Yalnızlık Resimleri

M

Murat Sâki

Guest
Ruhumu kömür kokan tütün rengi gecelere esir kılıp ürkütmek istediler beni.Oysa bilmiyorlardı ceplerime avuç avuç güneş doldurduğumdan beri karanlıktan korkmuyordum ben.Korkmuyordum meşalesiz bir yangının kurşunları bile kıskandıran zemheriliğinden.Hem niye korkacaktımki.Ben değilmiydim gözlerine ateşböceklerinin sırtındaki aydınlığı salkım salkım süzdüren.Ben değilmiydim saçlarına çöl rüzgârlarının perçeminden tutam tutam umut hüzmesi devşiren.Ama onlar külü bile kalmayan şeytani bir yangının kıvılcımlarını taşıyan müzmin suretlerdi.Anlayamazdılar bir kibritin ucundan koskoca cehennemler çıkarıp o cehennemde kendi kendini yakan nâmuteber sevdamı.Fakat ben anladım bu şehrin manzarasının eğreti yokuşlardan yukarıya doğru akan sular gibi ters gittiğini.Yorgun yelkovanlar dilsiz akreplerin kıskacına tutulduğundan beri zaman donmuştu anlaşılan…

2qg10lfql8.jpg

KÖRDÜĞÜM

Profesör
hepsi çok güzel, emeğinize sağlık
resimler benim için önemlidir
çünkü; ben duygularımı yazarak ya da konuşarak ifade edemem

zelal

Asistan
Yüreğine sağlık zınar keşke bütün resimlere yazılar yazsaydında bizde okusaydık.

Erhan

Profesör
Web sitesi
www.softajans.com
Yalnızlık
Bezen İnsanı Sıkar bazen ise Mutlu eder
Ama her daim Allah cc yanımızda oldugunu bilmek lazım...

markap

Üye
yalnızlık

asıl yalnızlık kalabağın içindeki bence kimseye derdini söyleyememek ağlamak isterken boğazına koca bir çivinin battığını hissetmek bunlar sadece uzak olmayı temsil ediyo ama güzel olmuş teşekkürler.

Tuncay ÖZ

Profesör
ellerinize sağlık arkadaslar
paylaşım için tesk.

rrumeysaa

Üye
çok güzel ifade etmişsiniz ama hiçbirimiz yalnız değilizdir öyle değilmi
teşekkürler

GÜLseli

Üye
resimler için teşekkürler hepsi birbirinden güzel ve anlamlı..yalnızlık güzel çünkü insan yalnız kalınca kendisini gerçekten sorgulamaya vakit buluyor...:good: