Sokak köpeği sorunu

ihvanistanbul

AkhenAton
bariz şekilde görülüyor ki bu ülkenin yönetilmiyor, savruluyor. kimin sesi çok çıkıyorsa onun dediği oluyor. sokak itleri bebeleri parçalıyor devlet kademesinde tık yok. hala mama ihalesi hala can dostumuz iğrençliği.

cemaliii

Kıdemli Üye
Bu sorun kaç yıldır devam ediyor. Ve sıradan bir vatandaş olarak reisin bu sorunu çözeceğini düşündüm umut ettim ve bekledim. Çünkü çözülmeyecek bir sorun değildi. Ama artık bu umudumu bıraktım. Reistende bugün itibariyle buz gibi soğudum. Asla ama asla oy yok artık. Can dostları söylemindeki chpye oy vermeyi zaten bırakmıştım.

cemaliii

Kıdemli Üye
Biz hemen dolar düşsün ekonomi düzelsin demiyoruz. Zaten o tür sorunlar zamanla düzelir. Ama hemen sokaklardaki köpekler toplansın diyoruz. Çok mu şey istiyoruz devletimizden? Bu kadar zor mu toplamak?

ihvanistanbul

AkhenAton
cuma günü bulunduğum ilçe belediyesini, ilçe ak parti temsilciliğini, il ak partiyi, ak parti genel merkezini, devlet bahçelinin makamını, chp genel merkezini, valiliği aradım ve ayrıca cimerden şikayet kaydı oluşturdum.

ilçe belediyesi chp'li ve can dostu edebiyatı yaptı. benim dostlarım senin kapına sıçmıyor sende dostlarını al başkan makamında baksın dedim. çirkinleşmeyin dediler. çirkinleşmedim. bende akrepleri seviyorum sokakta besleyebilir miyim dedim mümkün değilmiş. e köpekleri besliyorsunuz dedim. 20 dakka tartıştık. en son yasa değişmeden birşey yapamam dedi.
ilçe ak parti temsilcisi kendisinin de bu sorundan korktuğunu evine giderken sokak değiştirdiğini söyledi. o zaman iktidarı değiştirelim belki yenisi çözer dedim.
Istanbul ak parti bütçeden sonra çalışma yapılacağını söyledi.
merkez ak parti akim'e şikayet kaydı açtı. onlara din mi değiştirdiğimizi sordum. öyle birşey yokmuş o zaman niye köpekleri kutsayıp çocukları kurban verdiğimizi sordum cevap vermedi. merhamet falan dedi. Rasulullah sav'in medinede başıboş köpekleri itlaf ettirdiğini söyledim haberi yokmuş.
bahçeli beyin makamındaki bey önce biraz sinirlendi sonra bende torunlarım için korkuyorum dedi. e korkuyorsan söyleyin yasayı değiştirsinler dedim. bahçeli beye ileteceklermiş. çok şikayet alıyorlarmış.
valilik yetkili değilmiş. boşuna aramışım.

en nihayetinde herkes top çeviriyor. kimse elini taşın altına koymuyor ( hüdapar hariç ). seçim zamanı gelecekler ve onlara başıboş itleri gösterip kime hizmet ediyorsanız ondan oy isteyin diyeceğim.

cemaliii

Kıdemli Üye
AKP, CHP, mhp benim gözümde yoksunuz artık. Koca bir sıfırsınız. Milletin kanayan yarasına kulaklarınız tıkalı. Üstelik çözümü gayet kolay olan bir kanayan yara. Hepinize de yazıklaaar olsun. Yazıklar olsun. Yazıklar olsun.

cahid

Kıdemli Üye
İnsanlara karbon emisyonu palavrasıyla eti çok gören küreselcilerin yerli temsilcileri köpeklere gelince kuzu etlerinden yapılma mamaları yedirmekte beis görmüyorlarsa insana köpek kadar değer vermiyorlar demektir!! İnsanlar "Zahar"ları baş tacı etmeye devam ettiği sürece hepimize sıra gelecek...