Suriye'deki zulmün sona ermesi için teheccüd namazına haydi

Fecri sadık

Profesör
Rabbim suriye ye yardım etsin.

Esad kafirinin yaptığı zulmü amerika ve israil bile işlemedi.ALLAH BELASINI versin.amin

teheccüd güzel bir çalışma ama nefs ve şeytan dan kurulu müttefik güçler bütün gunahlarimi yorganın üstüne atıyor.kaldırmaya gücüm yetmiyor.dua edin

agbi

Yasaklı
Rabbim suriye ye yardım etsin.

Esad kafirinin yaptığı zulmü amerika ve israil bile işlemedi.ALLAH BELASINI versin.amin

teheccüd güzel bir çalışma ama nefs ve şeytan dan kurulu müttefik güçler bütün gunahlarimi yorganın üstüne atıyor.kaldırmaya gücüm yetmiyor.dua edin

@bakış bak oku ve düşün.

Birde MÜFTÜOĞLUNA göster.

alanyali07

Kıdemli Üye
Güzel bir uygulama oldu. Vesile olanlara teşekkür ederizzz :)

bakış

Kıdemli Üye

Ben @bakış ı da yazdım diye hatırlıyordum ama sanırım başka başlığa yazmışım:) kusura bakmayın efendim:)
uykusuz,bu adamın niyeti farklı.Bana esadcı demek istiyor.halbuki ben esadı savunduğumdan değil,ona karşı hangi alternatifin var dediğim zaman hiçbirşey diyemiyor.
hatta biriside esadı amerikadan daha zalim göstermiş.Sadece aciyorum ve dua ediyorum bu kardeşime.
Amerika ve israil süreki bir zalimlik içerisindedir.Yani zulum bunların mesleğidir.Hiçbirzaman zülümden geri kalmaz ama esad yeni başlamıştır.Esadın bu zalimliği yapması makam hırsından dolayıdır.
Abd esadın düşmesini istiyorsa bizim istemememiz lazımdır.Esad zalim ve şeytandır amma,şeytanın hilesi zayıf olur.Biz müslümanlar olarak güçlü olursak şeytan esaddan suriyeyi kurtarabiliriz.Çünkü hilesi zayıftır.

@agbi diyorki;ben musadan yanayım.Tamam güzel!Bizde diyoruzki;Musanın yanında olacaksan firavununda(ABD)karşısında olmalısın.
Ama agbi kafalılar hem musanın hemde amerikanın yanındalar.Böyle bir durum işte.

Bende konuyu yeni gördüm namaza kalkamadım.İnşallah birdaha ki sefere

veri

Yasaklı
musa firavun diyarını terketmemiş miydi:)

Fecri sadık

Profesör
Ben kendi nefsimden konuşmuyorum.

Suriye deki kardeşlerimiz neler çekiyor neler bu yüzlerce video var ben seyretmeye tahammül edemiyorum.

Acizane mustazaf müslümanları takip etmeye çalışırım.çeçenistan tan tutun da filistin e,afganistan tut türkistan a kadar vs.ilgili cok görüntü seyrettim.ama suriye deki zulmü başka bir coğrafya da görmedim.ben buraya suriye de neler oluyor diye yazmayacağım.cünkü artik müslümanlığımdan utanıyorum.ayrıca neler oldugu videolarla sabittir.izleyin siz karar verin.zulümde amerika ve israil den daha da ileri gitmiştir.ALLAH KATİNDA HANGISI DAHA ZALIMDIR ORASINI BILEMEM.

spesifik

آزادی قید و بند
@leyl!fer bacım islam coğrafyasında mazlumlar hala zulm görüyor,
Ramazana ramak kala bir teheccüd daha yapalım mı ?

Leylifer

Kıdemli Üye
@(((__meftun__)))
@‎Ehl-i Sünnet ‎
@hacifersat
@‎maksut ibrahim ‎
@manifesto
@‎mira
@‎salimabi
@‎serdengeçti
@‎talib
@‎uykusuz
@‎veri
@‎ŞehbaL
@Ecrin
@mehmet_1453
@_Berceste_
ve diğer ihvanlar, yeni bir teheccüde ne dersiniz?

Leylifer

Kıdemli Üye
@bi husben
siz de var mısınız teheccüd için?

Leylifer

Kıdemli Üye
hoşgeldin sefalar getirdin @hotaru ablam :) sen de teheccüde evet der misin?