Cok Acil !!!! Dinimize Cok Agir Kufurker..!

agbi

Yasaklı
selamun eleykum kardesim, biz bunlara dur demezsek, kim bilir ne kadar cok kardesim su pis "atesit" gurubunun tuzaklarina duser.

Ben katılıyorum özelden de buradanda bana o site adresini yaz.

Allah cc izn verirse neden vesile olmayayımki onlarla mücadele edecek kadar elhamdülülah aklım ve hitabım var.

Bir kaçının aklına ???? getirirsem Allah a şükrederim

mete

Üye
islamiyet güneş gibidir üflemekle sönmez göz kapamakla gece olmaz gözünü kapatan sadece kendine gece yapar B.S.N. kardeş bunlara takılmayalım biz hizmetımıze devam edelim inş.

agbi

Yasaklı
islamiyet güneş gibidir üflemekle sönmez göz kapamakla gece olmaz gözünü kapatan sadece kendine gece yapar B.S.N. kardeş bunlara takılmayalım biz hizmetımıze devam edelim inş.

Onlara takılmak akıllarında ????? işaretlerine vesile olmak ta hizmettir.

Evet İslamiyet Güneş gibidir üflemekle sönmez yalnız bu gerçeği bir kalkan yapmayalım İslamiyet kabul eden müslümanlar Dünyada 2 ve 3 sınf vatandaş muamelesi görüyor.

İslamiyet düşmanlarına karşı hak olan mücadelemizi yasal zeminlerde yapmassak gün gelir tesettürlü kardeşlerimiz sokağa bile çıkmaları yasak olur.

Tek parti CHP ve İnenünün yaptıklarını nasıl unuttuk Kuran bile okumak yasaktı.

billev04

Üye
uyarın için teşekkürler.Aslında onlarla mücadele etmemiz gerek.Çünkü insanların kafalarını bulandırma olasılıkları bile amaçlarına ulaştırır onları.Elimden gelsede onların sitelerini çökerterek insanlara ulaşmalarının önüne geçebilsem.

agbi

Yasaklı
uyarın için teşekkürler.Aslında onlarla mücadele etmemiz gerek.Çünkü insanların kafalarını bulandırma olasılıkları bile amaçlarına ulaştırır onları.Elimden gelsede onların sitelerini çökerterek insanlara ulaşmalarının önüne geçebilsem.

Siteyi çökertmek bence geçiçi bir çözümdür kalplerindeki akıllarındaki düşüncelere ?????? işaretlerini koymak bence kalıcıdır