Denİz Fenerİ Ve UĞur Arslan Hakkindakİ DÜŞÜncelerİnİz?

deniz fenerini ne sıklıkta izliyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    50

kays

Kıdemli Üye
denizfeneri kardeş paylaşım için sağol

SİRAC

Üye
. Deniz fenerinin yardımalra vesile olmasını takip ediyoruz ve saygıyla herkesi yardımlara vesile olmaya davet ediyoruz...
herkes bişeyler söyler biz insanların özelini eleştiremeyiz-doğru ya da yalnış- ama önce kendi imanımızı eleştirmeliyiz
hayırlı yolunuza devam
....

Hanefi

Üye
hikaye bunlar
neydikleri belli oldu zaten

denizfeneri

Doçent
Web sitesi
www.denizfeneri.org.tr
ne yapmışlar kardeşim?çamur at izi kalsın.böyle güzellikleri çekemeyenler her zaman olmuştur ve de olacaktır.sizler gibi düşünenlerde hemen balıklama işte böyleler diye atlayacaksınız.Allah biliyor kimin ne olduğunu.Almanlar ne zaman sevdiki Türkleri?onların attığı bir iftirayla bu sözler hiç yakışmıyor.

denizfeneri

Doçent
Web sitesi
www.denizfeneri.org.tr
Avrupa Deniz Feneri e.V'dan Açıklama

25 Nisan 2007 günü derneğimizin merkezine ve bazı yöneticilerinizin evlerine polis tarafından bir baskın düzenlenmiştir.

Deniz Feneri'nin tüm çalışanlarına adeta terörist muamelesi yapılmış, kapılar kırılarak büromuz tarumar edilmiştir.

Finanzamt tarafından yapılan denetimler devam ederken kendilerine istedikleri tüm evrakları verdiğimiz halde böyle bir baskının mahiyetini anlamış değiliz.

Dünyanın dört bir yanına Müslüman Hristiyan ayrım gözetmeksizin yardımlar yapan Avrupa Deniz Feneri e.V. vatandaşlarımızın yardımlarını hassasiyetle ihtiyaç sahiplerine ulaştırmıştır.

Dün derneğimizin merkezine ve bazı yöneticilerinizin evlerine polis tarafından bir baskın düzenlenmiştir.

Deniz Feneri'nin tüm çalışanlarına adeta terörist muamelesi yapılmış, kapılar kırılarak büromuz tarumar edilmiştir.

Finanzamt tarafından yapılan denetimler devam ederken kendilerine istedikleri tüm evrakları verdiğimiz halde böyle bir baskının mahiyetini anlamış değiliz.

Dünyanın dört bir yanına Müslüman Hristiyan ayrım gözetmeksizin yardımlar yapan Avrupa Deniz Feneri e.V. vatandaşlarımızın yardımlarını hassasiyetle ihtiyaç sahiplerine ulaştırmıştır.

Geçmişte başka olaylar nedeniyle yapılan birçok habere Avrupa Deniz Feneri'ni bulaştırma gayretleri bugün bazı basın organlarında Filistinli mazlumlara yapılan yardımların 'teröristlere yardım faaliyeti' şeklinde sunulması da Deniz Feneri'ne yapılan baskın mahiyetine ışık tutmaktadır.

Demeğimizin Türkiye ve Dünyanın diğer yoksul ülkelerinde yaptığı çalışmalarından rahatsız olan bazı odakların asılsız ihbar ve yönlendirmeler sonucu başlatılan bu soruşturmanın en kısa zamanda gerçeklerin anlaşılarak sonuçlanacağına inanıyoruz.

Kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Mehmet Taşkan
Avrupa Deniz Feneri e.V. Başkanı

tunahan

Asistan
Uğur slanı bir proğramdan dolayı hiç sevmez oldum. ama proğram çok güzel

Bu tür şeylere vesile olanlardan allah razı olsun

denizfeneri

Doçent
Web sitesi
www.denizfeneri.org.tr
Kanal 7 Int: Basın özgürlüğüne baskın

Kanal 7 INT Yönetim Kurulu’ndan yapılan açıklamada, Alman polisinin, Deniz Feneri e.V’ye düzenlediği baskına, sadece aynı binada bulunduğu gerekçesi ile Kanal 7 Avrupa televizyonunu da dahil ettiği belitilerek, “Her fırsatta Avrupa değerleri ve özgürlüklerine vurgu yapan Almanya hükümetinin bu çağdışı, yüz kızartıcı baskın karşısında sessiz kalması da ayrıca ibret vericidir” denildi.

Açıklamada, Almanya’daki Kanal 7 Avrupa binasına önceki gün Alman polisi tarafından basın tarihine kara bir leke olarak geçecek bir baskın düzenlendiği ifade edildi. Alman polisinin, Deniz Feneri e.V’ye düzenlediği baskına, sadece aynı binada bulunduğu gerekçesi ile Kanal 7 Avrupa televizyonunun da dahil edildiği kaydedilen açıklamada şöyle denildi:

“Elleri otomatik silahlı 60 Alman polisi, bir medya kuruluşuna, terör örgütü hücresine baskın yapar gibi kapıları kırarak girmiştir. Çalışanlara terörist muamelesi yapılmış, habercilerin tüm bilgisayar ve kişisel dosyalarına el koyulmuştur. Akşam saatlerine kadar süren baskında, habercilerin dışarı ile ilişkileri kesilmiş, yemek gibi en temel ihtiyaçlardan dahi mahrum bırakılmışlardır. Peki nedir bu, bir televizyon binasına yapılan ‘kabul edilemez, yüz kızartıcı’ baskının nedeni? Savcılığın yaptığı açıklamada; Almanya’da faaliyet gösteren Deniz Feneri e.V’nin yardım amaçlı topladığı paraların bazı şirketlere aktarıldığı iddiası yer almıştır. İşte bu savcılık açıklamasında adı geçmemesine rağmen bazı Türk ve Alman medya kuruluşları, Kanal 7 Avrupa televizyonuna para aktarıldığı iftirasını ortaya atmıştır.

Bu bir iddiadır ve kesinlikle yalandır. Kanal 7 Avrupa televizyonu Deniz Feneri e.V’den Kanal 7 Avrupa’ya tek bir kuruş dahi aktarmamıştır. Kanal 7 yönetimi olarak; bir Türk basın kuruluşuna yapılan çağdışı, zorba baskını görmezden gelen, ama bu asılsız iddiayı gündeme taşımakta zerre kadar tereddüt göstermeyen, bazı Türk gazete ve televizyonlarının tavrını es’ef verici bulduğumuzu belirtiyoruz.”

/ İSTANBUL

27.04.2007
yeni asya

@ASIKAR@

Üye
Ben de ara sıra izleyenlerdenim ve de üyesiyim.Allah razı olsun paylasımlarınızdan ve katılımlarınızdan dolayı. amin ecmain

öggeş

Asistan
ben uğur aslanı fazla sevmem ama deniz fenerinin adana gönüllülerindenim...
hiç seyretmem altında 100 milyarlık jip le geziyor...Ayrıca aşk şiirlerinide sevmiyorum şiirlerinde açıkca zinayı meşrulaştırıyorlar....

Bîdâr

Aktifleşmemiş
seviyoruz Ugur asLanı..ama Keske Starda Su Diziyi çekmeseydi..

Leyl...

Profesör
Deniz Feneri programina bisey diyemem, cok güzel seylere vesile oldu ama,
Ugur Arslan'a cok feci gicik kaptim su son zamanlarda.
Gerek yaptigi dizi, gerekse sundugu programlar,
aci deyimle sonradan oda "söhrete", "meshur olmaya" ayak uydurdu..
Dogal halinden, halktan biri olmaktan cikti..
Benim icin "digerlerinden" hic bir farki yok..

öggeş

Asistan
Herkez hata yapabilir derim bende...
evet pkk da hata yapıyor...(tabi pkk ya verilen mucadele bundan farklıdır)

Onların yaptığı her hatdan nefret ettik ve onlardanda yaptıklarındanda uzaklaştık...elh.

devam etsin bakalım kadınlarla kızlarla klip veya film yapmaya..Bir zamanlar bende cok severdim ama onun bazı şeylerini görünce(televizyonda) başkalarının yaptığı gibi bende...

Bîdâr

Aktifleşmemiş
evet pkk da hata yapıyor...(tabi pkk ya verilen mucadele bundan farklıdır)

Onların yaptığı her hatdan nefret ettik ve onlardanda yaptıklarındanda uzaklaştık...elh.

devam etsin bakalım kadınlarla kızlarla klip veya film yapmaya..Bir zamanlar bende cok severdim ama onun bazı şeylerini görünce(televizyonda) başkalarının yaptığı gibi bende...

pkk örneği ile ugur asLanı kıyaslamak ne kadar mantıklı:) yapma be Kardeşim...

dediğim gibi hata yata yapiyor..

Allah yardımcısı olsun..