Teknik yardım PC ile ilgili Sorunlarınız

Nikbin

Tevekkeltü Allah
Web sitesi
muvahhide.blogspot.com
arkadaşlar ya benimde videolarla sorunum var.. şöyleki; ne winamp nede media player( kendim çekip yüklediğim) videoları oynatmıyor. sadece ses var, görüntü yok..
bu daha önceden böyle değildi, gayet açık izleyebiliyordum..
Sorun nerden kaynaklı olabilir acaba ? ne yapabilirim?

Sinner

"Suskun, Hüzün-Bâz..."
Sürümlerini güncelleştirmeyi bir dene.. sanırım işine yarayacaktır..

yada codec yükle..

bir kesinlik yok..

muhabbetle..

Turkbeyi

Ordinaryus
arkadaşlar ya benimde videolarla sorunum var.. şöyleki; ne winamp nede media player( kendim çekip yüklediğim) videoları oynatmıyor. sadece ses var, görüntü yok..
bu daha önceden böyle değildi, gayet açık izleyebiliyordum..
Sorun nerden kaynaklı olabilir acaba ? ne yapabilirim?

Tikla indir

arkadasim bu verdigim linkte Gom Player codec ihtiyacini kendisi bulan ve nerdeyse her formati acan bir program tavsiyemdir kendim kullaniyorum acmadigi bir sey yok...

selam ve dua ile

selsebil

Asistan
Arkadaşlar kuzenimin yardıma ihtiyacı var:O
masa üstündeki simgelerde gölge var ve yok edemiyoruz yardımcı olursanız çok sevinirim.

adszsq2.jpg

sword

flawless Victory
Masaüstünde sağ tıklayın ve özellikleri seçin. açılan pencereden masaüstü sekmesini tıklayın. Alt tarafta bulunan masaüstünü özelleştir tuşuna basın. Açılan yeni pencereden web sekmesine gelin. Alt tarafta bulunan Masaüstü öğelerini kilitle yazısının yanındaki kutu işaretliyse işareti kaldırın ve tamam' basın. Pencere kaybolacaktır. İşlemleri geçerli kılmak için açık kalan penceredeki tamam'ada basın.

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bu işlem olmadığı takdirde aşağıdaki yoludu da deneyin.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bigisayarım simgesine sağ tuşla tıklayın. özellikleri seçin. Gelişmiş sekmesine gelin.
Performans yazan bölümdeki ayarlara tıklayın.
Masaüstündeki simge etiketlerinde bırakma gölgesi kullan yazan yeri bulun. Sol taraftaki işareti kaldırın ve tamama basın. Pencere kapanacak ve ilk açtığımız bölüm kalacaktır. Ordada tamama basın ve işlemi bitirin.

caddycazz

Profesör
arkadaşlar bilgisayarımda bi problem yokken resetlenmiş gibi kapanıyor tekrar açılıyor..Böyle devam ediyor..Hiç bişey yapamıyorum yaa bana bi çare LÜTFENNN:confused1::confused1:

Sinner

"Suskun, Hüzün-Bâz..."
bir arkadaşımda da böyle olmuştu, onun nedeni sıcaktandı, kasanız çok fazla açık kalıyorsa, kalorifer peteğine falan yakınsa bu tarz kapanmalar olabilir.. yada bilgisayarınıza virüs girmiştir. Siz belli bir kısa yol -farkında olmadan - yaptığınızda kapanıyor olabilir..

Güvenli modda çalıştırıp sağlam bir virüs programı ile taramanızı ve eğer sıcak bi ortamdasay uzağa alarak denemenizi tavsiye ederim..

umarım sorunu halledebilirsiniz..

muhabbetle..

selsebil

Asistan
Masaüstünde sağ tıklayın ve özellikleri seçin. açılan pencereden masaüstü sekmesini tıklayın. Alt tarafta bulunan masaüstünü özelleştir tuşuna basın. Açılan yeni pencereden web sekmesine gelin. Alt tarafta bulunan Masaüstü öğelerini kilitle yazısının yanındaki kutu işaretliyse işareti kaldırın ve tamam' basın. Pencere kaybolacaktır. İşlemleri geçerli kılmak için açık kalan penceredeki tamam'ada basın.

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bu işlem olmadığı takdirde aşağıdaki yoludu da deneyin.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bigisayarım simgesine sağ tuşla tıklayın. özellikleri seçin. Gelişmiş sekmesine gelin.
Masaüstündeki simge etiketlerinde bırakma gölgesi kullan yazan yeri bulun. Sol taraftaki işareti kaldırın ve tamama basın. Pencere kapanacak ve ilk açtığımız bölüm kalacaktır. Ordada tamama basın ve işlemi bitirin.
Bu ikisinide denedik ama olmadı :(

arşivist

Profesör
Web sitesi
www.smf123.net
flash belleğimde kopyalama virüsü var format atmama rağmen kaldıramadım.

ne yapmam gerekiyor.

D

dantellektuel

Guest
Virüsün adı ne? Her biri için farklı yol var. Bir de hangi virüs programını kullanıyorsunuz avast yetersiz kalabiliyor?

Nûn

Üye

Bende işaret kalkınca değil işaretlenince gölgeler kalkıyor :)
Belki sizde de öyledir..

sword

flawless Victory

Ebhar

Üye
arkadaşlar bilgisayarımda bi problem yokken resetlenmiş gibi kapanıyor tekrar açılıyor..Böyle devam ediyor..Hiç bişey yapamıyorum yaa bana bi çare LÜTFENNN:confused1::confused1:
Bilgisayarın kendi kendini resetlemesi rem-deki sorundan oluyor...
Yada bilgisayarın fanı 1 tane ise yetersiz kalıyordur gerekli derecede soğutma yapamıyordur...:)

geç bir cevap oldu kusura bakmayın ama maksat bildiğimizi paylaşmak :)