AK Parti'den Fatih Ve Elif Erbakan'a Adaylık Teklifi

DESIFRE

Yasaklı
akapeli Dostlarim Hadi Gözünüz Aydin Fatih ve elif Erbakan Akapeden aday oluyormus :)

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Erbakan ailesi Akpartiye geçecek diye iftira atan dedikodusunu yapanlara veyl olsun.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Erbakan ailesi Akpartiye geçecek diye iftira atan dedikodusunu yapanlara veyl olsun.

Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Muhammed Ali Fatih Erbakan, ''Erbakan ailesi AKP'ye geçecek'' şeklindeki asparagas iddialara cevap verdi. Erbakan, ''Sultan Fatih'in gemisi dururken, batan titanik'e binilir mi? bunlar koca karıların dedikodularıdır'' dedi.

Bu KOCAKARIlardan forumda da var mı acaba?

:)

hirahos

Kıdemli Üye

Aynı video: 8 Eki 2012 tarihinde youtube'de yayınlanmış.

15:30'dan itibaren bakınız.

Video eski. Yeni bir beyanat getirirsen biz de mutmain oluruz.

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
quote_icon.png
Ercan Tekin Nickli Üyeden Alıntı

numan kurtulmus sp genel baskani iken
ak parti ye gececek dedigimizde sen ne demistin ?

DESIFRE

Yasaklı
quote_icon.png
Ercan Tekin Nickli Üyeden Alıntı

numan kurtulmus sp genel baskani iken
ak parti ye gececek dedigimizde sen ne demistin ?

Sonuc Fatih Erbakan Kabul etmismide ortada full yok Yumurta yok Gelin Güvey oldunuz ?

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Siyasetten iyice soğumaya başladım.Artık bana hiç de umut vermiyor.Bundan böyle artık parti pırtı yok benim gönlümde...

Bu Türk siyasetinde asla vefa olmaz, ona hiç güvenilmez.Biz çok şeyler gördük..Menfaatler söz konusu olunca vefasızlık başta gelmeye başlar, herkes birbirinin kuyusunu kazmaya başlar.Sahte dostluklar gırla gider..

Kimse bana bu ülkede adam gibi siyasetin var olduğunu söylemesin.Ağzının payını hemen alır benden...

Kim nereye giderse gitsin, umurumda değil.Benim için en önemli olan Allah'ın rızasıdır.Gerisi teneke çalmaktır.

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Siyasetten iyice soğumaya başladım.Artık bana hiç de umut vermiyor.Bundan böyle artık parti pırtı yok benim gönlümde...

Bu Türk siyasetinde asla vefa olmaz, ona hiç güvenilmez.Biz çok şeyler gördük..Menfaatler söz konusu olunca vefasızlık başta gelmeye başlar, herkes birbirinin kuyusunu kazmaya başlar.Sahte dostluklar gırla gider..

Kimse bana bu ülkede adam gibi siyasetin var olduğunu söylemesin.Ağzının payını hemen alır benden...

Kim nereye giderse gitsin, umurumda değil.Benim için en önemli olan Allah'ın rızasıdır.Gerisi teneke çalmaktır.

gec de olsa gercekleri görmeye basladin

politika demek insanlari kandirip parasini ve oyunu almak demektir.

sol cebine imani sag cebine de paralari doldururlar

insanlarin dini duygularini sömürürler

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Ben gercekleri hoca basbakan olduktan sonra,benim malvarligim 80 kilo altin yapar dedikten sonra gördüm.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Ben gercekleri hoca basbakan olduktan sonra,benim malvarligim 80 kilo altin yapar dedikten sonra gördüm.

Yeme bizi maksut:)

Sen MAL VARLIĞI sebebiyle gerçekleri görmeye başlamış olsaydın GEMİCİKLERİ de görürdün!

Ama GÖRMEDİN!

TRİLYONLARI BANKADA YATANları GÖRMEDİN!

051220140813066902982.jpg

80 kg altın diyen sen belki tek bir GEMİCİĞİ o kadar para edenlerin peşinde koşuyorsun!

Hocanın bütün mal varlığı tayyibin oğlunun gemilerinden bi tanesinin yarısı ancak ediyor!

Kekleme bizi:)

Sen hocadan sonra görmeye değil GÖRMEMEYE başladın:)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
kurtulmus akp ye gittikten sonra ben akp ye oy vermeyecegimi aciklamistim.

Eee numan akpde şu an, ama sen hala milil görüşe, saadete saldırmakla meşgulsun.

Akpye oy vermeyeceksen neden 3-5 tane de akp eleştirisi konusu açmıyorsun?

sen onu bunu birak da senin fatihin akp ye giderse ne yapacaksin ?

KENDINI KÖPRÜDENMI ATACAKSIN ?

hahahaha, tam maksut bu:)

Birincisi fatih neredn benim fatihim oluyor anlamadım.

İkincisi GİDEN GİDER KALAN SAĞLAR BİZİMDİR.

Fatih akpye giderse tayyip gibi gömlek çıkarmış olur, köprüden atlaması gereken fatih ve tayyipdir, ben niye atayım?