Türkeş : Koministler Bile AKP'den Şerefli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

real.ist

Doçent
Düzgün konuşmak için AKŞAMDAN KALMA OLMAMAK LAZIM. ayık olmak lazım.

dostluk

Kıdemli Üye
vatan severlikmiş.. pehhh

ülkemde dinimi sevmem yasaksa ötümüzle tesettürümüzle bir yerlere gidemiyorsak,eşimiz kapalı diye biryerlerden atılıyor horlanıyorsak vatan sevsem ne olur sevmesem ne olur,

peygamberimizde mekkeyi çok seviyordu fakat dini islam için medineye hicret etti !

Bîdâr

Aktifleşmemiş
ölçüp biçmeyi ona göre değerlendirmeyi seçmiyorsunuz

..[/SIZE][/FONT]

Hadi biz ölçüp biçmeden konuşuyoruz.

Tuğrul Türkeş ne kadar ölçüp biçmiş.

Şeref ve ********lik kavramlarını mı tartışacağız.

Ne demek istemişmiş.

Arkadaş Kahvede konuşmuyorsun.

Sen Milletin vekilisin.

Ve hepsinden ötesi sen hir hiç olsanda babanın taşıdığı bir soy adın var ve hakkını vermek zorundasın.

Rahmetli Türkeş'in kemikleri sızlıyordur.

Yazık.

hiba_nur

Profesör
Ve hepsinden ötesi sen hir hiç olsanda babanın taşıdığı bir soy adın var ve hakkını vermek zorundasın.

Rahmetli Türkeş'in kemikleri sızlıyordur.

Yazık.

Babasına hürmeti olduğunu düşünmüyorum ...

Bunlara meclise kavga gürültü için girmiş adamlar...

Türkeş soyismi çok işne yarıyo....

Hiç babaya layık bir evlat olmadığını hepimiz biliyoruz...

Madem komnistler şerefliydi 12 Eylülde neden birbirlerini katlettiler birlik olsalardı bu günkü gibi giden onca can hapishanelerde çürümüş onca ömür boşunamıydı bu insanları anlayamıyorum...

Söz konusu AK Parti olunca hiç birşeyin önemi yok karalama kampanyaları hazır hakaretler küfürler havada uçuşuyor...

Bu adamlar çok ucuz hesapların peşindeler ama RAHMAN'ın da bir hesabı var unutmasınlar...

Bahar

İhvan Forum Üye
vatan severlikmiş.. pehhh

ülkemde dinimi sevmem yasaksa ötümüzle tesettürümüzle bir yerlere gidemiyorsak,eşimiz kapalı diye biryerlerden atılıyor horlanıyorsak vatan sevsem ne olur sevmesem ne olur,
demek böyleee. Şaşmamam lazım aslında neden hala bizden korktuklarına. Bu zihniyete edecek bir laf bulamıyorum. Haklısınız örtü konusunda ama sırf bu yüzden ülkenize vatanınıza böyle demeyin. çanakkalede bu ülke için savaşan askerlerin kemikleri sızlar. Onların sizdenbi farkı var. Ülkeleri düşman işgaline girdiği zaman sevmekten vazgeçmediler. Kalktılar Allah için savaştılar ve ülkemizi korudular. :lac:

oguz

Yeni
peygamberimizde mekkeyi çok seviyordu fakat dini islam için medineye hicret etti !

keşke islam için Allah için islamı yaşayabilmek için hicret etmeyi başarabilsek
burada vatan kavramından ne anladığınız önemli
dayatmacı laik faizci dinsiz bir düzeni savunmak amacımız asla olamaz
elbetde bizim istediğimiz düzen böyle bir düzen değildir
ancak bizlerin gideceği ikinci bir vatanda yoktur
tarihimizi incelediğimizde Osmanlı hep bu günkü AB ülkesi olan tek dişi kalmış
canavarlarla mücadele etmiştir
bizler haçlı savaşlarını hep bu emperyalist ülkelerle yapmışızdır
AKP nin yanlışı bu emperyalistlerin ekmeğine yağ sürmesidir
Irakta Afganistanda filistinde hala kan döken .İslama karşı haçlı zihniyeti ile saldıranlardan medet umması ülkeyi küresel sermayenin eline bırakmasıdır.

dostluk

Kıdemli Üye
öncelikle bir ara imzam ''Vatan sevgisi imandandır '' hadisiydi ve buna inanan biriyim.Çanakkalede savaşanlar islamiyeti korumak için vatanında rahat etmek için savaştılar bir tane açık kadın varmıydı aralarında sizce !! örtü namus demekti baldırını ,saçını , gerdanını kimler açardı o vakitler !!

kimse kusura bakmasın ağzıyla kuş tutsalar akpyi kötülerken birşey gözüm görmez nedeni isee !! kötüleyenlerin islam adına ne yaptıklarını görüyorum,başörtüsü için ne yaptıklarını görüyorum,dönekliklerini görüyorum ! (imza verirken yasayı çıkarırken gözleri körmüydü önce testek sonra köstek!! ) 3 kolaisyon zamanında herkezi gördük ,seçimlerden önce türbanlı bayanlar çıkarıp sonra meclise girmek için nasılda örtülerini hemencecik çıkarıverdiler (bunlar reklam kokan ,örtüyü siyasete alet eden tavırlardır,başörtüsünü çözeceğiz diye başa gelipte mecliste .... )ağır konuşup kalp kırmak istemiyorum .

tükeş çirkin benzetme yapmıştır , önce islamı değil ırkcılığı savunanlarda acaba ...?

Bîdâr

Aktifleşmemiş
Biz Sayın Tuğrul Türkeş'in Babasının ardından Genel Başkan Seçilmediği zamanda Bahçeli hakkında söylediklerinide iyi biliriz.

Yanar Döner Olmamak Lazım Sayın Türkeş.

Yazık.

Turkbeyi

Ordinaryus
Ulkuculere fasit irkci diyenler de kominist bile degildir....

sadece bunu soylemek istedim ...birde ehli sunnet olanlarin herzaman bir desturu olmali degilmi ITIDAL yolu uzerine olmali yolu degilmi demekki ehli sunnet olanlar din kardesligi savunanlar demekkki cikar girinci bir birlerine hakaret ediyorlar.... neyse size tavsiyem itidal yolu uzere olun sevmediginiz konuya bir topluluga hakaret ederek degil bireylere hakaret ederek yapin... bu konuda tartisilacak ve tartisacak saygida sevgi seviyesinde olduklarini gormuyorum. (buyuklerimden genede ozurdilerim) ama saygi sevgi cikar girince bitiyormus boylece gorduk... turkes bu sozleri soylerken haklilik taraflari var orneklemeleri uygunsuzdur..

saygilar

dostluk

Kıdemli Üye
çıkar girince değil ,maalesef kişi anlamak görmek istediği gibi görüyor, vatan sevmemizi bize islam bildiriyor ehlisünnet inançları bildiriyor (ehlisünnet olmayanlar vatan sevgisi imandandır hadisine uydurma bile derler )

kafirde sever vatanını bitane bile americalı yokturki ülkesini sevmesin ,bizim farkımız müslüman olmamız,müslümanlığı ikinci plana atıp hatta hiç tınlamayıp vatan seversek kafirlerden ne farkımız olur ! kapalılar ve köpekler giremez yazıp nasıl din kardeşliğinden söz edilebiliyor anlamıyorum !

neyyse sanırım konu kişiselleşmeye başladı ,nerden girdimse bakmamaya gayret ediyorum politikaya ,baktımmıda haksız yorumlar gördümmü çıldırıyorum ,

kimse merak etmesin en azz şerfsiz diyenler kadar şereflidir akp ve akp liler ,kötü söz sahibine aittir kimse aynaya bakıp konuşmasın,(kimseden kastım özellikle sayın türkeş ve türkeş gibi konuşanlardır !!)

bu arada çıkar dendide Akp illa akp değil şahsım için saadet partiside islamı savunuyor bbp de islamı savunuyor bu partiler olsada ayynı tavrımı koyardım ortaya..!

zebih

Kıdemli Üye
itidal = dengeli olmak
irtidal =?

sanırım itidal denilmek istendi.

Turkbeyi

Ordinaryus
çıkar girince değil ,maalesef kişi anlamak görmek istediği gibi görüyor, vatan sevmemizi bize islam bildiriyor ehlisünnet inançları bildiriyor (ehlisünnet olmayanlar vatan sevgisi imandandır hadisine uydurma bile derler )

kafirde sever vatanını bitane bile americalı yokturki ülkesini sevmesin ,bizim farkımız müslüman olmamız,müslümanlığı ikinci plana atıp hatta hiç tınlamayıp vatan seversek kafirlerden ne farkımız olur ! kapalılar ve köpekler giremez yazıp nasıl din kardeşliğinden söz edilebiliyor anlamıyorum !

neyyse sanırım konu kişiselleşmeye başladı ,nerden girdimse bakmamaya gayret ediyorum politikaya ,baktımmıda haksız yorumlar gördümmü çıldırıyorum ,

kimse merak etmesin en azz şerfsiz diyenler kadar şereflidir akp ve akp liler ,kötü söz sahibine aittir kimse aynaya bakıp konuşmasın,(kimseden kastım özellikle sayın türkeş ve türkeş gibi konuşanlardır !!)

benden buyuksunuz saygim sonsuz ULKUCULER OZAMAN SIZIN KADAR DINDARLAR AGBICIGIM BUNU BILINIZ. onu yazanlara soyleyin bizler soylemiyoruz sizler daha iyi bilirsiniz 1980 olaylarinda ottunun kapisna muhammedin p... giremez yazarken nerde idiniz? diye haddimi asarken bir soru sorcagim ? koministlerle ayni kefeye koyan zihniyetler ulkuculer camilerin kapilarini tutarken icerdeki cemaat rahat namaz kilsin diye. bu adamlar nerdeydi? simdi ayni olaylar farkli sekillerde tekerur ediyor sanku ulkuculer yazmis gibi bir ibare kullaniyorsunuz..

siz benden buyuksunuz sayin abi siyasetin politikanin ne oldugunu anlayamadiysaniz ben size ne diye bilirim ki ? ben size bir yorum yapiyim dava ayni dava ama insanlar farkli kusur bakmayin suanki siyaset kimin ne oldugu belli degil ne akp ne mhp uzun zamandir analiz yapiyorum herkes cizgisinin disinda farkli ideolojilere hizmet ediyor karma karisik bir durumda. tavsiyem sinirlenmeyin ben bile sinirlenmiyorsam artik bu karmasikliga sizde sinirlenmeyin ki bana sakinlik telkin edenlerden biride sensin... selam ve dua ile

misak

Profesör
BENİM TANIDIĞIM BAZI ÜLKÜCÜLER namazımıda kılarım içkimi de içerim derdi. sanırım tuğrul türkeş te böyle biri

reis

Kıdemli Üye
Allah için söyleyelim.
Bizim de bayağı Ülkücü arkadaşımız var. Çoğu Namazında niyazında sağlam arkadaşlar vesselam.
Ve kesinlikle Tayyip Bey ve AKP'ye 'serefsiz' demeyecek kadar sağlamdırlar hani..

Turkbeyi

Ordinaryus
BENİM TANIDIĞIM BAZI ÜLKÜCÜLER namazımıda kılarım içkimi de içerim derdi. sanırım tuğrul türkeş te böyle biri

dini kullanan suizandan haberi olmayan birisin? aranizdaki fark nedir? konusmak gumusse susmak altindir. saygilar

Allah için söyleyelim.
Bizim de bayağı Ülkücü arkadaşımız var. Çoğu Namazında niyazında sağlam arkadaşlar vesselam.
Ve kesinlikle Tayyip Bey ve AKP'ye 'serefsiz' demeyecek kadar sağlamdırlar hani..

tesekkur ederim ayni dusunce ve tiniyetdeyiz

Bîdâr

Aktifleşmemiş
Sevgili Türkbeyi

yorumlar Tuğrul Türkeş'e yönelik.

Yoksa bütün ülkücülere laf edilmez.

Altından zor kalkılacak bir yük olur.

misak

Profesör
dini kullanan suizandan haberi olmayan birisin? aranizdaki fark nedir? konusmak gumusse susmak altindir. saygilar

zanda bulunan sizsiniz ben değilim. kullandığım kelimeye dikkat ederseniz bazı ülkücüler demişiz. ama siz okurkan bile önyargılı okuduğunuz için içinizdeki kin hemen ortaya çıkıyor.

Rabbim ıslah etsin sizi...

Bîçâre

Profesör
Özelleştirme ile ilgili bugün Erdoğan'ı dinleseydi malûm MeHaPe'li ve CeHaPe'liler ülkeyi kimin sattığını daha iyi anlarlardı...

2002 yılından bu yana özelleştirmeden (ki bu kurumların bir çoğu zarar eden kuruluşlardır) 30 milyar dolar gelir elde edilmiş.

2002 yılından bu yana Ak Parti MHP-DSP-Anap hükümetinden devraldıkları IMF borcuna 16 milyar dolar ödemiş ve borcu 6 milyar dolara indirmiş.

2002 yılından bu yana ödenen nemalar 10 milyar dolar.

2002 yılından bu yana sadece ödenenler, özelleştirmeden gelen gelir çıktıktan sonra 60 milyar dolar.

2002 yılında hazine 200 milyar dolarlardan, 600 milyar dolarlara çıkarılmıştır.

Ülkenin büyümesi için kurumları özelleştirmek mi ülkeyi satmaktır, IMF'nin kölesi olup, isteyenin üç kuruşa istediği yeri alabileceği bir ülke olmak mı?

2002 31 Aralık'ta en düşük devlet memuru aylığı, 392.00 YTL
2002 31 Aralık'ta 1 dolar 1.640.00 YTL
2007 31 Aralık'ta en düşük devlet memuru aylığı, 843.00 YTL
2007 31 Aralık'ta 1 dolar 1.164.00 YTL
2002'de 392.00/1.640.00= 239.00 dolar alınabiliyor. (Aylık ile alınabilen dolar)
2007'de 843.00/1.164.00= 724.00 dolar alınabiliyor. (Aylık ile alınabilen dolar)

Bir kaç kalem ürün hariç, geri kalan bütün ürünlerde durum bundan daha iyi olup, daha kötü değildir.

2002'den bu yana eğitimde yapılanlar...
2002'den bu yana sağlıkta yapılanlar...
2002'den bu yana ulaşımda yapılanlar...
2002'den bu yana iletişimde yapılanlar...
2002'den bu yana özgürlükte yapılanlar...

Bunları isterseniz, bunlarıda sayarız.

Hâlâ Ak Parti'yi komünistlerle kıyaslayan, hâlâ vatanını sattı diyen, hâlâ dinden çıktı diyen, hâlâ laiklikten çıktı diyen, hâlâ sırtından çıkar elde etmeye çalışanlar...

Gözünüze, dizinize dursun. Daha ne olsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...