tek kelimeyle hayat

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
dinlenmiş huzurlu oldukça neşeli en önemlisi de musmutlu:laugh:

elbiss

Ordinaryus
FullSizeRender-23.jpg

ALI25

Kıdemli Üye
Hayat denilen bu yasam adeta akip gidiyor bir zamana dogru biiznillah.

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
tebessüm ettiriyor bu aralar güzel:)

elbiss

Ordinaryus
ALLAH ın var olduğu Tek ve sonsuz olduğu daim olduğu baki ve ebedi olduğu her an harika muhteşem olağanüstü iyi ki böylesi güzel yüce ulu büyük bir ALLAH a sahibiz iyi ki böylesi güzel bir ALLAH a kuluz çok şükür olsun....iyi ki biz yaratılanlar faniyiz iyi ki yaratılanlar olarak yüce ALLAH a sözü gereği geri döneceğiz...

Varlığın İnsanlığımıza yüreklerimize kalplerimize serinlikler katıyor Şükür olsun Şükür olsun....

ve yine son olarak...

Şükürler olsun Yüce Rabbimiz..

Böyle.

elbiss

Ordinaryus
Dünyaya değil bir kere milyon kere gelmiş olsam yada olsak rabbim beni ve bizi kendisinden ayırmadığı sürece ben ve biz yine Rabim demek istiyorum yada istiyoruz çünkü tüm güzellikler tüm bolluklar tüm ihsanlıklar ve katından gelen tüm her güzelliklerin eseri yalnız ve yalnız sadece onda var çok şükür olsun böylesi güzel bir ALLAH a..

Şu dünyada övgü dolu güzel sözlerimi yada sözlerimizi söyleyecek ve şahit meleklere yazdıracak olsam yada olsak dahi sadece ALLAH ismini neşretmek isterim yada isteriz ve sadece hayatımda yada hayatımızda ona sunmak isterim yada isteriz..

Rabbimiz bu güzellikleri tüm İNSANLIK tan ayırmasın hertürlü kötülüklerden Cümle güzel tüm insanlığı korusun inşallah Amin..

Öylesi.