Yaratıcıyı tanımak

spesifik

آزادی قید و بند
Afedersiniz araya gireceğim ama yirmi yedi sayfa olmuş konunun açılış amacı ne idi ?

adams77

Kanalizasyoncu
madde ile enerji iki ayrı grup değildir. sen yine bambaşka bir benzetme yaptın.

sürekli ben bambaşka benzetmeler yapıyorum ama sen bunları düzeltmiyorsun nedense? neden çünkü olaya bakış açın belli anlatmak istediğime değilde kendi anlamak istediğin yoğunlaşmışsın.

taş madde midir enerjimidir?

ben özünden bahsetmiyorum dikkatini çekmiyor mu? elindeki telefon metal parçalardan oluşmuyor mu? bu metal parçalar üzerinden geçen nedir? o metali işleten nedir? metalin kendi enerjisimi ? Peki yazılımı nere koyacaksın?

Mugalata

Kıdemli Üye
sürekli ben bambaşka benzetmeler yapıyorum ama sen bunları düzeltmiyorsun nedense? neden çünkü olaya bakış açın belli anlatmak istediğime değilde kendi anlamak istediğin yoğunlaşmışsın.

taş madde midir enerjimidir?

ben özünden bahsetmiyorum dikkatini çekmiyor mu? elindeki telefon metal parçalardan oluşmuyor mu? bu metal parçalar üzerinden geçen nedir? o metali işleten nedir? metalin kendi enerjisimi ? Peki yazılımı nere koyacaksın?

düzeltmeye çalışıyorum ya. mesela madde ile enerjinin aynı olduğunu, birbirinin dönüşmüş halleri olduğunu söylüyorum.

seni takip etmekte zorlanıyorum. mars dili üzerine yoğunlaşmam gerek ama o dille ilgili yazılı kaynak da yok.

adams77

Kanalizasyoncu
düzeltmeye çalışıyorum ya. mesela madde ile enerjinin aynı olduğunu, birbirinin dönüşmüş halleri olduğunu söylüyorum.

seni takip etmekte zorlanıyorum. mars dili üzerine yoğunlaşmam gerek ama o dille ilgili yazılı kaynak da yok.

yahu haret nasıl meydane geliyor?

etki tepki diyorsun!! şimdi madde ile enerjinin aynı olduğunu söylüyorsun?

sana diyorum ki elektrik kablo üzerinde geçmez ise ne olur? elektrik burada hangi rolü üstlenir? kablo hangi rolü üstlenir?

bir kere madde ile enerji aynı şey olduğunu söylüyorsun dönüşmüş ile dönüşmemişi nasıl algılıyorsun?

adams77

Kanalizasyoncu

örnek veriyorum örnek üzerindeki algıyı bile farklı algılayıp muhalefet ediyorsun gayet açık bir şey anlatıyorum isimlere takılma işaret edilene bak artık sen onu ne ile isimlendiriyorsan yada hangi dili kullanıyorsan o şekilde anlayabilirsin bu zor birşey değil ki?

sonra bir cümle kullanıyorum hemen kızıyorsun neden? bu kızgınlığın temeli nedir? etkiye tepki veriyorsun

adams77

Kanalizasyoncu
ortada birazı var ve bu yazıdan hareket alan enerji alan bir arkadaşımız var?

farklı şeyleri algılamak gerekli birbirinden farklı maddeler birbiri ile iletişim içindeler bunlar vücudumuzdaki organları örnek gösterebilirmiyiz sonuç olarak yapı taşları aynı olabilir ama sonuçta işlevleri farklı

adams77

Kanalizasyoncu
evet beni tanıyamaz isen ne dediklerimizde anlayamazsın tabi bu arada ben konuşurken kızmayacaksın ki benden uzaklaşmayasın sonra dediklerim kulağına ulaşmaz :)

ne zor iş peki neden? niye? niçin?

adams77

Kanalizasyoncu
Sağ yanağına vurana sol yanağını çevir

anlayabilmek için yaşamak gerekir.