Yeni Dünya Düzeni Paylaşımları (Aşılar, Maske, 6284, Yapay Kıtlık v.s.)

cahid

Kıdemli Üye

cahid

Kıdemli Üye
“Aşılama, cinayet teşebbüsünden başka bir şey değildir.”

George Bernard Shaw

“Aşılama bir çocuk istismarı ve insanlığa karşı bir suçtur.”

Dr. Gerhard Buchwald, PhD

Aşılama, seçilmiş popülasyonların yok edilmesini sağlar. Hedeflenen soykırımı kolaylaştırır. Kişinin; belli bir ırktan, belli bir gruptan, belli bir ülkeden insanları öldürmesine izin verir.

Dr. Guylaine Lanctot

“ Tek güvenli aşı, hiç kullanılmamış bir aşıdır. ”

Dr. James A. Shannon, ABD
Ulusal Sağlık Enstitüleri (NIH) Eski Direktörü.

“Aşılanmışların ve aşılanmamışların karşılaştırması üzerine çalışmadık.

Prof. Dr. Coleen A.Boyle; ABD
Ulusal Doğum Kusurları ve Gelişimsel Engelliler Merkezi (NCBDDD) Direktörü, ABD Hastalık Kontrol ve Korunma Merkezleri (CDC)

“Çocuklara aşı yapılmasının yarardan çok zarar verdiğini kanıtlayan çok sayıda delil vardır.”

Dr. John Anthony Morris, PhD.; ABD
Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) Eski Baş Aşı Kontrol Sorumlusu.

“İnek çiçeği aşısı ile zorunlu aşılama başlatılıncaya kadar kanser pratikte bilinmiyordu. En az iki yüz kanser vakasıyla uğraşmak zorunda kaldım ve aşılanmamış bir kişide hiç kanser vakası görmedim.”

Dr. William Barnard Clarke

“Benim görüşüme göre, aşılamaya
karşı kanıt o kadar güçlü ki bir çocuğu aşılayan (veya aşı olmasına izin veren) herkes çocuk istismarı nedeniyle tutuklanmalıdır.”

Dr. Vernon Coleman

"Artık aşıların otizme neden olduğunu kanıtlamak için kanıt bulmaya çalışmıyorum. Zaten bol miktarda kanıt var…
Bu tartışma bilimsel değil politiktir.”

Dr. David Ayoub, (Blog/Mektup:
Discovering the causes, treatment of autism , 9/07/2006)

Çocukluk hastalıklarının en büyük tehdidi, onları kitlesel aşılama yoluyla önlemek için gösterilen tehlikeli ve etkisiz çabalarda yatmaktadır…
Kitlesel aşılamaların herhangi bir çocukluk hastalığının ortadan kaldırılabileceğine dair ikna edici bilimsel kanıtlar yoktur.”

Dr. Robert Mendelsohn

“Çocuk felci aşısı, savunucuların iddia ettiği gibi çocuk felcini ortadan kaldırmamakla kalmadı, aynı zamanda zorunlu çocuk felci aşılaması olan bazı eyaletlerde bunu %300’ün üzerine çıkardı ve çocuk felci aşılanmış olanlardaydı.”

Dr. Eleanora I. McBean, PhD

“Aşılamaya inanmak, sanrılı bir delilik biçimidir.”

Dr. Herbert McGolfin Shelton.

“Kanserdeki korkunç artışın yegane sebebi değilse bile, baş sorumlusu aşılama olmuştur.”

Dr. Robert Bell; The International Society for Cancer Research’ün Genel Müdür Yardımcısı , The British
Cancer Hospital.

“Aşılama ve sülfa ilaçlarının insanlarda löseminin ortaya çıkmasından doğrudan sorumlu olduğu kabul edilmiştir.”

Dr. B. Duperrat; The Saint-Louis Hospital (Paris) La Presse Médicale
tıp dergisinde yazarken, 12/03/1955

“Aşılama öncesi dönemde beşik ölümü o kadar seyrekti ki istatistiklerde bahsedilmiyordu, ancak 1950 ’lerde toplu aşılamanın yaygınlaşmasıyla tırmanmaya başladı.”

Dr. Harris L. Coulter, PhD

“Çocuklarının otizminin aşılardan kaynaklandığını bilen yüzlerce yeni arkadaşım var. Ebeveynler olarak çocuklarını herkesten daha iyi tanıyorlar ve aşıdan sonra çocuklarının otizm dünyasına girmesini izlediler. Ve onların hepsi KKK aşısı ve DTP aşılarıydı.”

Danielle Sarkine

Aşılar 3 aylıkken başlanarak verildiğinde, ani bebek ölümlerinin zirvesi 3 4 aydı. Şimdi bize zirvenin 2 -3 ay olduğu söylendi ve bu, aşıların 2 ayda başlamasından beri oldu. Bebek ölümleri ile aşılama arasında bir bağlantı olduğunu hissediyorum.”

Rahibe Joyce Lubke

“ Bütün aşılama, kanın üç değerini kanser ve löseminin bölge özelliklerine veya bölgeye doğru yönlendirme etkisine sahiptir…
Aşılar kanser ve lösemiye yatkınlık yaratır. ”

Prof. Louis-Claude Vincent; Bioelectronics’in Kurucusu

cahid

Kıdemli Üye
“ Bir tane değil, kanser için pek çok tedavi mevcuttur. Ancak hepsi Amerikan Kanser Topluluğu (ACS), ABD Ulusal Kanser Enstitüsü (NCI)
ve büyük onkoloji merkezleri tarafından sistematik olarak bastırılıyor. Statüko da çok fazla çıkarları var. ”

Dr. Robert Atkins.

“ Herkes, çoğu kanser araştırmasının büyük ölçüde bir sahtekarlık olduğunu ve büyük kanser araştırma kuruluşlarının, onları destekleyen insanlara karşı görevlerini ihmal ettiğini bilmelidir. ”

Prof. Linus Pauling, Kimya ve Barış alanında 2 Nobel ödülü sahibi.

Bir aşı hücre bağışıklığını %50, iki aşı %70 azaltır. Tüm üçlü aşılar (KKK, DTaP) hücre aracılı bağışıklığı önemli ölçüde bozar, bu da tekrarlayan viral enfeksiyonlara, özellikle orta kulak iltihabına ve ayrıca maya ve mantar enfeksiyonlarına yatkın hale getirir.”

Dr. Herman Hugh

Aşılar hakkında konuşacağım. Birincisi, aşılar insanları hasta eder. İşe yaramıyorlar. Korumuyorlar. Aşıların kullanımı tamamen yanlıştır! O,korkuya dayalı mükemmel bir saçmalıktır.
Onlar tehlikelidir.
Her beş çocuktan birinde aşılardan kaynaklanan çok baskın engeller bulunmaktadır nörolojik sorunlar, nöbetler. Bütün bir listem var. Bu konuda pek çok kitap var.
Doktorlar bunu okumuyor bile.”

Dr. Guylaine Lanctot.

Aşılar ve diyabeti ilişkilendiren birçok makale yayımladım. Hemofilus (Hib) aşısı üzerine yapılan bir klinik çalışmada, aşı riskinin faydayı aştığını gösterdim. Bu, İngiliz Tıp Dergisi (BMJ) tarafından yayımlandı.”

Dr. John Barthelow Classen

“Çeşitli faktörler, boğmaca ve diğer Hib dışı aşılarla kitlesel aşılamanın 1970’ler ve 1980 ’lerde Hib gibi invaziv bakteriyel enfeksiyonların eşi görülmemiş salgınlarından sorumlu olabileceğini göstermektedir. ”

Neil Z. Miller, (Kitap: The Vaccine Safety Manual , Sayfa 315;

“ Otuz yıl boyunca çocuklar artık hastalık tehdidi altında olmasalar bile çiçek aşıları nedeniyle öldüler. ”

Dr. Robert Mendelsohn

“ Kabakulak aşısı, çocukların yararı için değil, ticari nedenlerle piyasaya sürüldü.”

Dr. Andrew Wakefield

Oğlumun aşı kayıtlarını inceledim ve önceki aşılarının thimerosal içerdiğini ve hayatının ilk altı ayında verilen aşılarından 187,5 mcg cıva aldığını tespit ettim. İki (aylık), dört (aylık) ve altı (aylık) her ziyarette, toplam 62,5 mcg cıva aldı.Bu seviyeler, ABD Çevre Koruma Ajansının (EPA) kilogram başına izin verilen günlük 0 ,1 mcg maruziyetini dördüncü ayda 125 kat aşmıştır. ”

Hemşire Lyn Redwood

Çocuk felci aşılama ile ortadan kaldırılmadı, o, yeniden tanımlamanın ve viral veya aseptik menenjit gibi yeni teşhis isimlerinin arkasında gizlenmektedir…(CDC)’nin Haftalık Morbidite ve Mortalite Raporunun (MMWR) 1997 sayısından birine göre, yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde yılda yaklaşık 30.000 ila 50.000 viral menenjit vakası vardır. Toplu aşılamanın başlamasından sonra 30.000 - 50.000 çocuk felci vakasının tamamının ortadan kalktığı yer burasıdır. ”

Viera Scheibner, PhD

CDC aşılama politikası bilimsel, tıbbi veya kamu politikası açısından utanç vericidir. O, bilimsel bir rezalettir çünkü aşılara yalnızca kısa süreli veya epidemiyolojik testler yapılmaktadır ve uzun vadeli yan etkiler için kontrollü testler yapılmaz. ”

Roger Schlafly, PhD

Tetanoz aşılarıyla ilgili bir hatırlatma yapayım aklıma gelmişken

Yakın dönemde geri çekildiğine dair haber çıkmıştı.. Şuan tekrar bununla ilgili sağlık ocaklarından insanların çağrılması manidar..

NOT: KUDUZ aşılarını geciktirmediği ve tamamını yaptırdığı halde yakın zamanda bir mimarın öldüğü bilgisini de ekleyelim buraya..

cahid

Kıdemli Üye
1690527818021.png

Merhum Aidin Salih'e ait bu kitapları (her ne kadar bazı bölümlerinde zaman zaman alanı dışına çıkıp ahkama -helal haram- girmiş olmasını tasvip etmesem de) herkesin alıp okumasını tavsiye ederim.. Tıbba ve hastalıklara bakış açınızı değiştireceğini düşünüyorum..

cahid

Kıdemli Üye
Vücut, aşıya, onun bileşenlerine saldıran bir bağışıklık tepkisi ile yanıt verir. Bazen bağışıklık tepkisi, aşının bir bileşenine bazı kimyasal benzerlikler taşıyan vücudun kendisinin bir bileşenine de saldırır.
Tetanoz, influenza ve kızamık aşıları için sinirhücrelerinin saldırıya uğradığı vakaların
raporları yayımlandı.

“Kendi kendine saldırı” klinik olarak gözlenebilir bir hastalığa neden olması
için en az beş gün süren ve en az altı haftaya kadar sürebilen bir dizi biyokimyasal değişikliklerin sonucudur. ”

Mark Blaxil

“ Ben eğitim alırken 2.500 [çocuktan biri otistikti]. Şimdi 250’de bir. Şu anda bunun tek mantıklı açıklaması KKK aşısıdır. ”

Dr. Kenneth Aitken, Otizm tedavisinde İngiliz uzman , (Gazete: The Telegraph
, 02/04/2002).

“ Kanayan yaralar asla tetanozla sonuçlanmaz çünkü tetanoz basili anaerobiktir. Dizlerini kesen çocuklara aşı yaptırmak kesinlikle aptalcadır. Bunun arkasındaki tek sebep paradır. ”

Dr. Gerhard Buchwald, PhD.

“ Bu propagandanın tüm amacı çocukların sağlığını ve refahını güvence altına almak değil, hekimlere ve imalathanelere düzenli olarak kâr akışını garanti etmektir. ”

Dr. Herbert McGolfin Shelton, (Kitap:
The Vaccine and Serum Evils 1940).

Sonuç olarak medikal sistemler, finansörlere hizmet etmek için finansörler tarafından kontrol edilmektedir. İnsanlara hastalanmadıkça hizmet edemeyeceğiniz için, tüm tıbbi sistem insanları hasta ve daha hasta kılmak için tasarlanmıştır. ”

Dr. Guylaine Lanctot

“Tüm aşı işinin gerçekten de büyük bir aldatmaca olduğunu buldum. Çoğu doktor onların faydalı olduklarına inanır, ancak doğru istatistiklere bakarsanız ve bu hastalıkların vakalarını incelerseniz, bunun böyle olmadığını anlayacaksınız. ”

Dr. Archivides Kalokerinos.

Yıllarca bakımını üstlendiğimiz yaklaşık 30.000-35.000 çocuğumuz var ve bize teslim edilen çocuklardan aşılanmamış olanlarda tek bir otizm vakası olduğunu sanmıyorum. Artık bu ülkedeki her doktor farkında olmadan Nazilerin yaptığı kadar iğrenç bir şey yaptı.

Dr. Mayer Eisenstein

“ Mikrop, Şeytan olarak sunulur.
Bu, iğneyi uygulayan rahip olan doktor tarafından verilen korkunun kaynağıdır. ”

Jon Rappoport

Aşılama programları (ABD’nde) 1930’ların sonlarında başlatıldı ve ilk bir avuç otistik bebek 1940 ’ların başlarında kaydedildi. Savaştan sonra aşılama programları genişletildiğinde otistik çocukların sayısı büyük ölçüde arttı. ”

Harris L. Coulter, PhD

Çocukluk aşıları bize kronik bir hastalık dünyası vermektedir: Otizm, gelişimsel bozukluklar, Asperger Sendromu, beyin tümörleri, lösemi, kanserler, bilgi işleme bozuklukları, dürtüsel şiddet,alerji, astım, diyabet, Crohn hastalığı, bağırsak bozuklukları aşılarla ilişkili bozukluklardan sadece birkaçıdır. ”

Dr. Tedd Koren.

Son düzenleme: