinden ötürü kendisini tebrik ediyorum.
Bu progrmanan aldığı payalarıda hesaba katmak lazım...Hayrına cıkıpta program yapmıyor.

ayşirin

Şairane

kardeşim galiba sen kendine haram konusunda çok güveniyorsunki haram işlyene kim varsa ilişkini kesiyosun sevmiyosun yani..ne güzelde bir düşünce:blink:bu kusura bakma haram işlemeyen insan kalmadığı gibi siz tutmuşsunuz en güzel icraatları yapab bir insanı tamamen ön yargıyla yıkıyorsunuz..

yoksa siz uğur arslanın yaptığı icraatın daha üstününü hiç hata yapmadan hayatınızda yapabiliyormusunuz..medyanın içinde yer aldınızmı yada...

bikere uğur arslan medyanın içindedir yıllardır...SIRTINA BİR SEPET YÜKLEYEREK BAŞLADIĞI HAYIR YARDIMLARINI DEV BİR ORGANİZASYONA ÇEVİRDİ YILMADI deniz feneri dev bir dernek oldu...hayatını iyilik yapmaya adayan ve bunu yıllardır sürdüren birçok güzelliğe iyiliğe imza atmış insan hakkında nasıl nasıl bu kadar önyarlı olabiliyor arkadaşlar ...
neymiş efendim dizi çekmiş değişmiş...siz onun karakterinin nasıl olduğunu ne düşünce ile dizi çevirdiğini biliyormusunuz da bu kadar nefret etmeye başladınız..

ben UĞUR ARSLANI HEP TAKDİR ETMİŞİMDİR VE ETMEYEDE DEVAM EDECEĞİM DÜNYADA BÖYLE İNSANLAR NADİR KALDI...MÜKEMMEL BİR İNSAN YILLARDIRDA TAKİP EDİYORUM HAYRANIYIM...:)ALLAHIM SEN ONU KORU YOLUNU AÇIK EYLE İKİ DÜNYA SAADETİNE ERİŞTİR BU SEVGİLİ KULUNU...:)

EVET NEGÜZEL DE SÖYLEMİŞ ATALARIMIZ;

MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIRMIŞ..BUYRUN DEVAM EDİN...

öggeş

Asistan
kardeşim galiba sen kendine haram konusunda çok güveniyorsunki haram işlyene kim varsa ilişkini kesiyosun sevmiyosun yani..ne güzelde bir düşünce:blink:bu kusura bakma haram işlemeyen insan kalmadığı gibi siz tutmuşsunuz en güzel icraatları yapab bir insanı tamamen ön yargıyla yıkıyorsunuz..

yoksa siz uğur arslanın yaptığı icraatın daha üstününü hiç hata yapmadan hayatınızda yapabiliyormusunuz..medyanın içinde yer aldınızmı yada...

bikere uğur arslan medyanın içindedir yıllardır...SIRTINA BİR SEPET YÜKLEYEREK BAŞLADIĞI HAYIR YARDIMLARINI DEV BİR ORGANİZASYONA ÇEVİRDİ YILMADI deniz feneri dev bir dernek oldu...hayatını iyilik yapmaya adayan ve bunu yıllardır sürdüren birçok güzelliğe iyiliğe imza atmış insan hakkında nasıl nasıl bu kadar önyarlı olabiliyor arkadaşlar ...
neymiş efendim dizi çekmiş değişmiş...siz onun karakterinin nasıl olduğunu ne düşünce ile dizi çevirdiğini biliyormusunuz da bu kadar nefret etmeye başladınız..

ben UĞUR ARSLANI HEP TAKDİR ETMİŞİMDİR VE ETMEYEDE DEVAM EDECEĞİM DÜNYADA BÖYLE İNSANLAR NADİR KALDI...MÜKEMMEL BİR İNSAN YILLARDIRDA TAKİP EDİYORUM HAYRANIYIM...:)ALLAHIM SEN ONU KORU YOLUNU AÇIK EYLE İKİ DÜNYA SAADETİNE ERİŞTİR BU SEVGİLİ KULUNU...:)

EVET NEGÜZEL DE SÖYLEMİŞ ATALARIMIZ;

MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIRMIŞ..BUYRUN DEVAM EDİN...
Hayır yapıyor diyorsunuz hayırda sevaptan başka bir karşılık beklenmez.

Ayrıca zinanın adını flort olarak değiştirilip kliplere v.s. konmuş...

peki neden aynı programda oynayan ramazan adlı kişi bukadar tartışılmıyor (kendisi hakkında fazlaca bilgim yok) da bu şahıs herzaman göz önünde.Onda olan umudumuzu kırdı dogrusu...

en doğrusunu Allah bilir elbet...

ayşirin

Şairane
çünkü bu proğram uğur asrlanla başladı ve ortak arkadaşı ara ara hep değişti ve ordaki ramazan ağabeyimiz son yıllarda yanında bulundu hatta ramazam ağabeyde eski türk sinemalarında bir ara oyunculuk yapmıştır...ve bu demek değilki oyunculuk yapan veya dizilerde oynayan hayır işinide yapamaz...

ve uğur arslan gayet maddi durumu denizfenerinden öncede çok iyi olduğunu biliyorum ve hatta babasının oğlum bu işde ne süürnüyorsun dediğinde uğur arslanında bu işi dünyada hayıra iytiyacı insan kalmayana kadar mücadele edeceğim yanıtını verdiğini öğrenmiştim...
siz sabah akşam hayır dağıtmakla mükellef olsanız işiniz bu olsa sizde bir maaş hakkınzıdır ki maaş aldığınıda bilmiyorum....
kendi mesleğinin dışında bu işe gönlünü vermiş sepetle başlayan mücadelesini tırlara uşaltırmıştır bunu kim yapabildi...amacına ulaştı...şu dakkadan sonra uğur arslan bu işi bıraksa bile benim gönlümde yine deniz feneri uğur arslandır çünkü bu işi o başladı o büyüttü tabi arkasında da insanlar var ve bunu hep söylemiştir ...

belkid ene biliyorsunuz yaptığı diziyle de diğer kesimden insanların dikkatini çekmek ve deniz fenerinin adını daha çok duyurmak için yardımların daha üst seviyeye ulaşması ve daha çok insanın faydalanmasını sağlamak adınada yapmış olabilir...ki gerçekten hedefine ulaştı medyanın diğer teklifleriyle deniz fenerine olan ilgiyide böylece kat kat artırdı...niyeti hep halis olmuştur kendisinin sözü hep şudur;
KÖTÜ NİYETLİ, İYİ BİR KİŞİYLE(BECERİKLİ) ÇALIŞMAKTANSA ,
İYİ NİYETLİ,KÖTÜ BİR İNSANLA(BECERİKSİZ) ÇALIŞMAYI TERCİH EDERİM...:)

öggeş

Asistan
iyi yanları kötü yanalrını,kötü yanalrı da iyi yanlarını örtmez elbet

ayşirin

Şairane
ONUN İYİ YANLARIYLA KÖTÜ YANLARINI ÖRTECEK veya örtmeyecek BİR HALDE BULUNDUĞUNU SANMIYORUM :)
tabi her insan gibi günah işlemiş hatalar yapmış olabilir ama bu reel hayatta bizler gibi yaptığı yani her insanın yaptığı hataları kastediyorum yapmış olabilir ama bununla nasıl bizleri reel hayatımızda kimseler yargılayamıyorsa bizlerde sırf medyada gözöününde olduğu için kötü bir insan gibi göstermeye hakkımız yok değilmi...
ve yine söylüyorum kaldı ki medyadada herhangi bir hatasını görmedim hep o insanı görünce gıptayla bakmışımdır:)mükemmel bir insan demişimdir...

dualarımız seninle deniz feneri ve uğur arslan...

Web sitesi
www.akradyo.net
ONUN İYİ YANLARIYLA KÖTÜ YANLARINI ÖRTECEK veya örtmeyecek BİR HALDE BULUNDUĞUNU SANMIYORUM :)
tabi her insan gibi günah işlemiş hatalar yapmış olabilir ama bu reel hayatta bizler gibi yaptığı yani her insanın yaptığı hataları kastediyorum yapmış olabilir ama bununla nasıl bizleri reel hayatımızda kimseler yargılayamıyorsa bizlerde sırf medyada gözöününde olduğu için kötü bir insan gibi göstermeye hakkımız yok değilmi...
ve yine söylüyorum kaldı ki medyadada herhangi bir hatasını görmedim hep o insanı görünce gıptayla bakmışımdır:)mükemmel bir insan demişimdir...

dualarımız seninle deniz feneri ve uğur arslan...

Burada mesajlara yansıdığı kadarıyla hayranlıktan kaynaklanan(ki bu belirtilmiş zaten) bir düşünce yapısı oluşmuş.Beğeninin abartılı olduğunu ve bunun hataları görmeme noktasına getirdiğini söylemek istiyorum.Ve ne yazıkki şahıs üzerine konuşmalar ve tartışmalar devam ediyor.Deniz fenerinin bu güne gelmesinde en büyük payı hatta neredeyse tek bşına uğur arslana yüklerseniz bence önemli bi yanlışa düşersiniz.Ayrıca çok iyi tanımadığımız insanlar hakkında bu denli ayrıntılı konuşmakta doğru gelmiyor bana...Gayretleri muhakkak vardır.O gayretlerindeyse eğer samimiyse ve Allah rızasını gözeterek yapmışsa mükafatını görecektir.Bunu Uğur arslan ve yaradan bilir.O yüzden bence bu konular hakkında da konuşulmasın.Bizim niyetini bilme ihtimalimiz yok çünkü.Daha önce ki mesajımda da söyledim.Bu tür kurumlarda şahısların önemi yoktur.Kalıcı olan şeyler bellidir.Zaten oda aklı selim biriyse kendinin önemsiz olduğunu kavramıştır...Bu işlerle uğraşan sunuculuk yapan insanlar zaten bu bilinçle hareket ederlerse başarılı olurlar.Aksi takdirde şöhret denilen afette kaybolup giderler.Bu ağır imtihanı kaybederler...Bir yanlışı düzeltme adına uyarmak istedim.Burada doğru olan şey bu derneği ve yaptığı güzel işleri konuşmaktır.Selametle...

denizfeneri

Doçent
Web sitesi
www.denizfeneri.org.tr
zzzzzzzzju2.jpg