Twitter Gündemi

Dua Nur

Kıdemli Üye
Muhteşem @muhtesem40 · 25 May

Bizimle yürü Türkiye!

Niye?

Sen yürü hele bakarız!(DB)

Mega Kent yapacağım!

Nereye?

Ben de bilmiyorum, yeri daha belli değil! (KK)

Kadir Razlık

Kısıtlı Erişim
esat ç. @esatreis · 26 May

HDP, müslüman kürdü sevmez.HDP, barış isteyen kürdü sevmez.HDP, istismar edemediği kürdü sevmez.HDP'nin sevdiği kürt, ölü kürttür.
merak ediyorum doğunun dindar halkı salak mı niye hdpye oy veriyor bunlar islam düşmanı başındaki selahaddin ermeni zerdüş taraftarılar seçim beyanında escinsellikli evliliği serbes bırakacağım diyor daha ne desinler

Dua Nur

Kıdemli Üye
sevda turkusev @sevdaturkusev · 21 sa.21 saat önce

Tekrar ediyorum: malumların eline fırsat geçsin başörtüsünü toz bezi yaparlar. Bu özgürlüğü rüyamızda görürüz.

Allah diyenlerin fişlendiği günleri bazılarımız ne çabuk unuttular. Zaten malumların karın ağrısı özgürce ALLAH diye haykırmamız.

DIKKAT ; Amin'imize sahip çıkalım çünkü " AMİN' İMİZİ AMEN" yapmak istiyorlar. Hırslarınıza yenilmeyin.

Dua Nur

Kıdemli Üye
merak ediyorum doğunun dindar halkı salak mı niye hdpye oy veriyor bunlar islam düşmanı başındaki selahaddin ermeni zerdüş taraftarılar seçim beyanında escinsellikli evliliği serbes bırakacağım diyor daha ne desinler

PKK mahalle muhtarlarına buradan Ak Parriye oy çıkarsa seni öldürürüz diyormuş.

O yüzden oy sayımı bir merkezde yapılırsa hangi mahalleden kime oy verildi bilinmez, tedbir alınmalı. Tehdit ile sapıklara gitmesin oylar.

Kadir Razlık

Kısıtlı Erişim
bide doğu halkı niye elektrik faturalarını ödemiyor bazı bölgelerde yüzde 70 ödenmiyor bide devlet bize bakmıyor diyorlar daha nasıl bakalım hergün evine bi kilo et mi gönderelim faturanı bile biz ödüyoruz

Dua Nur

Kıdemli Üye
bide doğu halkı niye elektrik faturalarını ödemiyor bazı bölgelerde yüzde 70 ödenmiyor bide devlet bize bakmıyor diyorlar daha nasıl bakalım hergün evine bi kilo et mi gönderelim faturanı bile biz ödüyoruz

Belediyeler HDPli olunca hak hukuk düşünen olmuyor. Adaletli bir yönetim için onları tercih etmemesi lazım seçmenlerin.

Dua Nur

Kıdemli Üye
Uygur Kayahan @Kayahanuygur · 26 May

ABD'nin kışkırttığı Şii-Sünni savaşı başladı. Iraklı Şii Milisler Sünnilere saldırıya başladı. Operasyonun adı 'Lebbeyk Ya Hüseyn'.Uyanalım.

Dua Nur

Kıdemli Üye
b56y2Y.jpg