Söndü yadımda akisler gibi aşkın seheri!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Aldım başımı gidiyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ruhumun feryadını, kalbimin hicranını kimseye ayan etmeden göçüyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sessiz ve suhuletin sudur ettiği bir sakinlik içinde halim ve zihnimle sualleşiyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Neden hiç dinmiyor gözyaşlarım, efkarı melalim, hüznü koklayan yadım diyorum[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Kime çare olacaktır hicranım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Devaya muhtaçlığım, elemle seyrü sefer halım, aşkın hasretine ram olan bu canım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yine sükuyt etmek geliyor içimden, sabrı hakkıyla terennüm edemezken, neyleyim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne can, ne canan hakka yar olmayan ve hüzün içinde nefeslenen hicranın esiriyim[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir emelin yolunda, umut hiç aşk olur mu[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Murat edilen har, narın haşyetinden arileşen fer olur mu, sevda ruhuma sorulurmu[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Gam sineme kederi zerkederken, olmayan derdin çilesini yad edene aşk sorulurmu[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Günü gün etmek, nefsin keyfiyetinde nefeslenmek hak yolunda meşke konu olurmu[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir sor halimi, söndü yadım bak akisler gibi[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hiç mi açmayacak ruhumda bir aşkın seher vecdi, inşirah ümit eden eşşiz mecali[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hep düşler mi koklanacak, serabıyla gönlüm nasıl şakıyacak ve aşk ile ağlayacak[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]İzhar olan bir vakitte kalbim şad olacak, terennüm ettiğim letafete aşkla kanacak[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Gel hor görme bu garip ve viran halimi[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Umut içinde şakıyan melalimi, sineme esin bahşeden yarin taksimini, hasredileni[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Elhak fakirdir bu ahvalim, idrake muhtaçtır hali muradım, aşk için bir kurbanım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sevda için yanarım ruhumu bahşeden Halıkımı gönlüm için bir aşkı mabet tanırım[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]​