buyrun baklavaya | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

buyrun baklavaya

B

.BeYzA.

Misafir
ben de cidden baklava sandım....ıyyy...o ne ki öyle???:blink: :blink: bir de oturmuşlar yiyolar:thinking:

M

M.T.

Misafir
bende dicektim böyle baklavayi ilk defa görüyorum:D dis görünüsü olarak bayaa güzel duruyor:) ikinci resme bakincada igrenccc:p

YESiL BEYAZ

Üye
İhvan Üyesi
ayy bende baklava sandim ya nasil yiyiler onu öyle ıyyyy

emmargah

Profesör
İhvan Üyesi
bu baklavanın niye ayakları var:blink:

Amine1

Doçent
İhvan Üyesi
Aaaaaaaaa Bune BÖylee Yaaa

lin

Üye
İhvan Üyesi
Afiyet olsun :D :D

loves

Paylaşımcı
İhvan Üyesi
ya bende gercekten baklava sandim merak ettim nasil yapildigini ikinci resimde anlasildi ne oldugu igrenc gözüküyor nasil yiyorlar onu öyle

emmargah

Profesör
İhvan Üyesi
hukumete karsı ayaklanmıstır:O :O :O
haaaa:O :O

hem niye öyle diyorsunuz arkadaşlar belki onlarda bizim yediğimiz şeylere ıyy ne iğrenç nasıl yiyorlar bunları diyorlardır:whistling[1]: :whistling[1]:

ruhefza

Üye
İhvan Üyesi
Şerbetli tatlılarla pek aram yokken bu resim tuzu biberi oldu ama bu sanırsam yengeç tatlısı olmalı :)

m_ozdamar

Paylaşımcı
İhvan Üyesi
hımm süper baklavaymış nerde satılıyo alalım 5 10 kilo :D

berraksu

Aşafatlı
İhvan Üyesi
icim kalkti :blink:

loves

Paylaşımcı
İhvan Üyesi
haaaa:O :O

hem niye öyle diyorsunuz arkadaşlar belki onlarda bizim yediğimiz şeylere ıyy ne iğrenç nasıl yiyorlar bunları diyorlardır:whistling[1]: :whistling[1]:
ben bunlar gibi seyler yemedigim icin kimse bana böyle bisey diyemez
üstelik bizim yediklerimizin icinde böyle bir igrenc bisey oldugunu dusunmuyorum varsada saten ben yemem

emmargah

Profesör
İhvan Üyesi
ben bunlar gibi seyler yemedigim icin kimse bana böyle bisey diyemez
üstelik bizim yediklerimizin icinde böyle bir igrenc bisey oldugunu dusunmuyorum varsada saten ben yemem
aa tabiki söz meclisten dışarı:whistling[1]: loves kardeş senin pasta tariflerin falan bu gruba dahil değil.bu arada :whistling[1]: yarına misafirim varda şöyle yapımı kolay bi pasta tarifin varmıydı ya kardeş:Oıspanaklı kek mi yapsam:thinking: sence????

izem

Asistan
İhvan Üyesi
iyyy buda neee?iyide o bacaklar görünmüyo tepside:thinking: ilginç tarifi varmiki bunun:dancing:

emmargah

Profesör
İhvan Üyesi
iyyy buda neee?iyide o bacaklar görünmüyo tepside:thinking: ilginç tarifi varmiki bunun:dancing:
tabiki var olmaz mı?!
önce yenilecek kadar yengeci en yakın olan dereden yada onların yuvaları varya oradan alacaksın.ama dikkat et elini kapmasınlar.:Osonra onları kaynamış suyun içine atacaksın(ıyyyy)foşş diye bi ses gelecek e tabi bi de viyaklama sesleri.ama bak onları öldürmeden atacaksın.yani diri diri kaynar suda olacaklar:Oyoksa pişmiyorlarmışşşş:blink: ondan sonra da kabuğuna bakacaksın eğer çatala batıyorsa buyrun afiet olsun:whistling[1]:
(ne afiyet ama:whistling[1]: )

AdımcA

Akşam ... Yine Akşam ...
İhvan Üyesi
bak bak, bi de tarif istiyo :D
tarifi lazım değil bunun ya; tarifi batsın.
yengeç mi, istakoz mu ne bu iğrenç şey. :(