Askerlerden MHP’ye Başörtüsü Mektubu

I

IsHakPasa

Guest
senin daha cok büyümen gerekir.

sizin gibi degilmi? hayirdir dincilerin olmasi mi zorunuza gitti yoksa solcularin olmasimi... gerci buyumek icin canda atmiyorum. cunku buyukler buyudukce sacmaliklari da buyuyor. veya catliya karsi bir sempatim olmasimi. neyse siz buyuklugunuz kadar konusun derim sevgili abicigim prensim.

SAygilarimla

SİZ YANLIŞ ANLADINIZ SANIRIM. Çatlı bir aile dostumuzla çok samimi arkadaştır, ben çatlıyı ve yaptıklarını ondan dinledim. Hatta ölmeden bir gün önce görüşmüşler. Arkadaşça sohbet etmişler ve o takip edildiğini ve oradan uzaklaşmalarını söylemiş o arkadaışna hep bunları anlatır durur. MHP ye maledilir ama o mitin adamıdır derken olay mhp nin ötesindedir onu ima etmeye çalışıyorum.

simdi anlasildi kosmos abi yada abla bilmiyorum nediyeyim . kusuruma bakmayin o yonden

Bîdâr

Aktifleşmemiş
örnek verirmisin solculardan

Böyle mevzularda insanlar ne solcu olur.

ne sağcı.

Onlara devlet görev verir.

Yada kendini devlet olarak nitelendirenler

Onlarda kendilerince bu vazifeyi yaparlar.

Allah aşkına nedir solculuk.

Bunu bi açar mısınız.

Deniz baykalın savunduklarını mı savunmak solculuk..

Benim asıl anlamadığım mesele bu.

yahu sağ sol demişler memleketin anasını ağlatmışlar.

Hala bunu idrak edemedik mi?

Hiç mi ders aLmadık ölen onca insandan.

I

IsHakPasa

Guest
örnek verirmisin solculardan

peki bende sana soruyla cevap veriyim neden ulkuculerin ustune kaliyor turkiyede bir it olse aha ulkuculer yapti ulkucu mafya yapti bu kadar tehlikeli bu ulkuculer bu ulkuculere yardim yataklik yapanlar neden bir terorist muamelesi gormuyor?? yada ulkuculer neden bir pkkli gibi muamele gormuyor ?. madem relax in dedigine tesekkur etmissin gorevi veren kim? ulkuculere yada solculara yada dincilere kime verildiyse. soner yalcin kendisi solgoruslu eski istihbaratcidir. kitaplarini okuyunuz ulkuculeri sevmedigini ustu kapali sekilde ima eder. yanlis bilmiyorsam. duzeltin. degilmi prensim

gerci biz sultanlara asinayiz ulkemizde prenslere degil. degilmi abi...

saygilar.

erciyes_prensi

Asistan
Web sitesi
www.benimblog.com
peki bende sana soruyla cevap veriyim neden ulkuculerin ustune kaliyor turkiyede bir it olse aha ulkuculer yapti ulkucu mafya yapti bu kadar tehlikeli bu ulkuculer bu ulkuculere yardim yataklik yapanlar neden bir terorist muamelesi gormuyor?? yada ulkuculer neden bir pkkli gibi muamele gormuyor ?. madem relax in dedigine tesekkur etmissin gorevi veren kim? ulkuculere yada solculara yada dincilere kime verildiyse. soner yalcin kendisi solgoruslu eski istihbaratcidir. kitaplarini okuyunuz ulkuculeri sevmedigini ustu kapali sekilde ima eder. yanlis bilmiyorsam. duzeltin. degilmi prensim

gerci biz sultanlara asinayiz ulkemizde prenslere degil. degilmi abi...

saygilar.

bir yered ülkücünün üstüne bir şey kalıyorsa bu kötü ünündendir yapsada yapmasada

devlet görevlendiriyorsa ülkücüyü neden solcuyu görevlendirmiyor bunu kendine veya yazılarını okudugun yazara niye sormuyorsun sormuyorsun

LİKa

Asistan
bir yered ülkücünün üstüne bir şey kalıyorsa bu kötü ünündendir yapsada yapmasada

devlet görevlendiriyorsa ülkücüyü neden solcuyu görevlendirmiyor bunu kendine veya yazılarını okudugun yazara niye sormuyorsun sormuyorsun

:) GÜZEL BİR SORU.

I

IsHakPasa

Guest
:) neden solu gorevlendirmiyor sorusu biraz sacma oldu galiba be erciyes krali abim imkan olmuyor soner yalcin zaten sol goruslu biri veriyorlarmis degilmi.

diyelim ulkuculer bunu yapti katil hatta carsida pazarda kadin pazarliyor, peki hepsi ulkucumu., misal hiz bullah teror orgutu islami bir yapi ve niceleri muslumanlar teroristmi?

yada devsol tikko bunlar terorist degil degilmi? ya gidin saplantilarinizi baska yerde tatmin ediniz saygi deger abicigim.

su forumda ulkuculerden kotu bir topluluk yok tikkocular pkklilar hizbullahlar unutuluyor gokten kafaniza tas dusse ulkuculerden biliyorsunuz. siz on yarginizi bir sorgulayin canim abicim bana buzamana kadar kimse elime silah vermedi su irk bu irk bizden demedi. ulkucu ocaklarinda yetistim. bunu bilin, prens bey sizin gibi bir suizan denen illete dusmekde istemem

saygilar

Web sitesi
www.cicikagan.co.cc
KURT işaretiyle ülkücülerin biri çıkıyor, "tekbiiiiir" diye bağırıyor, yanındaki tayfa aldığı emir üzerine, "Allah-ü Ekber, ya Allah Bismillah Allah-ü Ekber" nidalarıyla düşman siperlerine saldırıyor.

Düşman siperlerindekiler Kudretli Albay Alparslan Türkeş’in can ciğer meslektaşları, emekli askerler.:O

Mizah filan değil, aynen böyle. Önceki gün MHP Genel Merkezi önündeki manzara bu. MHP ilk kez askere fiilen saldırıyor.

Bu bir kırılma noktası. Askerle MHP’nin kırıldığı an.

ASKERDEN BİR MİLYON OY :O

Türbanda AKP ile işbirliği yapmasından dolayı, MHP’ye içerleyen geniş kitle arasında emekli askerler de var.

Önceki gün Türkiye Emekli Subaylar Derneği (TESUD) öncülüğünde, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği, Türkiye Muharip Gaziler Derneği ile Türkiye Harp Malulü, Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği MHP’yi protesto amacıyla, MHP Genel Merkezi’nin önüne siyah bir çelenk bırakmak istiyor.

Çelengin üstünde bir yazı var: "Tarifsiz Düş Kırıklığımızla.":O

Bu sözün derin bir anlamı var, bir gerçeği ifade ediyor.

Siyah çelengi bırakanların kendileri, aileleri, yakınları arasında son seçimde MHP’ye oy vermiş çok sayıda insan var. Askerin hesabına göre, yaklaşık bir milyon oy. Tarifsiz düş kırıklığı bu nedenle.:O

MHP’ye oy veren emekli askerler, MHP’den şimdi hesap soruyor. :O MHP’ye oy verirken, AKP sıkıştığı anda, sen onun koltuk değneği ol, diye oy vermiyorlar. Hele de, türban gibi laik Cumhuriyeti tehlikeye iten bir eylemde, oy verdikleri MHP’nin AKP ile kol kola girmesini içlerine sindiremiyorlar.

Tarifsiz düş kırıklığı, siyah çelengin anlamı bu. Bir milyon oyun düş kırıklığı.

KUDRETLİ ALBAYIN KEMİKLERİ

Ancak, çelenk bırakılamıyor. Çünkü, MHP Genel Merkezi önünde mevzi tutan ülkücüler Allah Allah nidalarıyla emekli askerlere saldırıyor, çelengi parçalıyor. Neredeyse, emekli askerleri de parçalayacaklar.

Bu bir kırılma noktası. Askerle MHP’nin kırıldığı an.

MHP’nin felsefesi, fikri düzeyde Balkan Harbi’ne, Türk Ocakları’na kadar iniyor. Askerle hep iç içe.

27 Mayıs’ta İhtilalin Kudretli Albayı Alparslan Türkeş MHP’nin kurucusu ve ölümsüz lideri. Türkeş ile asker arasında hiçbir tarihte çatışma ve sataşma yok.

O kadar yok ki, 12 Eylül’de yargılanırken bile, MHP’nin sözü belleklerde: "Biz burada yargılanıyoruz, ama bizim fikirlerimiz iktidarda."

Hapiste iken bile, askerle MHP arasındaki özdeşlik böylesine vazgeçilmez. Kaldı ki, Türkeş hayatta iken, MHP Genel İdare Kurulu’nda çok sayıda emekli asker var.

Şimdi ne oluyor da, Devlet Bahçeli askerle kavga ediyor? Dayandığı tabanı karşısına alıyor. Kuruluş felsefesiyle bağlarını kopartıyor. Efsanevi lideri Türkeş’in kemiklerini sızlatıyor.

MHP ESKİ MHP DEĞİL

Şu anda MHP milletvekilleri arasında üç emekli asker, general var. Kürşat Atılgan (Adana), Hamza Hamit Homriş (Bursa), Kamil Erdal Sipahi (İzmir). Masum bir çelenk nedeniyle, onlar kendi meslektaşlarına yapılan saldırıyı içlerine sindiriyor mu? Emekli asker olarak, türbana evet mi diyor?

Bahçeli’nin milliyetçi nutukları artık kandırmaca. MHP rotası, AKP yedeğinde artık okyanus ötesi. MHP artık bilinen milliyetçi MHP değil.:O

Türban üzerinden askerle yaşadığı kırılma noktası, bunun en çarpıcı kanıtı.

yalçın doğan

Bu kadar saçma ve temelsiz bir yazıyı niçin buraya taşıdın merak ettim tabi bir art niyetinin olduğunu ve bir amaça hizmet için taşıdığını düşünmek istemiyorum.
Her neyse Yalçın Doğan'ın yazısına bakalım aslında derin bir tahlilede ihtiyac yok.

1-MHP nin kökleri Balkan savaşına dayanıyormuş :) Milliyetçiliğin M sinden haberi olmayan bu zevat sanırım TÜRK TARİHİ diye birşeyi duymamış.

Türk Tarihine bakarsa Dünyadaki İlk Milliyetçilik fikri Türklerde kendini bulmuştur.
Oğuz Kağan la başlayan Milliyetcilik fikri Çiçi KAĞAN ile günümüz Milliyetçilik fikri şekillenmeye başlamış Kürşad la Tonyukuk ve Bilge Kağan ile en şumul halini almıştır.

Balkanlar neresi MÖ.209 lar neresi sanırım yazar MÖ yü inek sesi zannediyor.

2-Yazar acaba Milliyetçiliği İslam düşmanlığımı sanıyor? Yada kime OY çalmanın hesabında?
Yazarın yanılğıya düştüğü en önemli konu ise MHP nin en ufak bir OY kaygısı yok.Milliyetçi- Ülkücü kişiler Millet menfaatini şahsi emellerinin üstünde tutan kişilerdir.
Yazar hangi inandığı değerlerle (iyi kötü bir değeri vardır sanırım) MHP yi eleştirmiştir inanın merak ettim.
Biz yeri geldimi yazardan daha çok MHP yi eleştiririz.Bu demek değildir ki MHP nin taşıdığı Ülkülere itirazımız var asla böyle birşey yok.

Koray Aydın'ı Ülkücülerden daha fazla eleştiren olmamıştır ama bugün kendisinden de haksız eleştirilerimiz için özür diliyoruz.

Bizler (Ülkücüler) özgür düşünebilen eleştiren sorgulamaktan korkmayan insanlarız bizim biat ettiğimiz ne bir insan nede bir kurum vardır.

Web sitesi
www.cicikagan.co.cc
Bu emekli askerler derneği neden emekli generallerin hemen bir bankaya, Holdinge kapak atıp yönetim kurulu üyeliğinden Onbinlerce Dolar götürdüklerini sorgulamaz acaba ?

Öyle ya...Bir Ordu Mensubu banka yönetiminden, Holdingten ne anlar ? Belli ki nüfuzunu kullanacaklar,Girecekleri ihalelerde, ç.lacakları yetim mallarında isimleri kullanılacak...FAlanca Paşa varmış, selamı varmış abooov...Açılmayan kapı, sökülmeyen kilit kalmayacak ya...

İşte vatansever olduklarını iddia edenler önce yetimin hakkını korumalıdırlar...Kime ne söylüyoruz ki...

İslam deyince " benim rakı içme özgürlüğüm ne olacak, avradın mayo giyme özgürlüğü ne olacak "diyen bas.t adamlar bunlar...Ülken işgal altında, başına çuval geçirilmiş, incirlikten kalkan uçaklar....

İsrail hava sahandan geçmiş suriyeyi vurmuş bir de arkasında tank bırakmış ki görsünler diye, gözdağı......Tıss...

Halka kim olsa efelenir...Adamda biraz yürek, biraz bağımsızlık aşlı biraz vatanseverlik olsa önce kafalarından çuvalı çıkarırlar.

Siyah çelenkmiş pöh....

Haliladalı sende mal bulmuş magribi gibi TSK ya sataşmak için hemen fırsat bulmuş en değerli kurumumuza saldırıyorsun.gerçi İshakpaşa arkadaş cevabı vermiş TSK nın içinden 3-5 kişinin çıkması ile TSK nın tamamını nasıl bir görebilirsin.Biz oraya peygamber ocağı olarak bakıyoruz ve Dünyanın en disiplinli insanları ve vatanseverleri oradadır.

Nasıl Taliban,Hizbullah,Hizbul tahir yada Müslüm Gündüzler,Ali Kalkancılar,Fadime Şahinler,fetullahcılar, yolsuzluk yapan AKP li bakanlar İslamı temsil etmiyorlarsa yapılanlarıda İslama mal edemeyiz.

Sanırım ne denilmek istenildiğini anlarmışsındır.

Web sitesi
www.cicikagan.co.cc
Abdullah çatlı devletin yetiştirdiği ve çeşitli işlerde kullandığı bir zattır.

İtirazımız yok devlet için gerektiği zaman bizlerde üzerimize düşen görevi gelecek kaygısı taşımadan yaparız.
Abdullah ÇATLI ne bir katildir ne de mafya.
Keşke hepimiz bu Ülkeye Abdullah Çatlı gibi hizmet edebilsek.
Hikmet Çetinkaya nın Deniz Gezmişi özgürlük kahramanı ilan etttiği yerde Abdullah Çatlı KAHRAMALARIN KAHRAMANIDIR.

Deniz Gezmiş Mehmetcikle savaşmıştır.Biz türk Milletine kaldırılan eli kırmışızdır.
Arada işte bu kadar fark var.
Bakıyorum yorum yazan bazı arkadaşlarda Solcularla ittifak içine girmiş gibi bir görüntü sergiliyorlar.

Gerçi 1980 öncesi bilirim bu arkadaşlar tercih noktasına geldiklerinde ÜLKÜCÜLER yerine SOLCULARI kendilerine yandaş kabul ederler.Bununda temelinde yatan nokta İslamı tekellerine alma gibi kaygı taşımalarıdır.

Ben bunu hep şuna benzetirim.Ümmetciler Abbasileri temsil ederler Ülkücüler ise Selçukluları ve Osmanlıları temsil ederler işte Abbasilerin hep bu Türklerin eğemenliği altında yaşamaları gibi hep içten içe düşman olmuşlardır. Oysa Ülkücüler Abbasileri Türklerin koruduğu gibi ümmetcileri hep korumuşlardır.

Ama şahsen ben bundan böyle Ümmetcilere hoşgörü ile bakmayacağım.Her zaman bir Ülkücü olarak Ümmetci taifesinden zarar gördüm vatanım milletim zarar gördü.Gözümde bir SOLCUDAN bir ÜMMETCİNİN en ufak farkı yok. Bunun nedenini bu siteyi genel olarak bir okuyun bakalım Solvulara saldırmadıkları kadar Ülkücülere saldırmışlar.

erciyes_prensi

Asistan
Web sitesi
www.benimblog.com
:) neden solu gorevlendirmiyor sorusu biraz sacma oldu galiba be erciyes krali abim imkan olmuyor soner yalcin zaten sol goruslu biri veriyorlarmis degilmi.

diyelim ulkuculer bunu yapti katil hatta carsida pazarda kadin pazarliyor, peki hepsi ulkucumu., misal hiz bullah teror orgutu islami bir yapi ve niceleri muslumanlar teroristmi?

yada devsol tikko bunlar terorist degil degilmi? ya gidin saplantilarinizi baska yerde tatmin ediniz saygi deger abicigim.

su forumda ulkuculerden kotu bir topluluk yok tikkocular pkklilar hizbullahlar unutuluyor gokten kafaniza tas dusse ulkuculerden biliyorsunuz. siz on yarginizi bir sorgulayin canim abicim bana buzamana kadar kimse elime silah vermedi su irk bu irk bizden demedi. ulkucu ocaklarinda yetistim. bunu bilin, prens bey sizin gibi bir suizan denen illete dusmekde istemem

saygilar

sen ülkü ocaklarındamı yetiştin canım kardeşim :)

ben cocuklugum ilçe teşkilatlarında geçti ben cocuklugumu 28- 45 yaşiları arasında geçirdim

kendine iyi bak

Allah'a emanet ol canım benim

halidali

Asistan
Haliladalı sende mal bulmuş magribi gibi TSK ya sataşmak için hemen fırsat bulmuş en değerli kurumumuza saldırıyorsun.gerçi İshakpaşa arkadaş cevabı vermiş TSK nın içinden 3-5 kişinin çıkması ile TSK nın tamamını nasıl bir görebilirsin.Biz oraya peygamber ocağı olarak bakıyoruz ve Dünyanın en disiplinli insanları ve vatanseverleri oradadır.

Nasıl Taliban,Hizbullah,Hizbul tahir yada Müslüm Gündüzler,Ali Kalkancılar,Fadime Şahinler,fetullahcılar, yolsuzluk yapan AKP li bakanlar İslamı temsil etmiyorlarsa yapılanlarıda İslama mal edemeyiz.

Sanırım ne denilmek istenildiğini anlarmışsındır.

Söylediklerinize acaba kendiniz de inanıyor musunuz ?

Vatan sevgisi kuru toprak sevgisi değildir...İşbirlikçi ılımlı islam taraftarı değilim...Ama amerkancı müslümanları bahane edip gerçek islama saldıran babamın oğlu olsa eleştiririm...Sözlerim ağır gelmesin onlar bir hakikat...Irak'ta kafaya geçirilen çuvalın intikamını "kurtlar vadisi" filmiyle alan halkına keskin kılıc'ı eleştiririm...

İncirlik orada, karadenizdeki üsler orada...Buyrun vatanseverlik ispatına...İsrail/amerika daha düne kadar eleştiri odağı değilken birdenbire en büyük yahudi karşıtı oldunuz (sözde)...Kürt olayında israil saf değiştirdi tu kaka oldu değil mi ?!!

Biz isterdik ki israil karşıtlığı inancınızdan doğsun, amerika düşmanlığı anti emperyalist tavrınızdan doğsun...Ama hayır, bunlar kimin umurundaydı?..Mühim olan kürtleri asimile etmekti...Ama BOP oyunu bozdu.Ne zaman ki israil/abd peşmerge ile kürt ile işbirliği yaptı ve haritalarla oynayacağız dedi, işte o zaman aklınıza yahudilerin ne kadar " tu kaka " olduğu geldi !..

Anti emperyalist tavır gösteren her kurum ve kişiye saygı duyarım.Kim olursa olsun.GK başkanı 1919 şartlarındayız dedi yani işgal şartlarındayız...Güzel bir tesbit...Alkışlarım...Ama hırsızları da rüşvetçileri de yolsuzluğa bulaşanları da bırakın eleştireyim.

Bir de islamı kimse temsil edemiyorsa acaba temsile aday olan birileri mi var? Malum talibanı hizbullahı kalkancıyı f.güleni özellikle beraber yazmışsınız...Bunların birbirleriyle islam anlayışları çok farklıdır.Bir de ergenekon islamı ( ya da türk islamı) mı var temsil iddiasında ?!!Yoksa Arslan BULUT islamı mı deseydim?!!

Zekeriya Beyaz islamı ya da Kaşar Nuri islamı !..

Hülasa; Halkın inancıyla, tarihiyle kısaca DİN ile barışmadan kurtuluş mümkün değildir...

Dua Nur

Kıdemli Üye
Emekli Subaylar Derneği (TESUD) Genel Başkanı Emekli Tümgeneral Rıza Küçükoğlu,
, Bahçeli'nin genel olarak Türkiye'deki yanlış bir algılamadan hareket ettiğini kaydederek, şöyle konuştu: "Emekli Subaylar Derneği nedir, emekli subaylar nedir? Biz gerçekten bunu toplumda ifade etmekten ve kendimizi anlatmaktan son derece zorluk çektiğimizi ifade etmek isterim. Genelkurmayla organik bir bağımız yok. Bir bağ ararsanız, adres ararsanız, adres aslında Milli Savunma Bakanı. Neden Milli Savunma Bakanı, çünkü yasayla kurulduğumuz için diğer dernekler gibi genel kurulda kararlarımız doğrudan tüzüğe intikal ettirilemiyor. Tüzüğümüzü Sayın Milli Savunma Bakanı onaylıyor."

Küçükoğlu, türban sorunuyla hiçbir zaman uğraşmadıklarını belirterek, "Ama biz diyoruz ki toplum içinde zaten bir anlamda defacto olmuş bir konunun, toplumda çatışmaya ve felaketlere yol açabilecek simgesel olayın siyasallaştırılmasına ve bu siyasallaşma içinde değerlerini paylaştığımız ve hala da aynı şeyi söylüyorum Milliyetçi Hareket Partisiyle TESUD'un değerleri çok yerde örtüşüyor. Liderlerinin yanlışlığı üzerinde biz demokratik paylaşımcı, çoğulcu, katılımcı bir simge ortaya koymak istedik" dedi.

Küçükoğlu, MHP Genel Merkezi önüne çelenk konulması sırasında yaşanan olayları ise şöyle anlattı: "Ne paşa kovalandı, ne de kimse paşayı kovalayabildi ne de benim üyelerime bir saldırı oldu.:O

Çelenkler konuldu, küçük bir grupla o çelengi koyduk. Neden kadın çoğunlukla olsun, çatışma kültürü yaşanmasın ve açıklama da yasakladık. Ben de maalesef uçak sis nedeniyle kalkmadığı için orada olamadım. Yazılan mektup dağıtıldı ve gruplar dağıldıktan sonra polis güvenliği arttırmak için çelengin önünden çelenkle bizim aramıza bir barikat kurdu. Bu barikattan doğan boşluktan, yani MHP binası ile çelenk arasındaki boşluktan o 4 kişi saldırıya geçti ve üç ayaklı bir tahtayla bir meydan muharebesi yaşandı ve bir cihadı andıracak şekilde 'Tekbir' diye bir şeyler, 'Allahu Ekber' diye, hani askerin en kutsal, savaşta askeriyle süngü hücumuna kalkmadan önce kullandığı o terim, ilk defa o dört şaşkın tarafından, kusura bakmayın çünkü Sayın Paçacı da aynı şeyi söyledi, bunlar oradaki görevlilerdi, bizim yetkililerimiz değildi diye, çelenk meydan muharebesi bizim görmediğimiz, sonradan teypten izlediğimiz, videodan, sizin ekranlardan izlediğimiz bir muharebeye dönüştü."

aktifhaber

Turkbeyi

Ordinaryus
sen ülkü ocaklarındamı yetiştin canım kardeşim :)

ben cocuklugum ilçe teşkilatlarında geçti ben cocuklugumu 28- 45 yaşiları arasında geçirdim

kendine iyi bak

Allah'a emanet ol canım benim

biliyorsunuz hersey yasta degil abicim canim... onemli olan menfaatlerinin pesinde dava degistirmemek. 48 yasina kadar gunah islediniz 48 yasindan sonrami gunah cikariyorsunuz CANIM abicigim. biraz sacma degilmi. gerci ishakpasa yazmis idi buna benzer bir kelime ama :) ne hikmetse buharlasmis. yasakli olsamda izliyordum formu yazilanlari..

CANIM abicim sizde Allaha emanet olun!!!!!!!

kemalali

Profesör
Bunun nedenini bu siteyi genel olarak bir okuyun bakalım Solvulara saldırmadıkları kadar Ülkücülere saldırmışlar.

solcular zaten dinsiz, ya diger münafıklar.

Sizi de piyon olarak kullanabilirler yani.

Size en çok zarar veren içinizdeki münafıklar, ırkçılardır.

İmzamdaki tokat gibi cevap Münafıklara dinsizlere, tagutu kahraman görenlere Sahte vatanseverlere.

Zorunamı gitti:halay: Öyle türbanlılar da var ki yüzleri makyaj dolu. Carsafa düsman. Seriate karsı ne anlamı kaldı.

Senin gibiler ne bilir Sütcü İmamı,

Sehitkamili, Molla Mehmet Karayılanı, Selahaddin Eyyübiyi, Yavuz Sultan Selimi.

Ümmetcilerin Selahattin Eyyübiyü de sever Sultan Alparslanı da senin gibiler Arap-Türk ayırımı yapar. Araplar hakkında Hadisi Şerifler var.

Vatan Sevgisi İmandandır Hadisi Şerifide, Hz Muaviyeyi sevmemiz de Kürtcü solcu kızılbascıların zorunı gidiyor. Ümmet(Millet) İslam varken ideolojiler fasa fiso gerisi boş. İslamiyet ret et demiyorki Milli degerleri.

Turkbeyi

Ordinaryus
solcular zaten dinsiz, ya diger münafıklar.

Sizi de piyon olarak kullanabilirler yani.

Size en çok zarar veren içinizdeki münafıklar, ırkçılardır.

İmzamdaki tokat gibi cevap Münafıklara dinsizlere, tagutu kahraman görenlere Sahte vatanseverlere.

Zorunamı gitti:halay: Öyle türbanlılar da var ki yüzleri makyaj dolu. Carsafa düsman. Seriate karsı ne anlamı kaldı.

Senin gibiler ne bilir Sütcü İmamı,

Sehitkamili, Molla Mehmet Karayılanı, Selahaddin Eyyübiyi, Yavuz Sultan Selimi.

Ümmetcilerin Selahattin Eyyübiyü de sever Sultan Alparslanı da senin gibiler Arap-Türk ayırımı yapar. Araplar hakkında Hadisi Şerifler var.

Vatan Sevgisi İmandandır Hadisi Şerifide, Hz Muaviyeyi sevmemiz de Kürtcü solcu kızılbascıların zorunı gidiyor. Ümmet(Millet) İslam varken ideolojiler fasa fiso gerisi boş. İslamiyet ret et demiyorki Milli degerleri.

bizler bilmiyoruz sizlerin bilin yeter dogru aman siz piyon olmayin sanki hic olmuyorsunuz :) neyse size bol bol :) tartiismalar....

Turkbeyi

Ordinaryus
Biz mi piyon oluyoruz. Biz tetikci olmadık. Ülkücüler lehinde düsünmeye baslamıştım yanılmısım

yanil yanil bize iki kelimeyle dans ederek laf soyleyenlerin sozlerinin ve dusuncelerin bir sercenin sesi gibi gelir gecer. acik soyleyim size siz kesinlikle lehde dusunemezsiniz osmanli torunu kardesim. cunku at gozlugu sizin dunyaniz. olmazsa amaa sanarsiniz kendinizi :)) neyse sana mutlu elestirmeler

kemalali

Profesör
yanil yanil bize iki kelimeyle dans ederek laf soyleyenlerin sozlerinin ve dusuncelerin bir sercenin sesi gibi gelir gecer. acik soyleyim size siz kesinlikle lehde dusunemezsiniz osmanli torunu kardesim. cunku at gozlugu sizin dunyaniz. olmazsa amaa sanarsiniz kendinizi :)) neyse sana mutlu elestirmeler

Eger ben yanılıyorsam beni aydınlatın. Ülkücü olmanın sartı mhp li olmak, Müslüman da olsa Kürtlere düsmanlık yapmak mı. Halbu ki Ülkücü Kürtler de var.

Bîdâr

Aktifleşmemiş
bu partilerin forumlardan çektiği nedir.