Cok Acil !!!! Dinimize Cok Agir Kufurker..!

dagli_04

Paylaşımcı
Web sitesi
www.zirve.forumup.web.tr
selamun aleykum arkadaslar, gecen gun bir istede dolasirken bir site hakkinda bir kac yorum okudum ve siteye baktim site islamiyete etmedigi kufru hakareti birakmiyor, butun semavi dinlere cok agir hakaret ediyor. ben o siteye yonelik olarak hack konusunu ele aldim yoksa benim cildirtacak. biz mslumanlara etmedikleri hakareti birakmiyorlar!!!
bir ara burada bir yerde, hangi konu oldugunu hatirliyamiyorum, iki uc hacker gurubundan bahsedilmisti, o guruptakilerle bir alakasi, ilskisi, msnini web adresi vs... olan varsa lutfen hemen buraya bildirebilir, ozel mesaj atabilir, e mail gonderebilir. lutfen
ben siteye uye oldum ve mod olarak bas vurdum ve mod olamam goz onune alindi, siteye saldiri icin cok ama cok acil yardimiza ihtiyacim var. lutfen kardeslerim, Allah askina...
selametle....
:nep[1]: :nep[1]: :wallbash[1]: :wallbash[1]: :wallbash[1]: . . . :crying:

mustafa

Profesör
bence bu sitelere fazla takılıp kalma bu adamlarında istedikleri bu Allah nihayetinde bu bedbahlara cezalarını verecektir.

Enes

İhvan Forum Üye
evet mustafa abim haklı

ehemmiyet verdikçe şişer...

bu dinin bir sahibi var... biz develerimizi istiyoruz...

Enes

İhvan Forum Üye
sevgili kardeşim biz görevimizi yapalım...

bunlara Allah müsade ediyor küfürlerini arttırmaları için...

takma kafaya...

mustafa

Profesör
Kardeşim zamanın belki bu sitelerle en çok baş eden bendim ama ardı arkası kesilmek bilmiyordu bazı günler buna benzer sitelerde sabah namazına kadar açık aramışımdır. Bir çoğunuda çökerttik ama baktığımızda açılanlar çökertilenleri gölgede bırakıyor. Çareyi Allah'a havalet etmekte buluyorum ben.

Zaten o siteleri açanların işlerinin düzgün gittiğinden şüpheliyim ben.

XaberDar

Profesör
Ah be usta elimden gelse bilgisayarlarını patlatırdım ya neyse...

Bide matrax ın dediği gibi "bunlara Allah müsade ediyor küfürlerini arttırmaları için..."

Günahları çoğalsında daha iyi yansınlar diye hani;)

dagli_04

Paylaşımcı
Web sitesi
www.zirve.forumup.web.tr
Ah be usta elimden gelse bilgisayarlarını patlatırdım ya neyse...

Bide matrax ın dediği gibi "bunlara Allah müsade ediyor küfürlerini arttırmaları için..."

Günahları çoğalsında daha iyi yansınlar diye hani;)

zef spas, cok tesekkurler kardesim. ama bizm bir syeler yapmamiz gerekmektedir. selametle...

ertasi

Paylaşımcı
Evet kardeşim bu tip siteler mevcut.Ancak arkadaşların dediği gibi yeni açılan hackleneni aratıyor. Bir zamanlar turandursun sitesi hacklenmişti.site yönetimi hackden sonra bir index atmış.
"SİTEMİZ ŞERİATÇILAR TARAFINDAN HACKLENMİŞTİR"

Yusuf Bahar

Profesör
Web sitesi
www.yusufbahar.org
bu konuda Fil olayını hatırlatırım.

Rabbim işini en iyi şekilde bilir...
Nitekim maTRax kardeşim biraz hatırlatır gibi yapmış ;)

işte fil olayı D.Ali Erzincanlı 52 gün

MEHMET EFE

Doçent
Web sitesi
www.serzenisler.com
alayına kibrit çöpü... bu adamları muhattap bile almayız.. zaten bunlar fikir sahibi olmadıkları için küfür ediyorlar... kaldı ki küfür zamanımızda cahillerin en büyük dostudur...

erdemceerdem

Profesör
Arkadaşlar unutulmamalı ki Cihad emr olunmuştur.... Ne olursa olsun Cihad için savaş vermeliyiz.... Allah-u Teala onlara küfür için müsade vermişse.... bizlerede Cihad için emirde bulunmuştur.... Bizler Üzerimize düşeni yapmakla müştekiliz... Takdirini Rabbi Teala verecektir.... Allah için ne yaparsak yapalım.... benden bu kadar deme hakkımız ve şansımız yok... Daha fazlası için mücadele göstermeliyiz... Selametle.... Selamun aleyküm....

Hasan

Kardeşiniz
Arkadaşlar uluorta hacker desteği istemek yönetimi zor duruma düşürür lütfen bu tip şeyleri özel mesajla istemeyi deneyin. Bu yazdığım bile ofsayt oldu ama anlayın artık.

XaberDar

Profesör
Arkadaşlar uluorta hacker desteği istemek yönetimi zor duruma düşürür lütfen bu tip şeyleri özel mesajla istemeyi deneyin. Bu yazdığım bile ofsayt oldu ama anlayın artık.

Bir ofsaytta benden: katılıyorum ihvan OKUYUCU! Çünkü bu tür mesajları duyan gören imansızlar; güzelim ihvan-foruma karşı bir atakta bulunabilirler.(Allah Muhafaza).

Selametle!...

şemsullah

Asistan
KARDEŞ BUNU NE GÖZÜNÜ SEVEYİM YA

Isterseniz Bir Goz Atin..!