Bahçeli: "Erdoğan'ı yüce divana götürmessem namerdim"

agbi

Yasaklı
agbi sana söylemedim zaten.Sn dergaz kuyruk acısı deyimini aç dedi bende ona yazdım.

BAKIŞ

1990 LARA KADAR GİT

Yalnız gitmek için gitme

Anlamak için git

Kotku Hz lerinin DEMİREL için söylediklerini öğren.

ERBAKAN ın İ.T.O Başkanlığı için çekişmesini irdele.

Mekanı Cennet olsun ÖZAL ı araştır.

Sonrada bugünün gündemlerine BAKMAK için BAKMA GÖRMEK için bak.

İNAN Çok şeylerin değiştiğini göreceksin.

Dergaz

Profesör
Arkadaşlar bırakalım duygusallığı..kuyruk acısı deyimi bir masalda geçer.daha önce sn dergazla başka bir husustan dolayı tartışmıştık,yani yılanla çobanın durumuna düşmüştük,bu anlamda kullandım.İşiniz gücünüz yönetime karşılık provakotörlük yapmak.Bırakalım bu ucuz konuşmaları..

buyrun hikaye..

Çobanın biri koyunlarını güderken, bir yılanla karşılaşmış. İnsanlık hali bu ya, korkmuş. Hemen elindeki sopasıyla yılanı öldürmek için hamle yapmış. Öleceğini anlayan yılan dile gelmiş ve dur çoban demiş. Çobanın eli havada asılı kalmış öylece… Dur çoban, gel seninle bir anlaşma yapalım. Hayatıma karşılık sana her gün bir altın sikke vereyim, kabul eder misin? Çoban bir an düşünmüş ve teklifi kabul etmiş.
Yılan böylece her gün çobana bir altın vermeye başlamış. Gel zaman git zaman çoban bu işten sıkılmış. Daha çok istemiş yılandan. Yılan olmaz demiş. Olmaz çoban biz böyle mi anlaştık? Daha fazla altın alamayacağını anlayınca sopasını hızla yılana savurmuş çoban. ve koparmış kuyruğunu; ama kaçmayı da başarmış yılan. Öyle kızmış ki bu işe doğruca gidip çobanın çocuğunu sokmuş. Çocuk ölmüş… Çobanın aklı başına gelmiş tabi ama ne yapsa nafile? Dağa gitmiş yeniden. Yılanı bulmuş. Haklısın demiş, biz iyi dost olmuştuk seninle! Hata yaptık karşılıklı, hadi gel de barışalım, her şeye kaldığı yerden devam edelim. Yılan gülmüş ve belki haklısın haklı olmasına da, bende bu kuyruk acısı sende de evlat acısı olduktan sonra bizim tekrar dost olmamız artık mümkün değil be çoban demiş ve dönüp sırtını gitmiş…

Tartisma degildi o siz ulkenin Basbakan'ina hakaret etmistiniz, bende (biz bir kac arkadasda gormustu hakaretinizi) sizin agzinizin payini vermistim. ''kuyruk acisi'' hakaretinizi tekrar esefle kiniyorum. Aslinda provakator mesajlar ile ortami gerdiginizi ve huzuru bozdugunuzu sizde biliyorsunuz, yada bilmiyorsaniz o daha vahim. Ben su nette yuzlerce kemalist gozuken koministle, milliyetci gecinen ulusalcilarla, statukocularla, milli goruscu gozuken solcularla, tartisiyorum. Siz bunlarin yaninda kumsalda bir kum tanesi kalirsiniz.

Turkbeyi

Ordinaryus
:) Valla size bir sey yazacam :)

-Sinirli misin ? O zaman ' Allâhümme salli alâ Muhammedin ve alâ âli Muhammed '

-Müminler ancak kardeştir. unutma

forum gayet güzel olmuş aynı düşüncelere sahip insanlar mevcut bir hurra dedimi hep aynen tastik ediyor... neyse siyasete bukadar yönverme yeteneğine sahiptiniz de neden forum köşelerinde sürünmektesiniz. Ya tam var olun ki(sandıkda olur sadece halk olarak) yada yok olun.... şimdi iiii tartışmalar :D:D

kızılkasırga

Profesör
Bahçeli: "Erdoğan'ı yüce divana götürmessem (namerdim)
*onu herkes biliyor bilmediğimiz bir şey söyle