Tablet pc tavsiyeniz?

Enes

İhvan Forum Üye
Samsung Galaxy tab nasıl acaba?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yusuf Bahar

Profesör
Web sitesi
www.yusufbahar.org
@Hakperest'in dediği gibi bende Samsung veya Asus düşünüyorum. Pahalı modelleri de düşünmüyorum sonuçta oyun falan oynanmıycak. Sadece sosyal ağlar video ve internet için düşünüyorum. Genelde evde kullanacağım.

Hakperest

Kıdemli Üye
@Hakperest'in dediği gibi bende Samsung veya Asus düşünüyorum. Pahalı modelleri de düşünmüyorum sonuçta oyun falan oynanmıycak. Sadece sosyal ağlar video ve internet için düşünüyorum. Genelde evde kullanacağım.
peki wifi den mi bağlanacaksın yoksa 3g den mi
bazı modeller 3g yi desteklemez

kilicarslan

Kıdemli Üye
Elmanin kücügüde fena degil hani. Fiyat/penformans olarak huwai da cok iyiymis

Âwdil

Mim Lâmelif Vâv
Yusuf hocam,uzunca bir kullanım için ipad tercih edin.Zira stabile ve uygulama yönünde de sıkıntınız olmaz.

ihvanistanbul

AkhenAton
Kesinlikle ipadden şaşmayın.

ben galaxy de kullandım ama ipad başka. Yanımdan ayırmıyorum ve neredeyse bilgisayar kullanmayı bırakacağım. İkinci el temiz bir ipad2 alabilirsiniz 500-600 e sanırım. Çok işinizi görür.

ibrahimi

Has Uşak
Selamun Aleykum
400 - 500 tl civarında alabileceğim en iyi tablet ne olabilir? Ne tavsiye edersiniz?

elma önermem abi 512 mb rami var ne yapacaksın, çoook eskidi artık. onun yerine biraz bütçeyi arttırabilirsen galaxy note 8" var. 2 gb ram 4 çekirdek ayrıca s pen, daha ne olsun...

Yusuf Bahar

Profesör
Web sitesi
www.yusufbahar.org
elma önermem abi 512 mb rami var ne yapacaksın, çoook eskidi artık. onun yerine biraz bütçeyi arttırabilirsen galaxy note 8" var. 2 gb ram 4 çekirdek ayrıca s pen, daha ne olsun...

Doğrudur elmanın donanımı düşüktür ama kullandığı yazılım sayesinde az donanımla çok iş yapma özelliğine sahiptir kardeşim.

Imac cihazlarını incelediğinde konfigurasyonlarının normal pc ye göre düşük olduğunu görürsün. Bir inceleme daha yaparsan çoğu profosyone grafikerler ve tasarımcılar mac kullanırlar. Bu sonuç kullandığı yazılımın yani ios un bu özelliğini ortaya koyuyor.

Tapatalk aracılığıyla mobil cihazdan yazıldı.

ibrahimi

Has Uşak
Ay-os stabilliğini sana hiçbirşeye izin vermeyerek sağlıyor abi, sende androidi aynı şekilde kullanırsan ay-os da stabil olur. Kısıtlamacı ay-os yerine, at koşturabileceğin androidi tavsiye ederim. Keşke biraz paramız olsa da tablet+ultrabook konfigürasyonlu findows alabilsek, ama çok pahalı :)