Sonu Çok Kötü olabilen BİR SENARYO TÜRKİYE de sahneye ALLAH KORSUN

agbi

Yasaklı
Alevi & Sünni

Sağ & Sol

Kürt & Türk

SENARYOLARI bu ülkede hep yazıldı ve zaman zaman da

LAİK & ANTİLAYİK

Türk & Ermeni

Yahudi & Ermeni

Takviye olarak uygulandı.

YALNIZ BU SENARYO ÇOK TEHLİKELİ ve İSLAM TEMELLİ

Bugün İzmir de ŞEHİTLERİMİZ diye kapı kapı Gazete satıldı ilgin olan sa

YENİÇAĞ gazetesi matbasında basılmış.

İnceledim gazeteyi BİLİNÇLİ MÜSLÜMAN OLMASAM İnanın gazetenin arkasından giderim.

TÜRKİYE de halk FİLİSTİNLİLER ve ŞEHİTLERİMİZ diye İKİ GURUBA AYRILMAZK ÜZERE.

ALLAH KORUSUN.

Diğer MSN adreslerime gelen mailler ile ilgili konu açtım bırakalım mailleri İKİ TANIDIĞIM kişi ve Namaz kılan kişiler bunlar ve diyorlar ki " ÖNCE ŞEHİTLERİMİZ HÜKÜMET FİLİSTİNLİLERE DAHA FAZLA DEĞER VERİYOR ONLAR BİZLERİ ARKADAN VURMADILARMI ? "

FORUM A BAKIYORUM VE DİĞER İSLAM temelli forumlara HÜKÜMET Filistinlilere değer vermiyor önemsemiyo diye TENKİT ediliyor diğerlere bakıyorum Filistinlilere daha fazla değer veriyorlar diye onlarda HÜKÜMETİ TENKİT EDİYORLAR.

Türkiyede dengeleri BİLMEYENLER bence SUSSUNLAR.

agbi

Yasaklı
KENDİMİZE GELELİM

F.Gülen i anlayabilmek için DÜNYA SİYASİ DENGELERİ & TÜRKİYENİN DENGELERİNİ vb. iyi anlamak gerek.

ŞUAN TÜRKİYE de BİZLER İÇİN TÜRKİYENİN BÜTÜNLÜĞÜ İÇİN BİR SENARYO SAHNEYE KONULDU NEGATİV OLARAK.

DÜŞÜNEMEYENLER BİR İP UCU

Türkiyede bir kısım halk soruyor " İSLAMİ KESİM ŞEHİTLERİMİZ için neden İslami cemeatlar bu kadar tepki koymuyorda bizleri arkadan vuran araplar için TEPKİ koyuyorlar "

Bu Forum da da " Hayır FİLİSTİN davasına en iyi biz hizmet ediyoruz " iddiasında 3,5 Gurup gösterebilirm.

TÜRKİYE RESMEN İKİ BÜYÜK GURUBA BÖLÜNDÜ

ARAPLAR mı ?

ŞEHİTLER mi ?

Bu Forumda bulunanlarda 3,5 Gurup a bölündü

SP liler

F.Gülen

ve diğer guruplar

ve Forum sanal olmasa BEDENİ OLARAK BİRBİRİMİZE giricez.

KİMİLERİ hadlerini aşarak FİLİSTİN davasını İMAN ile eş değer e getirdi

Filistin i desteklemeyenin İMANI ını sorgularım düşüncesi ağır basmaya başladı.

GİDİŞAT KÖTÜ inanın bu forumda yazanlar SANAL kalksa Kimimiz HASTANEYE , Kimimiz Mezara Kimimizde HAPİSHANE ye gideriz.

bakış

Kıdemli Üye
F.Gülen i anlayabilmek için DÜNYA SİYASİ DENGELERİ & TÜRKİYENİN DENGELERİNİ vb. iyi anlamak gerek
yahu Fetullah gülen siyasetçimi.Sana katılmıyorum sn agbi.

Aslında herkes bu konvoy yüzünden cem oldu.Ama birileri israil ağzıyla açıklama yaptıktan sonra cem olmada son buldu.O israil ağzıyla açıklama yapan kişiyi kınıyorum

agbi

Yasaklı
Bakış sen kim kınamak kim.

YAPILAN MİTİNGLER e gelenler İSLAM için geldiler & HAKSIZLIK için geldiler & SAĞ duyu için geldiler.

Aslında sizler SP Bayraklarını alarak bu Mitinglere gölge düşürdünüz SİYASİ TARAFGİRLİĞİNİZLE.[/SIZE]

Zaten Miting Holiganvari dışında yapabileceğiz birşey yokki ?

Yalnızca Forum ve Miting Holiganlığı.

ERBAKAN neden 4 Siyasi yenilgi aldı DENGELERİ bilmediğinden veya siyasi hırsından ben Hüsnüzanla düşüneyim DENGELERİ BİLMEDİĞİN den diyeyim.

ERBAKAN a çok ikaz gönderildi 28 Şubat öncesi Hükümet kurmaması için PEKİ O NE YAPTI ?

agbi

Yasaklı
Alevi & Sünni

Sağ & Sol

Kürt & Türk

LAİK & ANTİLAYİK

Türk & Ermeni

Yahudi & Ermeni

İnceledim gazeteyi BİLİNÇLİ MÜSLÜMAN OLMASAM İnanın gazetenin arkasından giderim.

ALLAH KORUSUN.

Diğer MSN adreslerime gelen mailler ile ilgili konu açtım bırakalım mailleri İKİ TANIDIĞIM kişi ve Namaz kılan kişiler bunlar ve diyorlar ki " ÖNCE ŞEHİTLERİMİZ HÜKÜMET FİLİSTİNLİLERE DAHA FAZLA DEĞER VERİYOR ONLAR BİZLERİ ARKADAN VURMADILARMI ? "

FORUM A BAKIYORUM VE DİĞER İSLAM temelli forumlara HÜKÜMET Filistinlilere değer vermiyor önemsemiyo diye TENKİT ediliyor diğerlere bakıyorum Filistinlilere daha fazla değer veriyorlar diye onlarda HÜKÜMETİ TENKİT EDİYORLAR.

Sn Admin

Lütfen okuyun ve defalarca okuyun.

agbi

Yasaklı
Alevi & Sünni

Sağ & Sol

Kürt & Türk

LAİK & ANTİLAYİK

Türk & Ermeni

Yahudi & Ermeni

ALLAH KORUSUN.

Yukarıdaki senaryolara bir ilave

TÜRKİYEDE ETKİN VE NUFUSLU İKİ OLUŞUM

MAHMUD EFENDİ ve F.GÜLEN CEMEATLERİNİ BİRBİRİNE DÜŞÜRMEK.