AK Parti'den Fatih Ve Elif Erbakan'a Adaylık Teklifi

Kaçak

Yeni
Yanlış anlama ...
AKP ye filan oy istemiyorum , tamam kendime istedim ama başkasına oy verin demiyorum ...
Lakin ...
Türkiyede oy vermek caiz değil diyenlerin ikna edici olamadığını anlatmak istiyorum ...
Şablonlara yerleştirilmeye çalışılan sloganlardan ibaret sözler nazarımda ...
Üzerine derin etüdler yapılmış sözler değil ...
Kendi dünyalarından başka dünyaları görmeden , tahlil etmeden , düşünmeden yapılan sloganlar kanımca ...
Neyse ben sadece şunu diyorum , AKP ye kızgın olanlar olabilir , tasvip etmeyenlerde olabilir , meclis dışında kalmasını isteyenler de olabilir ...
Hesabınızı iyi yapın ...
Temsil edileceğinizi düşündüğünüz parti gelemeyecek diye , gözü kapalı düşmanlık yaparsanız AKP yi mumla arayacak duruma düşebilirsiniz ...
Gerçi o durumda da fatura AKP ye kesilecek eminim ...
Nasıl olsa Vebal sadece yöneticilerde !!!!

hirahos

Kıdemli Üye
Benim babam çook iyi bir marangoz du !

Marangozlar odası beni de mi seçimle marangoz yapsın ?

Benim babam çook iyi bir kasaptı !

Kasaplar odası beni de mi seçimle kasap yapsın ?

Benim babam çook iyi bir millet vekiliydi !

Hökümet partisi beni demi seçimle milet vekili yapsın ?

Bakın, kimse bunun adına vefâ, cefâ, çile demesin.

Milletin vekili olacak kişilerde belirli vasıfların olması lazım.

Başımıza ne geldiyse vasıfsız adamların, baş olmasından gelmedi mi ?

Çok saçma buluyorum

Muhterem, sendeki milliyetçilik (yani ülkücülük) damarları şişkin. Yorumlarına bu damarın rengi hakim. O gözlüğü çıkarırsan, herkesin sitayişle bahsettiği birlik beraberliğin, bu tür vesilelerle güçlenebileceğini göreceksin... :)

Keşke Bbp, Mhp ve Sp'ye gönül verenlerin cümlesi Ak Partide toplansa. Mükemmel birlik. ;)

fakiri

Kıdemli Üye
Biz günümüzdeki politikacıların asıl amaçlarının sadece post veya koltuk kavgası olduğunu söylediğimizde başta kronik politika hastaları olmak üzere herkes bize şaşı baktı - bakıyordu!
Şimdi gördünüz mü hanya ile konyayı ?.. Oğul; Babasının ifadesiyle Bizansın Torunu olanların içine girerek milletvekilliği kotarmak üzere ! Benzer bir kotarmayı Saadet Partisindeki dayatmalara dik durarak karşı çıkıp, daha sonra bir parti kuran ve sonra da bir çuval inciri berbat ederek AKP’ ye katılan Numan Kurtuluş yapmıştı!
Ey kafası saman dolular ! Bu horoz dövüşüne ve kayıkçı kavgalarına daha ne zamana kadar kanacaksınız ?

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
Muhterem, sendeki milliyetçilik (yani ülkücülük) damarları şişkin. Yorumlarına bu damarın rengi hakim. O gözlüğü çıkarırsan, herkesin sitayişle bahsettiği birlik beraberliğin, bu tür vesilelerle güçlenebileceğini göreceksin... :)

Keşke Bbp, Mhp ve Sp'ye gönül verenlerin cümlesi Ak Partide toplansa. Mükemmel birlik. ;)

Vatanını çook sevmemin adı Ülkücülük ise, hepimiz ülkücüyüz !

Vatan sevgisi, imandandır

hadisi şerif

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
Dünya elbette batacak. Bâki değil. Ancak ülkücülere gösterdiğimiz tepkiyi azıcık PKK lılara göstersek, belki faydası olur :)

fakiri

Kıdemli Üye
Şu forumun düştüğü çukurun derinliğine bir bakınız!
Ülkücülere sahip çıkan da yönetici (ydi); ülkücüleri öcü gören de yönetici !..
Mahmut Ustaosman Tarikatına sahip çıkan da yönetici; Hadis ve evliyâ mukirlerine sahip çıkan da yönetici!!!
Ve başta forumun sahibi olmak üzere, herkes hayatından çok memnun !

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Daha ortada kesin bir şey yok, sadece bir haber. Kesinleşmiş gibi yorum yapmanın, suçlamalar yapmanın bir anlamı yok arkadaşlar, biraz berleyin, mahcup olabilirsiniz.

DESIFRE

Yasaklı
Daha ortada kesin bir şey yok, sadece bir haber. Kesinleşmiş gibi yorum yapmanın, suçlamalar yapmanın bir anlamı yok arkadaşlar, biraz berleyin, mahcup olabilirsiniz.

abi bunlar akpli onun ic inde duvara toslarlar Numan kurtulmusa da teklif Götürüldügü zamanlar ayni teklif Fatih Erbaka ave Elif erbakana da Götürülmüstü o zamalar da akpliler böyle havalara girmisti

o zaman fatih Erbakan in yaniti batan gemiye binmem ,elif Erbakanin ise Ampülün Etrafinda toplanan sinekler olmayacagim olmustu

KARAMURAT-3

Kıdemli Üye
Web sitesi
mazlumlarvezalimler.blogcu.com
fatih-erbakan-bagimsiz-aday-mi-olacakcf064f23b5fd9e0e1d92.jpg

"SEÇİME BAĞIMSIZ OLARAK GİRECEK"

Aday olması durumda seçim barajı nedeniyle bağımsız aday olmayı düşündüğünü ifade eden Fatih Erbakan, "Bizim için önemli olan şahıslarımızın belirli bir noktada, görevde, koltukta, mevkide olması değil, bizim savunduğumuz prensiplerin, savunduğumuz temel değerlerin toplumda, ülkemizde hakim olmasıdır. Bizim prensiplerimiz, temel değerlerimiz doğrultusunda ortaya koyduğumuz bu projelerin, çözüm önerilerinin, politikaların uygulanmasıdır. Eğer bunlar mevcut iktidar tarafından veya herhangi bir parti tarafından uygulanacak olursa bizim ayrıca sadece bir koltuk sahibi, mevki sahibi olmak için böyle bir işin içine de girmemize gerek kalmaz. Eğer son noktada bunların hayata geçirilmesi için başka çare olmazsa ve bizim de aktif olarak siyasetin içinde yer almamız gerekirse önemli noktalarda elbette ki görevden kaçmayız. Aday olmamız durumunda da mevcut seçim barajı nedeniyle bağımsız aday olarak partimizi temsil etmek isteriz” dedi.

http://marmaratimes.com/haber/1800/fatih-erbakan-bagimsiz-aday-mi-olacak.html

Kaçak

Yeni
Girsin tabi görsün boyunun ölçüsünü ama gördükten sonra sonuca göre mümkinse sussun artık da...
atasının gölgesine sığınıp büyük laf etmenin bir bedeli olmalı ...

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Girsin tabi görsün boyunun ölçüsünü ama gördükten sonra sonuca göre mümkinse sussun artık da...

boyunun ölçüsünü kamalak in karsisina cikinca aldi.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Neden sussun?

Sen konuşuyorsun, ben konuşuyorum, herkes konuşuyor, siyaset yapıyor, yorum yapıyor da fatih neden sussun???

Kaçak

Yeni
Ben konuşuyorum sen çakıyorsun ...
mikrofonu eline alıp kamera karşısında konuşmanın bir gereği olsun , çakan halk ciddiye alınsın ...
alınmıyorsa çem çem konuşmasın , beni istemediniz ama ile başlayan ezik cümleler kursun ...
ha yok arsızlık yapmaya devam ettikçe halk onun yerine takipçilerine çakar, olay böyle devam eder gider...
anlayana binde beş saz anlamayana yüzde elli az ...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Ben konuşuyorum sen çakıyorsun ...
mikrofonu eline alıp kamera karşısında konuşmanın bir gereği olsun , çakan halk ciddiye alınsın ...
alınmıyorsa çem çem konuşmasın , beni istemediniz ama ile başlayan ezik cümleler kursun ...
ha yok arsızlık yapmaya devam ettikçe halk onun yerine takipçilerine çakar, olay böyle devam eder gider...
anlayana binde beş saz anlamayana yüzde elli az ...

Keşke sen sussaydın.