Türkiye Köşeye Nasıl Sıkıştırılıldı?

hirahos

Kıdemli Üye
Katılım
9 Kas 2006
Mesajlar
35,948
Tepkime puanı
483
Puanları
0
Yaş
54
GÜNDEMİ SARSACAK ŞOK SES KAYDI (VİDEO)

21 09 2010 12:57

Ergenekon davası sanığı emekli Albay Arif Doğan'a ait olduğu iddia edilen yeni bir şok ses kaydı daha ortaya çıktı. Ses kaydında Türkiye'yi sarsacak şok itiraflar yer alıyor. İşte o ses kaydı...

dailymotion.com'da Ergenekon davası sanığı emekli Albay Arif Doğan'a ait olduğu ileri sürülen bir ses kaydı daha yayına konuldu. Geçtiğimiz günlerde internete düşen gizli çekilmiş ses kaydında Arif Doğan olduğu iddia edilen kişi JİTEM'le ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunuyordu. Bu ses kaydıyla ilgili Doğan'dan herhangi bir yalanlama gelmemişti.

dailymotion.com'da yeni bir ses kaydı yayına konuldu. Bu ses kaydında kişinin de Arif Doğan olduğu ileri sürülüyor. Ses kaydındaki kişi yine JİTEM'le ilgili ilginç ifadeler sarf ediyor ve “Alevilere saldıran saçlı sakallı profesyonel bir ekibim vardı” itirafında bulunuyor. Kazaya kurban giden Eşref Bitlis Paşa'nın ölümüyle ilgili çarpıcı bilgiler aktarıyor.

Ve daha neler neler…

İŞTE SES KAYDININ DÖKÜMÜ

“ALEVİLERE SALDIRAN SAÇLI SAKALLI PROFOSYENEL BİR EKİBİM VARDI

BEN HER TARAFA GİZLİ ADAM BIRAKMIŞTIM. ALEVİ OLAN KESİMLERE SALDIRMALARI İÇİN. HEPSİDE SAÇLI, SAKALLI, BIYIKLIYDI. BÜTÜN TÜRKİYEDE Kİ YAPI BANA BAĞLIYDI.

EŞREF PAŞANIN ÖLÜMÜ: CEM ERSEVER YAPTI DİYORLAR; BEN DESTEK VERMESEM NASIL YAPACAKTI Kİ!!.

EŞREF PAŞANIN ÖLÜMÜ, CEM ERSEVER YAPTI DİYORLAR. EŞREFİ ÖYLE BÖYLE YAPMIŞ !! HAYIR. CEM ERSEVERİN ARKASINA BEN DESTEK VERMESEM, ***INA.., ADAM MI ÖLDÜREBİLİR? SÖYLEME YAA BIRAK ŞUNU YA. AHMET CEM ERSEVER'İYMİŞ, MUSTAFA DENİZ'İYMİŞ, MAHSUNESİYMİŞ BUNLAR ÇAKAL YAVV. YANİ BİR KİŞİ GELDİĞİ ZAMAN KARŞINA EĞER İSTİHBARATÇI DEĞİLSE.. İSTİHBARATÇININ…

KONUŞAMAZ. SADECE DİNLERSİN. ANLATABİLDİM Mİ? NE DERLER? KOYUNUN OLMADIĞI YERDE KEÇİYE ABDURRAHMAN ÇELEBİ.

EŞREF PAŞANIN OLAYINDAN SONRA HATA YAPTIM HALA UYUYAMIYORUM

EŞREF PAŞANIN OLAYDAN SONRA, HALA KONSANTRE OLAMADIM BEN. GECE YATMASINDAN ÇOK KORKARIM. HER AN BAŞIMA BİR ŞEY GELECEK DİYE UYUMAYACAKSIN O ****** ÇOCUKLARI YÜZÜNDEN. BİRDE BİR HATA YAPTIM BEN, DEDİM SAYIN PAŞAM KORKMAYA BAŞLADIM. KOMUTANIM ELİNİ ÖPEYİM Mİ? DEDİM BENİ GÖNDER. ANLATABİLİYOR MUYUM. İT MEHMET AĞARIN ÇİFTLİĞİ Mİ ? OĞLUM BURASI.

TERÖRİST YETİŞTİRDİM BEN ORDA.. JİTEM GRUPLAR KOMUTANIYKEN 7000 RUHSATSIZ SİLAHI KENDİ ADAMLARIMA BİZZAT BEN DAĞITTIM..”

BEN JİTEM GRUPLARI KOMUTANIYIM O ZAMAN, AYNI ZAMANDA JANDARMA İSTİHBARAT GRUPLARI KOMUTANIYIM, TÜRKİYENİN. ULAN SİLAHLI GÜÇ, 10.000 KİŞİ BENDE VAR. BUNLARIN NE G.TÜ VAR. BEN DÜŞÜNÜYORUM KAYITSIZ 5000 TANE KELEŞNİKOF DAĞITTIM BEN. 2000 TANE TABANCA. TERÖRİST YETİŞTİRDİM BEN ORDA.

10.000 KİŞİLİK SİLAHLI GÜCÜM ATATÜRK ZAMANINDA OLSAYDI BENİ ÖLDÜRTÜRDÜ

RESMİ GÖREVDE BİLE 10 000 KİŞİ TAŞIYAMAZ. ATATÜRK OLSAYDI ŞİMDİ BENİ ÇOKTAN ÖLDÜTTÜRDÜ. TOPAL OSMAN GİBİ. SORMUŞ KAÇ ASKER ÇIKARTIRSIN 10000 DEMİŞ PAŞAM. DEMİŞ BENDEN FAZLA ADAMI TOPALIN ADAMI VAR. ÖLDÜRÜN BUNU GİTSİN. BEN ÜÇ DEFA İDAM CEZASI ALDIM. ASMADIĞINA PİŞMAN OLDULAR.

BU 10.000 KİŞİ İLE HER TÜRLÜ AYAK İŞİNİ BİZ KONTROL EDİYORUZ

KOMUTANIM BUNLAR GAVATLIK YAPIYOR, PEZEVENKLİK YAPIYOR, HARAÇ ALIYOR, AVRAT … BEN PEZEVENKMİYİM DEDİ. ESTAFURULAH KOMUTANIM ALTININ PEZEVENK OLMASI. SENİN PEZEVENK Mİ OLMAN DEDİM.”İşte o şok ses kaydı...

Haberin devamı: cafesiyaset'te
 

fakiri

Kıdemli Üye
Katılım
14 Ocak 2007
Mesajlar
15,969
Tepkime puanı
355
Puanları
0
Konum
KOCAELİ
Hiç kimse kusura bakmasın ama, artık bu ses ve video kayıtlarına ve gizli tanık ve itirafçılara inanasım gelmiyor ! Çünkü, bugüne kadar faş olanların pekçoğundan bir netice alınamadı ve artık geyik sohbetlerine dönüştü nete düşen haberler. Bu durum dahi bu ülkernin ç.ivilerinin ne kadar çıktığını göstermektedir diye düşnüyorum. Allah sonumuza hayreylesin !
 

hirahos

Kıdemli Üye
Katılım
9 Kas 2006
Mesajlar
35,948
Tepkime puanı
483
Puanları
0
Yaş
54
Tam tersi; bugüne kadar ortaya çıkan ses kayıtlarının hemen tamamı sahiplerince tekzip edilemedi! Bir kısmı itiraf dahi ettiler. Basını takip etmiyor musun fakiri kardeş?

Nete (aramaya) girip Gazi Mahallesi olayları diye arat ve oku inşallah.
 

fakiri

Kıdemli Üye
Katılım
14 Ocak 2007
Mesajlar
15,969
Tepkime puanı
355
Puanları
0
Konum
KOCAELİ
Tam tersi; bugüne kadar ortaya çıkan ses kayıtlarının hemen tamamı sahiplerince tekzip edilemedi! Bir kısmı itiraf dahi ettiler. Basını takip etmiyor musun fakiri kardeş? Nete (aramaya) girip Gazi Mahallesi olayları diye arat ve oku inşallah.

Hoppala ! Nick'imi değiştiren biri daha ! Hayrola , bizden bir sinyal mı aldınız ?
 

hirahos

Kıdemli Üye
Katılım
9 Kas 2006
Mesajlar
35,948
Tepkime puanı
483
Puanları
0
Yaş
54
Olan biten herkesin gözü önünde oluyor. 1990'lardan beri her olayı herkes birebir yaşamıştır. Pekçok vicdan ve feraset sahibi insan da olan bitenin arkasını görmüştür. Sizin bu ses kayıtlarına güvenmiyorum demenizi yadırgadım fakiri kardeş! Hatta sizi anlamamış (gerçekte tanımamış) olduğuma hükmettim.

O tarihlerden bu yana emniyet askeriyeyi dinliyor. Ses kaydı bulunması olağan.
 
Üst