Twitter Gündemi

Dua Nur

Kıdemli Üye
Meryem Gayberi meryemgayberi · 6 sa.6 saat önce

Kılıçdaroğlu'nun "Tırlarında silah vardı ben gördüm" demiş. Kim gösterdi size? Cemaatle nasıl bir ilişki içine girdiğinizi açıklamalısınız

Sn. Kılıçdaroğlu velev ki o tırlarda silah olsun. Siz bunu nasıl açıklayabilirsiniz. Devletin sırrını açıklayana halk güvenir mi?

Dua Nur

Kıdemli Üye
REİS @reiscanli · 2 sa.2 saat önce

HDP saldırganı savcımızı da şehit eden DHKP-C terör örgütü üyesi bir terörist çıktı. Utanması gerekenler şimdi biraz olsun utanırlar mı?

Dua Nur

Kıdemli Üye
Cevdet Akbay @CevdetAkbay · 21 dk.21 dakika önce

Paralel Yapı, Latif Erdoğan'a saldırarak şantaj malzemeleri konusunda dikkatleri başka yöne çekme stratejisi uyguluyor

Latif Erdoğan'in ismini verdiği Mustafa Yeşil'in alelacele ABD'deki Alamut Kalesi'ne sığınması, şantajcı yapının paniklediğini gösteriyor

Önder A y t aç'ın da Mustafa Yeşil gibi "şantaj malzemesinden tutuklanır" korkusuyla kaçmış. Mümtaz'er Türköne'nin ifadesine başvurulmalı.

Mümtaz'er Türköne ve Önder A y t a ç ın MHP'ye şantaj kasetleri konusundaki çabalarını yazdım Bu bir suç duyurusudur.

http://www.hurhaber.com/cevdet-akbay/aksener-mhp-santaj-uzerine/yazi-17335 …

Ahter

Kıdemli Üye
CFcvei5UMAM7fWE.png

Akif Yeşilyurt @akifyesilyurt

Ümmîd-i vefâ eyleme her şahs-ı dağalde;

Çok hâcıların çıktı haçı zîr-i bağalde.

Ziya Paşa

Ahter

Kıdemli Üye
AYASOFYA @Ayasofya1934 ·

HAZIR MISIN EVLAD-I FATİHANHAZIR MISIN TÜRKİYE

CFjb6yfWMAEl0ln.jpg:large
NOT: İnş. ümid etmekteyiz..Ayasofyanın açılması türkiyenin islamlaşmasının hızlanması anlamına gelecek önemli bir simgedir.

Dua Nur

Kıdemli Üye
sağlam irade @tahaun · 10 sa.10 saat önce

Muğla'nın CHPli Belediye Başkanı 1milyon 200bin TL'lik makam arabasına biniyor. Ona laf eden var mı?

Sebahat Tuncel'e Passat veren bir devlet Diyanet İşleri Başkanı'na zırhlı araç vermiş çok mu?

Sünni Dünya'nın en büyük dini teşkilatının başında ki Din Adamı en iyi araç neyse ona binecek..

Bay K. @K_eryilmaz48 · 10 sa.10 saat önce

Vaktiyle Milletin sırtına binenler anlamaz yazmaya bile değmez hocam

Dua Nur

Kıdemli Üye
Rafi Koparan @rkopar · 21 sa.21 saat önce

CHP'nin projesini izledim, ne "türban" diyor ne laiklik diyor ne kazanımlar diyor. Helal olsun. AKP tokatlaya tokatlaya dönüştürdü CHP'yi.

AKP'nin bu ülkeye en büyük katkısı faşist, darbeci CHP'yi, terörist yancısı HDP'yi dahi meşru sınırlar içinde siyaset yapmaya zorlamasıdır.

CHP bu ülkeyi "merkez" yapmak istiyor ama 3.Havalimanına karşı. Kağnılarla yapacak o milyar dolarlık ticaretleri çünkü.