Yol Düşleri Dergisi

• Konbuyu başlatan Murat Sâki
  • Başlangıç tarihi
M

Murat Sâki

Guest
Selamların en güzeli Allah'ın selamı ile...

Yol Düşleri Dergimizin ilk sayısı yayınlanmıştır ve dağıtımına başlardık... Yukardaki resimde ön kapak resmini görmektesiniz...

dergimimiz 32 Sayfa olarak yayınlamıştır. Sadelik ve maliyet ön planda tutulmuştur. Renki kapak için tasarlamaya başlamamıza rağmen, tasarım mantığımızdaki hatalar sebebiyle dergimiz renkli kapak ile baskıya girememiştir.

Bu sayımızda, seher ortaöner, rasim güngör, mehmet şamil baş, suphi giz, zeynep sarıkaya, ömer noyan, esengül durmaz, ercan ertunç, yüksel güngör, zınar, enes durmaz, hilal küçük özdamar, yunus emre tozal, jefri lang, bilal can, ahmet bilen, hayati sedef, züleyha, leyla akın, zeynep erten, sümeyye doğan, umut alan, kenan hudabi kılıç dostlarımızın yazısı bulunmaktadır.

Dergimiz de ayrıca nizar kabbani'nin bir şiiri görsel olarak bulunmaktadır.

Gül Sağanağı sayfamızda sezai karakoç hakkında iz bırakanlar tarafından hazırlanmış bir tanıtım yazısı bulunmaktardır. Ayrıca Sezai Karakoç'un ey sevgili şiiri de dergimizin sayfaları arasında bulunmaktadır.

Bu sayıda emeği geçen tüm yayın kuruluna, tasarımcımız Ali Koçak'a, bize kapılarını açan ve derginin tasarımında yardımcı olan Hilal TV çalışanlarına, dergimizin anadolu dağıtımını üstlenen KİDAP dağıtım'a ve Sami İslamoğlu'na buradan teşekkür ederiz.

Dergimizin ikinci sayısının hazırlıkları için en kısa zamanda başlıyoruz. hedefimiz haziran ayına yetiştirmek. bu sayı bildiğiniz gibi 1 ay kadar gecikmeli çıktı...

Ellerinize, dillerinize, gözlerinize sağlık...

Yol Düşleri Dergisi Yayın Kurulu Adına

Sabri Ünal

kapak_01.jpg

Tavsiye ederim.Ayrıca jest yapıp benden habersiz bir yazımı yayınlayan Rasim Güngör abime teşekkür ederim.Keşke nickimi değilde adım ve soyadımı yazsaydı demeden de geçemeyeceğim. : )

Dergisinin resmi sitesi; www.yoldusleri.com tanıdık kişileri görebilirsiniz...

zelal

Asistan
Hangi yazın yayınlandı dergide zınar biz almadan yazını versende okusak olmazmı? :) şaka tabi vaktim olursa degiyi alıp inceleyeceğim. Tavsiye için teşekkürler.