Yüce Divan Tuzağı Bozuldu

can feda

Profesör
Hep tuzak size kuruluyor zaten...2002'den bu yana iktidarda olan hükümet...istediği yasayı çıkarıyor...istediği yere istediğini atıyor...istediği gibi at koşturuyor...yok yüce divan tuzağı bozulmuşmuş... millete en büyük tuzağı devlet kuruyor...45-48tl gelen elektrik 65 geldi zamdan sonra...verdiği zammın 4te 1ini tek elektrik faturasında geri aldı...birkaç ay sonra vergi dilimi diye bir kere daha soyarlar bizi ohhh...yapılsın saraylar...Hakkım var ise orada helal etmiyorum...gitsinler doğuda kaçak elektriği kessinler...tahsil etsinler...hakkım varsa helal etmiyorum...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Mahkeme takipsizlik verdi unutma

hahahahaha, hani yüce divan (anayasa MAHKEMESİ) aklanma yeri değildi, işinize gelince mahkeme hemen aklanma yeri olmuş:)

İkincisi de MAHKEME takipsizlik kararı vermedi!!!

Mahkemeye çıkmadı bakanlar!

Akpnin değiştirdiği SAVCI mahkemeye çıkartmadan takipsizlik verip kapattı dosyayı.

KAFKAS

Kıdemli Üye
hahahahaha, hani yüce divan (anayasa MAHKEMESİ) aklanma yeri değildi, işinize gelince mahkeme hemen aklanma yeri olmuş:)

Akpnin değiştirdiği SAVCI mahkemeye çıkartmadan takipsizlik verip kapattı dosyayı.
Yani azizim:)diyorsun ki Erdoğan ın akibetini saddam ve kaddafi ile bir tutan savcı müsvettesi görevine devam etmeliydi:)Tebrik ediyorum ,yerinde tesbit:)Nasıl olsa onun yerine gelmesi muhtemel ağzıyla kuş tutsa hiçbir savcı sizi tatmin etmeyecekti!Chp liler
ve paraleller de size katılıyor :)Paralel medya ve Halk tv de seçim öncesi derdinizi anlatacak en azından 2 kanalı garantilediniz:)

abdullah birisi

Kıdemli Üye
dünyadaki divana çıkmadan kurtulundu, ahiretteki Cenabı Hakkın divanı kaldı, ordanda kurtuldunuzmu, daha hesap kitap yok...

DESIFRE

Yasaklı
Gökhan Kahraman @gkhnKhrman · 20 sa. 20 saat önce

Merak ediyorum : Zafer Çağlayan'ın saatinin peşine düşenler neden bu ülkede soyulan 26 bankayı görmüyorlar? Ulan az namussuz değilsiniz

O Yaziyi Yazan Namussuca sunu Söylemek isterim Caglayanin Saatinin Hesabida sorulsun Ülkede 26 Bankayi Soyanlarinda Sap ile samani Karistirmasin

hem
Iktidarda akp olan akp sorsun Hesabini eli Armutmu Topluyor ?

Dua Nur

Kıdemli Üye

Polis alır, yargılanmak üzere mahkemeye sevkeder. Savcı takipsizlik vermiş.

Paralelin savcı ATAYINCA HUKUK Hükümet savcı atayınca GUGUK tabiki sizin zihniyete göre.

Dua Nur

Kıdemli Üye

KAÇ KİŞİ DEVLETTEN YARDIM ALIYOR?
Yardım alanlar 15 milyona ulaştı. Üstelik bu sayıya TTK ve TKİ’den kömür yardımı alan 2 milyon kişi de dahil değil.....

Sosyal devlet olmanın gereği yardımlarını yapıyorlar. Diğerleri banka, hazine boşaltıp,IMF kapısında iki büklüm kafalarına yazar kasa attırıyorlardı.:))))

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Yani azizim:)diyorsun ki Erdoğan ın akibetini saddam ve kaddafi ile bir tutan savcı müsvettesi görevine devam etmeliydi:)Tebrik ediyorum ,yerinde tesbit:)Nasıl olsa onun yerine gelmesi muhtemel ağzıyla kuş tutsa hiçbir savcı sizi tatmin etmeyecekti!Chp liler
ve paraleller de size katılıyor :)Paralel medya ve Halk tv de seçim öncesi derdinizi anlatacak en azından 2 kanalı garantilediniz:)

Siz akplilerde bu bir hastalık oldu.

DİYORSUN Kİ... diyerek başlıyorsunuz hiç yazmadğımız, söylemediğimiz şeyleri yazmaya.

Yazdığımız yazılara cevap vermeye yüreğiniz yetmeyince bu taktiğe sarılıyorsunuz.

Ben MAHKEMELER ÇOK İYİ felan DEMEDİM!

Akplilerin ikiyüzlülğünü gösteriyorum.

Bakanlar hakkında TAKİPSİZLİK olunca koşa koşa gelip buraya TAKİPSİZLİK VERİLDİ AMAAAAAAA diyen de sizin akpli yandaşınız, TAKİPLİK VERİLDİ DERKEN MAHKEMELER İYİ OLUYOR.

Ama hayır MAHKEME TAKİPLİK VERMEDİ; akpnin değiştirdiği savcı verdi, BAKANLAR MAHKEMEYE ÇIKMADI diye gerçeği ben yüzünüze çarpınca mahkemeler kötüüüüüü oluyor!

Paralel medyanın da halk tvnin de devletin malını çar cur edenlerin de, YANDAŞLIK İÇİN YALAN söyleyen yandaş gazetelerin de vs.vs. Allah bin türlü belasını versin.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Ha bu arada SAVCI MÜSVETTESİ dediğiniz savcıları KİM ATADI???

Buyur "savcı müsvettelerini ATAYAN AKP DE O MÜSVETTELER GİBİ BİR MÜSVETTEDİR" desene"

O savcılar, hakimler değil miydi erenekoncuları içeri tıkan, o zaman horozlanıyordunuz biz darbecilerle böyle hesaplaşırızzzzz, biz şöyle müktediriz böyle güçlüyüz diye.

Şimdi müsvette oldular!

Onları atayan SİZDİNİZ SİZ!

lafons7275

Kıdemli Üye
anket.20150122044412.jpg

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Paralelin savcı ATAYINCA HUKUK Hükümet savcı atayınca GUGUK tabiki sizin zihniyete göre.

hahahahahahaha :)

Yahu PARALEL SAVCI ATAYAMAZ, HÜKÜMET, ADALET BAKANLIĞI atar:)

Bi de dua nur ATAR:) bol keseden ATAR:)

Siz iyice şardınız yahu:)

Paralel savcı atamış:)

AKPLİ ADALET BAKANLARI NE HALT YİYORDU PARALEL SAVCI ATIYORSA?

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

.

yine aynı bilgisizlik:)

Polis savcının emriyle yakalar, gözaltına alın, savcı SORGULAR, MAHKEMEYE SEVKİNE GEREK GÖRÜRSE MAHKEMYE SEVKEDER.

Yani SAVCI SEVKEDER MAHKEMEYE.

İnanmazsan bak:

Emniyette "paralel yapı" iddialarına ilişkin ''yasa dışı dinleme'' ile ilgili yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen, aralarında eski İstihbarat Şube Müdürü Ali Fuat Yılmazer'in de bulunduğu 17 kişinin savcılık sorguları tamamlandı. Savcılık, bu kişilerin tamamını tutuklanmaları istemiyle mahkemeye sevk etti.

http://www.aa.com.tr/tr/haberler/36...-quot-operasyonunda-66-kisi-serbest-birakildi

Kim sevketmiş MAHKEMEYE?

Yetmedi mi? Al bi tane daha:

Adliye bünyesindeki Adli Tıp’ta sağlıkkontrolünden geçirilen 11 şüpheli polis memuru, sorgulamalarının yapılması amacıyla soruşturmayı yürüten Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu Savcısı Okan Özsoy’un karşısına çıkarıldı.

Ne olmuş: SAVCININ KARŞISINA ÇIKARTILMIŞ.

DEvam ediyoruz aynı habere:

Savcı Özsoy da, dosya üzerinden Furkan Donkar, Haluk Ural, Hacı Şerif Erikmen, Ergün Acar, Hasan Aladağ, Ebubekir Özen, Veli Karlı, Serdar Kurtoğlu, Ebubekir Gül ve Burhan Alioğlu’nu tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk etti.

Bu kadar ders yeterlidir umarım:) Eğer iki tane yetmez beni kesmez dersen bu sayıyı ikiyüze kadar çıkartabilirim, yeterki sen bilgi sahibi ol :)

Dua Nur

Kıdemli Üye
hahahahahahaha :)

Yahu PARALEL SAVCI ATAYAMAZ, HÜKÜMET, ADALET BAKANLIĞI atar:)

Bi de dua nur ATAR:) bol keseden ATAR:)

Siz iyice şardınız yahu:)

Paralel savcı atamış:)

AKPLİ ADALET BAKANLARI NE HALT YİYORDU PARALEL SAVCI ATIYORSA?

Erdoğan ihanet dedi değil mi?

Yanıldık dedi değil mi?

Ne oldu sonra, suçlular yargılanıp hapse, diğerlri görevden alınıyor, yeri değişiyor, devam ederse hesap verecek.

Dua Nur

Kıdemli Üye
yine aynı bilgisizlik:)

Polis savcının emriyle yakalar, gözaltına alın, savcı SORGULAR, MAHKEMEYE SEVKİNE GEREK GÖRÜRSE MAHKEMYE SEVKEDER.

Yani SAVCI SEVKEDER MAHKEMEYE.

İnanmazsan bak:

http://www.aa.com.tr/tr/haberler/36...-quot-operasyonunda-66-kisi-serbest-birakildi

Kim sevketmiş MAHKEMEYE?

Yetmedi mi? Al bi tane daha:

Ne olmuş: SAVCININ KARŞISINA ÇIKARTILMIŞ.

DEvam ediyoruz aynı habere:

Bu kadar ders yeterlidir umarım:) Eğer iki tane yetmez beni kesmez dersen bu sayıyı ikiyüze kadar çıkartabilirim, yeterki sen bilgi sahibi ol :)

Ooo red geçen gün anlatmıştım, dersine iyi çalışmışsın. İyi iyi çabuk kavrıyorsu n:))))

Dua Nur

Kıdemli Üye
Emin Pazarcı : Çok korkmuş zahir

[video=youtube_share;UNUXsYYJpb8]http://youtu.be/UNUXsYYJpb8?t=15s[/video]

fakiri

Kıdemli Üye
Yaw, eğri oturalım doğru konuşalım ! Bu bakanlar madem sütten çıkmış ak kaşık gibiydiler, neden görevlerinden istifa ettiler ? İleride bu şahıslara bir daha bakanlık verilemeyeceği de açıktır. Şu halde, meclisin aşağı-yuakrı yarısının “Yüce Divanda yargılansınlar” dediği bu şahıslar, madem bir suçları ve cürümleri olmadıklarına inanıyorlar, Yüce Divanada yargılanıp aklanmalarını bizatihi kendileri istemeleri gerekirdi diye düşünüyorum. Gelinen bu nokta veya sonuç maalesef kamu vicdanını tatmin etmemiştir. İktidar bu konuda sınıfta kalmıştır diye düşünüyorum.