Cepte Msn:)

Enes

İhvan Forum Üye
fesa bu şirketten bu reklam karşılığında kaç para aldın... hesap numarama yarısını yatır hemen yoksa :) sen bilirsin :)

mustafa

Profesör
zannedersem bütün cep tellere olmuyor :)

İmandanihsana

Doçent
bunlara gerenk yokkkkk :) sahsen agile messengerı 1 seneden fazla kullanıyorum ıste oldugum zamanda gunde 10 saat cepten msndeyım ve en fazla 7 konturum gıdıyoo:D hatta eksı 20 oldugu halde 1.5 saat konustunu hatırlarım valla bak :D duyduguma gore 10 kb yazısmada 1 kontur gıdıyormus dorumu bılmıyom ama :D allah a emanet olun

feyza:)

İstanbulî
Web sitesi
www.incebirdokunus.com
mobile msn'lerin hepsinde sabit fiyat var diye biliyorum 60kb da 1 kontör harcanıyor ..ama bu turkcell için geçerli sanırım çünkü diğer hatlardan kullanan tanıdıklarım çokk fazla kontör harcandığını söylüyorlar...

melde

helina_roje
çok güzel ama eminmisiniz 60 dk bir kontürmü yanı öyleyse çok güzel net bağlantısından daha karlıymış :)

İmandanihsana

Doçent
valla ole dk olarak fln bılmemde 1 konturle 1.5 saat gırdıgım olduu gun boyu msndeyım cepten en fazla 7 gıdıyoo tabı turkcellde ha bırde gprs ayarlarıda onemlı yanlıs yapılmıssa turkceldede fazla kontur gıdıyoo bızım bı arkdasın turkcell onun fazla gıdıyoo sımdı dıceksınız doru gprs ayarı nasıl valla bılmyom benımkı kendılınden oldu :D

feyza:)

İstanbulî
Web sitesi
www.incebirdokunus.com
melda' Alıntı:
çok güzel ama eminmisiniz 60 dk bir kontürmü yanı öyleyse çok güzel net bağlantısından daha karlıymış :)

60 dk değil meldacım 60kb sen kullanmadığın sürece bütün gün açık bıraksanda sadece kullandığın kb kadar kontör gidiyor..yani yolladığın iletilere göre o da çok küçük bir miktar oluyo genelde :)

uzAyli

İhvan Forum Üye
ee yuh yani :O diyecek baska bise bulamiyom :O amma msn düskünüymüssünüz haa :O

Tuncay ÖZ

Profesör
ben 7610 da kullanıyorum züpper diyebilirim :dancing: :dancing:

DJ MESNEVI

Doçent
tüh bi ben eksik kaldım.. benim telefonumu calan adi yi görürseniz söyleyiverin:(