Zekeriya Öz Bakırköy Adliyesi'ne atandı!

zebih

Kıdemli Üye
Kendinden gayrını yapısında istemeyen, fikrinde olmayan ile paslaşmayan, müslümanlar ile diyaloga kapalı bir müslüman yapı artık mazide kalmalı...

gunduzalp

Kısıtlı Erişim
Kısıtlı Erişim
Su AKP tayfasına bakıyorum, cemaat müntesibi olduğum için ne kadar hamdetsem az diye düşünüyorum. Heriflerin yazılara bakıyorum ne mantık var ne de somut bilgi. Savunduğu şeye bak; neymiş hükümeti yıkma operasyonu imiş. Çünkü kafa baska türlüsüne çalışmaz, AKP çekilemiyor ve güya çok süper gücüz ki, yıkılması isteniyor. Bunun ne hukuken ne de reel gerçeklik ile örtüşen bir yanı yok. Hukuk gerçekleşeri konuşur, kendi sucunu bastırma kabilinden türetilmiş masalları değil. Zaten böyle saçma bir müdafaa bizim romantik muhafazakarlara hastır.

Diğer bir mesele, neymiş atananlar abilerinden emir alıyormuş. Ulen hani elinde ispatın? Hükümetin atamaları meşru göstermek için uydurduğu her senaryo yapacağı icraatlara dayanak mı olur? Bunu kimler vatan rağmına iş yapıyor ise cezalandırılsın, lakin Tayyip'in Ergenekon mantığı ile yaptığı iş zannediyor ki cemaate zarar verecek. Bugun gördüm millet Bankasya'ya para yatırmak için birbiri ile yarışıyor ve adam bunu sırf bankayı kendisinin gördüğü için yapıyor. Ve Tayyip zannediyor ki o elemanlar tasfiye edilince cemaatte eleman kalmıyacak. Gecen gün birisi çıktı, hükümet cemaatın ancak yedek kadrosunu saf dışı bırakabilir dedi. Cemaat'ı saf birsey zannediyorlar herhalde ? Ben bu cemaate gönül vermişler kadar vatan sevdalısı görmedim.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Adliyeye atandıysa sorun yok. Ama ordan çamlar arasındaki hasteye kaydırırlarsa iş kötü. :gl

hirahos

Kıdemli Üye
Adam yarın basın toplantısı yapıp belgeleri açıklayacak mış. tatili kendinin ödediği.
o zaman ne diyeceksiniz @hirahos @levent48

Yarın ola, hayr ola... Biz haksız yere hiç kimsenin suçlanmasını istemiyoruz. İftira, gavura dahi atılsa iftiradır. Günahtır. Kaldı ki zekeriyye Müslümandır.

Ves'selam.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Su AKP tayfasına bakıyorum, cemaat müntesibi olduğum için ne kadar hamdetsem az diye düşünüyorum. Heriflerin yazılara bakıyorum ne mantık var ne de somut bilgi. Savunduğu şeye bak; neymiş hükümeti yıkma operasyonu imiş. Çünkü kafa baska türlüsüne çalışmaz, AKP çekilemiyor ve güya çok süper gücüz ki, yıkılması isteniyor. Bunun ne hukuken ne de reel gerçeklik ile örtüşen bir yanı yok. Hukuk gerçekleşeri konuşur, kendi sucunu bastırma kabilinden türetilmiş masalları değil. Zaten böyle saçma bir müdafaa bizim romantik muhafazakarlara hastır.

Diğer bir mesele, neymiş atananlar abilerinden emir alıyormuş. Ulen hani elinde ispatın? Hükümetin atamaları meşru göstermek için uydurduğu her senaryo yapacağı icraatlara dayanak mı olur? Bunu kimler vatan rağmına iş yapıyor ise cezalandırılsın, lakin Tayyip'in Ergenekon mantığı ile yaptığı iş zannediyor ki cemaate zarar verecek. Bugun gördüm millet Bankasya'ya para yatırmak için birbiri ile yarışıyor ve adam bunu sırf bankayı kendisinin gördüğü için yapıyor. Ve Tayyip zannediyor ki o elemanlar tasfiye edilince cemaatte eleman kalmıyacak. Gecen gün birisi çıktı, hükümet cemaatın ancak yedek kadrosunu saf dışı bırakabilir dedi. Cemaat'ı saf birsey zannediyorlar herhalde ? Ben bu cemaate gönül vermişler kadar vatan sevdalısı görmedim.

Ben eskiden saf zannediyordum ve sevmeye başlamıştım. Artık saf olmadığı içine bir şeyler katıldığını düşünüyorum. :gl

abdullah birisi

Kıdemli Üye
20638.jpg

bu küpür doğrumu....

hirahos

Kıdemli Üye
Cemaatçiklerden Dubayi savunması...

BdYaj0WIcAAaN7C.jpg

Adamlar haklı beyler, ne zorunuz var el alemin tatiliyle matiliyle... :)

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!

dersane meselesinde ve diğer meselelerde, akp ile fetulahçılar ters düşmese idi, bu yolsuzluk dosyaları gündeme gelirmiydi?

esas cevaplanması gereken soru bu?

ayrıcaaaa.. şaibe ortadan kalkana kadar savcı görevden elçektirilmelidir. hsyk ya duyurulur.

BdafRCcCMAAmKoJ.png

Kaçak

Yeni
Şiddetle AKP daha önce hiç böyle paniklemedi hiç bu kadar telaşlanmadı konusu işlenmek isteniyor ....
Öncesiyle kıyaslanıyor ...
Doğrudur AKP bugüne kadar ABD büyükelçisine seni sınırdışı ederim dememişti , ABD ve Israil Türkiye'ye şekil vermek istiyor diye kamuoyu önünde açıklama yapılmamıştı.
Mesele dersane değil arkadaşlar yanlış anlamasın , güreştiğimiz adam cemaat değil bunun farkındayız
Cemaat bugüne kadar yediği ekmeğin hakkını vermek için canhıraş şekilde otoritesine yılışıklık yapıyor
Ve gerçekten garip ülkem zor bir sınavdan geçiyor
şu bir gerçek AKP kaybetsede bu mücadeleyi uzun vade de bu toplum otorite tanımamanın tadını aldığı için kazanan taraf olacaktır.
Ve aşufte karakterli batı yılışıklarını bünyesinde barındırmayacaktır.
En azından çocuklarım için umutluyum belki daha zor bir hayat yaşayacaklar ama çok daha onurlu olacaklar
pensilvanyadan beslenmenin ne gibi genetik kod bozukluklarına sebep olduğunu görebilecekleri bir yakın tarihleri olacak ellerinde

Zekeriya Öz 22 sefer yurt dışına çıktı Dubai tatilleri yapan bir savcıysa diyecek fazla bir şey yoktur
hani iddianame hazırlamaktan kafayı kaldıramaz diye hayal ettiğimiz savcımız bu işte
ve devlet memuru öz kaynaklarıyla 8 kişilik Dubai tatili
Insan düşünmüyor değil iddianamelerde böyle mi yazıldı acep