SİYONİZM le İSRAİL le Mücadele LAF la olmaz.AKIL la olur.

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Herkes kendine sorsun...! "Ben ne yapiyorum...?" diye...

DESIFRE

Yasaklı
Benim Mesajlarim neden yok silinmis anlasilan bacilarin Zoruna gitti

DESIFRE

Yasaklı
Agbi Aynen Katiliyorum SİYONİZM le İSRAİL le Mücadele LAF la olmaz.AKIL la olur.

diyorum ve Basbakana Aynen Gönderiyorum Malum Basbakanimiza Gönderme yapmissin

ki Basbakanmiz degilmi Esleyip ,Gürleyip hemen ardindan

1. Basin Toplantisinda ,,Tepkim Israele degildi,Moderatöre idi ,,

2. ,,Israelin Atom silahlari Arastirilsin,, deyip Atom energie Kurulunda Israelin atom Silahlarinin arastirilmasi icin verlen önergeye engel olan ?

3. ,,Israel Yanlizlastirilmali,, deyip Israeli Ülkesinin Bayram etmesine vesile olan Eocd ye alinimini gerceklestiren

4. Israeli korumak maksatli Füze Kalkaninin Malatya ya Yerlestirilmesini hatta ondan önce (dedigin lafla olmaaaaz )
Füze kalklani sadece ve sadece Türkiyenin komutasinda olmali deyip sözünden Dönmesi

agbi

Yasaklı
Agbi Aynen Katiliyorum SİYONİZM le İSRAİL le Mücadele LAF la olmaz.AKIL la olur.

diyorum ve Basbakana Aynen Gönderiyorum Malum Basbakanimiza Gönderme yapmissin

2. ,,Israelin Atom silahlari Arastirilsin,, deyip Atom energie Kurulunda Israelin atom Silahlarinin arastirilmasi icin verlen önergeye engel olan ?

3. ,,Israel Yanlizlastirilmali,, deyip Israeli Ülkesinin Bayram etmesine vesile olan Eocd ye alinimini gerceklestiren

4. Israeli korumak maksatli Füze Kalkaninin Malatya ya Yerlestirilmesini hatta ondan önce (dedigin lafla olmaaaaz )
Füze kalklani sadece ve sadece Türkiyenin komutasinda olmali deyip sözünden Dönmesi

DİKKAT ET HANİ DERLER YAAA ERKEN ÖTEN HOROZUN........ KARŞINDAKİ İSRAİL yani SİYONİZMİN gözdeki devleti.

OSMANLI yı çökerten & T.C zamanında İSLAM lehine sosyal hamle yapan her oluşumu ve oluşumda katkı payları olanları PASİFİZE eden & D 8 lere imza atan ülke liderlerinin DÜNYEVİ kaderleri ile oynuyan dır

SİYONİZMİN bunları yapmasına meydan veren SİZ ve SİZİN gibi LAF , SÖZ , SANAL FORUM DÜŞÜNCELERİNDE OLANLARDIR ASLA YAŞAMA GEÇİREMEYENLER dir.

ŞAHSİ DÜŞÜNCEM Erdoğan ın o çıkışından sonra önce Dua ettim

ALLAH ım Tüm müslümanlar KAFİR , MÜNAFIKLARIN şerrinden koru

NOT : Sizmiydiniz MHP li bayan Milletvekiline AK Parti milletvekili diyen

DESIFRE

Yasaklı

DİKKAT ET HANİ DERLER YAAA ERKEN ÖTEN HOROZUN........ KARŞINDAKİ İSRAİL yani SİYONİZMİN gözdeki devleti.

OSMANLI yı çökerten & T.C zamanında İSLAM lehine sosyal hamle yapan her oluşumu ve oluşumda katkı payları olanları PASİFİZE eden & D 8 lere imza atan ülke liderlerinin DÜNYEVİ kaderleri ile oynuyan dır

SİYONİZMİN bunları yapmasına meydan veren SİZ ve SİZİN gibi LAF , SÖZ , SANAL FORUM DÜŞÜNCELERİNDE OLANLARDIR ASLA YAŞAMA GEÇİREMEYENLER dir.

ŞAHSİ DÜŞÜNCEM Erdoğan ın o çıkışından sonra önce Dua ettim

ALLAH ım Tüm müslümanlar KAFİR , MÜNAFIKLARIN şerrinden koru

Esip ,gürlemek ile sana katildigimi ve basbakanin bos Cikislarini saydim

Tayip icin dua etmisin Munafiklardan koru diye eee Güzelde bir tarafta yahudilerin yaninda bir taraftada Müslümanlarin yaninda olanlar, onlara bi laf atldiginda Kalp lerinde siz yapip hemen savunma ihtiyazi duyanlar
Müslüman Cocuklar Zulüm görürken sesleri cikmayan buna karsilik Yahudi Cocuklari icin gür cikanlar degilmi Münafik kavramina girenler

Tayip icin Dua etmisin o elestirine Basbakan da girmiyormu saydim nedenleri aksi söz konusu ise ortaya koy

DESIFRE

Yasaklı

Agbi bunu acarmisin nerede Mhp li bayan vekil icin akp li vekil demisim ?

agbi

Yasaklı

Esip ,gürlemek ile sana katildigimi ve basbakanin bos Cikislarini saydim

Tayip icin dua etmisin Munafiklardan koru diye eee Güzelde bir tarafta yahudilerin yaninda bir taraftada Müslümanlarin yaninda olanlar, onlara bi laf atldiginda Kalp lerinde siz yapip hemen savunma ihtiyazi duyanlar
Müslüman Cocuklar Zulüm görürken sesleri cikmayan buna karsilik Yahudi Cocuklari icin gür cikanlar degilmi Münafik kavramina girenler

Tayip icin Dua etmisin o elestirine Basbakan da girmiyormu saydim nedenleri aksi söz konusu ise ortaya koy

KONUDAN KONUYA ATLAMA sanal Forum un avantajşarından faydalanmak SİZE KAZANÇ getirmez.

DÜRÜST OL Hiç olmassa SANAL Forumda.

DEMİŞSİN kavrama girerler demen bile BİR SORUMLULUKTUR bunlara kaç kere cevap verilecek O ZAMAN hadi İsim isim söyle AHİRETTE HESAP VEREBİLECEKSEN

O, Bu , Şu kişi bu beyanları ile MÜNAFIK KAVRAMINA GİRERLER diye HADİ MEDEM İDDİADA bulundun ve AHİRETTE HESAP VERECEKSİN İsim isim açıkla.

agbi

Yasaklı

Agbi bunu acarmisin nerede Mhp li bayan vekil icin akp li vekil demisim ?

DESIFRE Nickli Üyeden Alıntı
Merve Kavakci Gibi Delikanli olamayanlar o durusu gösteremeyenler Lugatlarinda bunlarin Bulunmamasi halde her zaman icin Merve kavakci gibi Delikanlilari Kullanmaya salisiyorlar

Merve kavakcinin söyledigi kadari ile Tayip Erdogan uyarmis Partililer Arkanda Duramaz diye

merak ediyorum Akp Basörtülü secime giirip ,Secimden Basörtülü Secildigi halde Arkalarinda duydugu icinmi Nesrin Ünal oldular ?

DESIFRE

Yasaklı
Nesrin ünal icin akp li vekil demedim sadece Nesrin ünallar cikti dedim

diger konu ise kim olabilir ki Yahudi Cocuklari bombalar altinda hayatlarini sürdürüyor,onlar icin agliyorum diyen ?