Yenebilen Çiçekler (yer misin,koklar mısın sen bilirsin :) | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Yenebilen Çiçekler (yer misin,koklar mısın sen bilirsin :)

nekwa

Kalbim seninle =)
İhvan Üyesi
Katılım
24 Şub 2007
Mesajlar
1,629
Puanları
0
Yaş
33
Web sitesi
sayendesairoldumben.azbuz.com
Artık İnsanlar Sevdiklerine Yada Sevdiklerinin Özel Günlerinde Yenilebilen Çiçekler Gönderiyor! Yanlış Okumadınız Yenilebilen Meyve Çiçeklerinden Bahsediyoruz.

Rengarenk meyvelerden yapılan birbirinden güzel çiçekler kendisine gönderilen kişileri oldukça şaşırtıyor.


Ananas,çilek,kivi,yeşil erik,malta eriği,karpuz,kavun aklınıza gelen bütün meyve çeşitlerinden yapılan bu arajmanlar,saksılar ve buketler güzel görünümünün yanı sıra afiyetlede yenebiliyor. Aynı zamanda tül,çikolata ve çeşitli soslarlada süslenebiliyor.

Kurumsal etkinlikler,sevgiliye,doğum gününe,kutlamaya,kokteyle,geçmiş olsuna aklınıza gelebilecek bütün aktivitelerde kullanılan bu çiçekler büyük ilgi görüyor.Bahar Durusoy, ABD’de yaygın ama Türkiye’de bilinmeyen bir işkolunun öncüsü oldu.Açtığı “Fruit and the City”den sipariş üzerine ev, işyeri, hastane ya da partilere çiçek yerine, Japon çiçek düzenleme sanatı ikebana gibi tanzim ettiği meyve aranjmanlarını gönderiyor. Durusoy’un sloganı, “Yenebilir Meyve Çiçekler.”

Sizde özel günleriniz için bu çiçeklerden göndermek isterseniz fiyatlar 40 ila 150tl arasında değişiyor.ben gözüme çarpanları koydum buraya daha fazlası için;

http://www.bonnyfood.com/default.asp

bence çok tatlı bir hediye :)
 

laedri

Profesör
İhvan Üyesi
Katılım
2 Mar 2007
Mesajlar
1,487
Puanları
0
ben bunları yerim yerim :D
 
Üst