buyrun baklavaya

hakikat

Asistan
Web sitesi
www.hakikatweb.com
baklavagibise4.jpg

baklavagibideilmiqk6.jpg

:dancing: :clap2: dermişim :)

B

.BeYzA.

Guest
ben de cidden baklava sandım....ıyyy...o ne ki öyle???:blink: :blink: bir de oturmuşlar yiyolar:thinking:

M

M.T.

Guest
bende dicektim böyle baklavayi ilk defa görüyorum:D dis görünüsü olarak bayaa güzel duruyor:) ikinci resme bakincada igrenccc:p

emmargah

Profesör
bu baklavanın niye ayakları var:blink:

loves

Paylaşımcı
ya bende gercekten baklava sandim merak ettim nasil yapildigini ikinci resimde anlasildi ne oldugu igrenc gözüküyor nasil yiyorlar onu öyle

ruhefza

Üye
Şerbetli tatlılarla pek aram yokken bu resim tuzu biberi oldu ama bu sanırsam yengeç tatlısı olmalı :)

loves

Paylaşımcı
haaaa:O :O

hem niye öyle diyorsunuz arkadaşlar belki onlarda bizim yediğimiz şeylere ıyy ne iğrenç nasıl yiyorlar bunları diyorlardır:whistling[1]: :whistling[1]:
ben bunlar gibi seyler yemedigim icin kimse bana böyle bisey diyemez
üstelik bizim yediklerimizin icinde böyle bir igrenc bisey oldugunu dusunmuyorum varsada saten ben yemem

emmargah

Profesör
ben bunlar gibi seyler yemedigim icin kimse bana böyle bisey diyemez
üstelik bizim yediklerimizin icinde böyle bir igrenc bisey oldugunu dusunmuyorum varsada saten ben yemem

aa tabiki söz meclisten dışarı:whistling[1]: loves kardeş senin pasta tariflerin falan bu gruba dahil değil.bu arada :whistling[1]: yarına misafirim varda şöyle yapımı kolay bi pasta tarifin varmıydı ya kardeş:Oıspanaklı kek mi yapsam:thinking: sence????

izem

Asistan
iyyy buda neee?iyide o bacaklar görünmüyo tepside:thinking: ilginç tarifi varmiki bunun:dancing:

emmargah

Profesör
iyyy buda neee?iyide o bacaklar görünmüyo tepside:thinking: ilginç tarifi varmiki bunun:dancing:

tabiki var olmaz mı?!
önce yenilecek kadar yengeci en yakın olan dereden yada onların yuvaları varya oradan alacaksın.ama dikkat et elini kapmasınlar.:Osonra onları kaynamış suyun içine atacaksın(ıyyyy)foşş diye bi ses gelecek e tabi bi de viyaklama sesleri.ama bak onları öldürmeden atacaksın.yani diri diri kaynar suda olacaklar:Oyoksa pişmiyorlarmışşşş:blink: ondan sonra da kabuğuna bakacaksın eğer çatala batıyorsa buyrun afiet olsun:whistling[1]:
(ne afiyet ama:whistling[1]: )

AdımcA

Akşam ... Yine Akşam ...

bak bak, bi de tarif istiyo :D
tarifi lazım değil bunun ya; tarifi batsın.
yengeç mi, istakoz mu ne bu iğrenç şey. :(