Siyaset Meydani Bölüm Kurallari (okumadan Konu Açmayiniz!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EGELI EFE

Doçent
İhvan Üyesi
Katılım
12 Haz 2006
Mesajlar
1,390
Puanları
0
Arkadaşlar malum seçim yaklaşıyor ve görüldüğü gibi siyaset yapmak vazgeçilmez bir şey gibi artık, nereye baksak bu böyle..Seçim zamanı yaklaşırken insanlar bazı şeyleri düşünmek, konuşmak ve seslerini duyurmak istiyorlar ister istemez..

Forumda siyasi konu kirliliği olmaması açısından bütün siyasi konuları tek bir çatı altında toplamaya karar verdik..Bu bölüm içersinde sizlerin siyasi düşüncelerinizi belirtmenizi istiyoruz ve bu bölüm dışında siyasi hiçbir yazıyı diğer bölümlere eklememenizi rica ediyoruz..


Kurallar:

-Alıntı yazılar çok uzun olmamalı..

-Herkes kendi görüşünü saygı sınırları içerisinde sunmalı..

-Ard arda mesaj yazılmamalı..

-Ve bu alanın dışında siyasi konu açılmamalı..

- Bu bölümde bir kişinin günde bir konudan fazla konu açmama zorunluluğu vardır. Belirlendiği taktirde herhangibir gerekçe gösterilmeden kaldırılacaktır, ve o üye hakkında gerekli işlem yapılacaktır.

- Kısa kısa , birbirinin benzeri konu açmak yerine, olan konuya eklemeler yapılmak zorundadır. Görüldüğü taktirde yine ilan edilmeksizin kaldırılır yada taşınır.

- Yukarıdaki kararlardan olan görüş ayrılığına olan saygıyı tekraren iğnelemek isteriz ki ; istişareler faydalı bir şekilde ilerlesin ve kardeşlik bilincine zarar gelmesin.

- Kurallara riayet, forum huzurunu ve kardeşlik bilincinin kayba uğramaması için önem arz etmektedir. Uyulmadığı takdirde yönetimce gerekli işlem yapılacaktır.


Saygılar..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst