Sümeyye Kardeşimizi Kaybettik :(

OĞUZLU

Üye
Web sitesi
www.lazoglu.com
Bir dostumla MSN görüşmesi yapmam gerekti.
İşin garibi, o dostum; Sümeyye'nin yazdığı yazıları severek ve hayranlıkla okuduğunu belirtmişti bir sohbetimizde ve ben dostumla görüşmeye başladığımda tevafuk mudur nedir, forumda gizli üye olarak bu sayfada idim.
Dostum, rahmetlinin bir yazısından pasajlar yazdı MSN de. İznini alarak burada yayınlıyorum.
Allah(CC) rahmet eylesin...

Gelirim ey dost;ayaklarım kanasa da dikenlerden ,dar kafeslerden kurtulup,
kırıp zincirlerimi yine sana gelirim.gelmesem sana,sensizlikten yok olurum.Yolunda ölmek için seni ararken sende tükenmek için gelirim.Yalın ayak başı açık dosta kavuşmanın hayaliyle çıktım yola.'gül'e doğru savurdu rüzgar beni.dağın bağrındaki ateşten,kainatı ısıtan güneşten sordım gül diyarını güllerin efendisinden destur almak için ‘ne lazım?’ dedim. onun adını duyunca ;dile geldi dağlar ve taşlar tebessüm etti güneş.hepsi bir ağızdan
:
"kefenimi saçlarımdan giymeye başladığım şu demde";sana döndüm yüzümü."zaifem ,bikesem acizem,alilem,medet cuyem zidergah et ilahi."
dualarım hep senden yana fidanları bile yeşertir göz yaşlarım. kapanırken bu alemde gözlerimde perdeler,sen tut ellerimi.öyle bir alayla gelki beni almaya sümbüller,nergisler,laleler eşlik etsin endamına. her tarafta tamburlar çalsın,neyler duyulsun ,rüzgar gül kokunu kainata savursun.ağaçlar yağraklar bu neşveyle düğün meclisi kursun.bari son demimde ruhum huzurla dolsun. neyin eksik olur ya rabbim,bu da benim düğünüm olsun