• Reklamsız versiyon için ÜYE OL

Cepte Msn:)

Enes

Paylaşımcı ÜYe
İhvan Üyesi
fesa bu şirketten bu reklam karşılığında kaç para aldın... hesap numarama yarısını yatır hemen yoksa :) sen bilirsin :)

feyza:)

İstanbulî
İhvan Üyesi
Web sitesi
www.incebirdokunus.com
yine mi reklam yaptım bilmeden ...
neyse her yeni forum benim yeni bir "bilmeden" reklam yapmamı da beraberinde getiriyor :)

mustafa

Profesör
İhvan Üyesi
zannedersem bütün cep tellere olmuyor :)

İmandanihsana

Doçent
İhvan Üyesi
bunlara gerenk yokkkkk :) sahsen agile messengerı 1 seneden fazla kullanıyorum ıste oldugum zamanda gunde 10 saat cepten msndeyım ve en fazla 7 konturum gıdıyoo:D hatta eksı 20 oldugu halde 1.5 saat konustunu hatırlarım valla bak :D duyduguma gore 10 kb yazısmada 1 kontur gıdıyormus dorumu bılmıyom ama :D allah a emanet olun

İstanbulî
İhvan Üyesi
Web sitesi
www.incebirdokunus.com
mobile msn'lerin hepsinde sabit fiyat var diye biliyorum 60kb da 1 kontör harcanıyor ..ama bu turkcell için geçerli sanırım çünkü diğer hatlardan kullanan tanıdıklarım çokk fazla kontör harcandığını söylüyorlar...

melde

helina_roje
İhvan Üyesi
çok güzel ama eminmisiniz 60 dk bir kontürmü yanı öyleyse çok güzel net bağlantısından daha karlıymış :)

İmandanihsana

Doçent
İhvan Üyesi
valla ole dk olarak fln bılmemde 1 konturle 1.5 saat gırdıgım olduu gun boyu msndeyım cepten en fazla 7 gıdıyoo tabı turkcellde ha bırde gprs ayarlarıda onemlı yanlıs yapılmıssa turkceldede fazla kontur gıdıyoo bızım bı arkdasın turkcell onun fazla gıdıyoo sımdı dıceksınız doru gprs ayarı nasıl valla bılmyom benımkı kendılınden oldu :D

İstanbulî
İhvan Üyesi
Web sitesi
www.incebirdokunus.com
melda' Alıntı:
çok güzel ama eminmisiniz 60 dk bir kontürmü yanı öyleyse çok güzel net bağlantısından daha karlıymış :)

60 dk değil meldacım 60kb sen kullanmadığın sürece bütün gün açık bıraksanda sadece kullandığın kb kadar kontör gidiyor..yani yolladığın iletilere göre o da çok küçük bir miktar oluyo genelde :)

Esra Balcı

Profesör
İhvan Üyesi
ee yuh yani :O diyecek baska bise bulamiyom :O amma msn düskünüymüssünüz haa :O

DJ MESNEVI

Doçent
İhvan Üyesi
tüh bi ben eksik kaldım.. benim telefonumu calan adi yi görürseniz söyleyiverin:(