Şu hale bir bakın ! Cübbeli'den ‘Kasım Süleymani’ yorumu

Kaptan

Mecra Yazarı
İhvan Üyesi
Katılım
9 Ocak 2012
Mesajlar
15,190
Puanları
113
Avustralya'yla bir anlaşma yapsak da içimizdeki iran sevicilerle develeri takas etsek kabul ederler mi acaba? :)
 

KAFKAS

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
3 Nis 2014
Mesajlar
5,782
Puanları
63
İran hani 80 Abd askeri öldü diye yaygara yapıyordu ya işte o İran:) Abd üstlerini vurmadan evvel Irak a haber vermiş!Oğlum sana söylüyorum kızım sen anla misali!Zaten Abd askerleri de sığınakta beklemiş:)Olan 82 İran lı ya ve diğer ölen ülke vatandaşlarına oldu !İyi kötü bir rakam tutturmuşlar da o da kendi vatandaşları..........Hayır madem o gece füze saldırısı yapacaksın ülke hava sahasını uçuşa kapatırsın olur biter de sivil uçakların havalanmasına neden izin veriyorsun?Sonra 40 takla at ,elli tane mazeret uydur!Özür dile?
 

gamsız

Profesör
İhvan Üyesi
Katılım
10 Ağu 2015
Mesajlar
2,005
Puanları
63
Ha ! Demek müslüman olma şartlarından birisi de sizin onay vermeniz ! Zavallılar ! Sizin onayınızı acaba hiç kimse cebine koyar mı? Siz ancak ATEŞ YAKMAYAN KEFENLERDEN ANLARSINIZ, ! Dini konularda başka hiç bir şeye akjlınız ermez !
müslüman katilini savunan adamdan nasıl müslüman olıyooooooooooooooooooooooooooooooooo
***@ilke den seçme saçmalarrrr**
Hay mubarek sürüsüne bereket ! Yav, bu forumda ne kadar da çok DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI yapabilecek mertebede üye varmış !.. Merakım şu ki, neden böyle bir forumda kendilerine yazık ediyorlar da kapağı medya kurumlarında dışişleri danışmanlıklarına ve stratejistiklerine atmıyorlar ? Yoksa, burada gösterilen çok-bilmişlik ve uzmanlık oralarda sökmüyor mu?

senin cahilliğine dur demek için olmasın sakın
 
Son düzenleme:
Üst