**Şeytanin SaĞdan YaklaŞmasi**

fecr-i_nur

Üye
Katılım
25 Kas 2006
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
0
BİR ABİD VARDI. Bİ KÖYÜN HEMEN ÇIKIŞINDA Bİ YERDE OTURUYORDU. İŞİ GÜCÜ SADECE İBADET ETMEKTİ. KENDİNİ ALLAH YOLUNA ADAMIŞTI.

KÖYDE DE OTURAN 4 KARDEŞLİK Bİ AİLE VARDI. ÜÇÜ ERKEK BİRİ KIZDI. ERKEK KARDEŞLERİN SAVAŞA GİTMESİ GEREKİYORDU. AMA KIZ KARDEŞLERİNİ BİYERDE BIRAKMALARI GEREKİYORDU. AMA KİMSEYE GÜVENMİYORLARDI. EN SONUNDA KIZI ABİDİN YANINA BIRAKMAYA KARAR VERDİLER. ABİD ÖNCE İTİRAZ ETTİ KABUL ETMEM DEDİ. AMA EN SONUNDA ABİDİ İKNA ETTİLER. ABİD TAMAM BEN BAKARIM KIZINIZA AMA ŞU KARŞIDAKİ İBADETHANEDE KALACAK. BEN YANIMA ALAMAM DEDİ ONLARA. ONLARDA KABUL ETTİLER.

ABİD NORMAL HAYATINA DEVAM EDİYORDU. KIZDA O İBADETHANEDEN HİÇ ÇIKMIYORDU. ABİD YEMEK VAKTİ GELDİĞİ ZAMAN KIZIN BULUNMUŞ OLDUĞU YERİN EN DIŞ KAPISINA YEMEĞİ BIRAKIR,KAPIYI ÇALAR VE ORDAN UZAKLAŞIRDI. KIZDA BUNU ANLAR VE YEMEĞİ ALDIKTAN SONRA TEKRAR İÇERİ GİRERDİ. BU DURUM BU ŞEKİLDE 2-3 AY KADAR DEVAM ETTİ.

SONRA ŞEYTAN ABİDİN YANINA GELEREK" SEN NE YAPIYORSUN ÖYLE. SEN YEMEĞİ EN DIŞ KAPIYA BIRAKARAK KIZI ÇOK YORUYORSUN. EN AZINDAN BAHÇENİN İÇİNE KOY KIZIN YEMEĞİNİ. HEM BU ŞEKİLDE ONU YORMAMIŞ OLURSUN HEMDE DAHA ÇOK SEVAP KAZANIRSIN" DEDİ. ABİD KENDİ KENDİNE DÜŞÜNDÜ VE BUNDAN SONRA ÖYLE YAPMAYA KARAR VERDİ VE ÖYLEDE YAPTIDA..

ARADAN BELLİ BİR SÜRE DAHA GEÇTİKTEN SONRA ŞEYTAN TEKRAR ABİDİN YANINA GELEREK BU SEFERDE YEMEĞİ BİRAZ DAHA İLERİYE BIRAKMASINI İSTEDİ. ABİD TEKRAR ŞEYTANIN DEDİĞNİ YAPTI. FAKAT KENDİ BUNU YAPARKEN DAHA ÇOK SEVAP ALACAĞINI DÜŞÜNEREK YAPIYORDU.

VELHASIL BU DURUMDA BU ŞEKİLDE BİR İKİ AY DEVAM ETTİ. DERKEN ŞEYTAN YİNE ABİDİN YANINA GELDİ VE BU SEFER DE YEMEĞİ İÇ KAPININ ÖNÜNE BIRAKMASINI VE KAPIYI ÇALDIKTAN SONRA ORDAN UZAKLAŞMASINI İSTEDİ. ŞEYTAN ADETA ABİDİ KUKLA GİBİ KULLANIYORDU. ABİDTE HER SÖYLENENİ YAPIYORDU. ARADAN BELLİ BİR SÜRE DAHA GEÇTİKTEN SONRA ŞEYTAN ABİDİN YANINA TEKRAR GELEREK BU SEFERDE YEMEĞİ KIZIN ELİNE VERMESİNİ İSTEDİ.
ABİD YİNE SÖYLENENİ YAPTI. VE YEMEĞİ KIZIN ELİNE VERMEYE BAŞLADI. BU DURUMDA BU ŞEKİLDE BELLİ BİR SÜRE DEVAM ETTİKTEN SONRA ŞEYTAN BU SEFER ABİDE " O KIZIN BELKİ DERDİ VARDIR. NEDEN GİDİP ONUNLA KONUŞMUYORSUN. BELKİ ANLATACAĞI ŞEYLER VARDIR SANA" DEDİ. ABİD ARTIK HERGÜN DAMA ÇIKAR VE KIZ AŞAĞIDA OLDUĞU HALDE ONUNLA KONUŞMAYA BAŞLARDI. BU DURUMDA BU ŞEKLİDE BELLİ BİR SÜRE DEVAM ETTİ.

BU SEFER ŞEYTAN İÇERİYE GİR ÖYLE KONUŞ DEDİ ONA. O DA SÖYLENENİ AYNEN YAPTI VE ARTIK YÜZYÜZE KONUŞMAYA BAŞLADILAR. YİNE BELLİ BİR SÜRE GEÇTİKTEN SONRA ŞEYTAN ABİDE O KIZLA BERABER OLMASINI SÖYLEDİ. ABİD NEFSİNE YENİK DÜŞTÜ. VE KIZLA BERABER OLDU. KIZ HAMİLE KALDI VE BELLİ BİR SÜRE SONRA Bİ ÇOCUK DOĞDU. ŞEYTAN YİNE ABİDİN YANINA GELEREK " EEE SEN KIZLA BERABER OLDUN VE BİR ÇOCUK VAR ORTADA. YARIN BİRGÜN KIZIN ABİLERİ GELDİĞİ ZAMAN SEN NE CEVAB VERECEKSİN ONLARA. EN İYİSİ SEN KIZI ÖLDÜR,YOKSA ABİLERİ SENİ ÖLDÜRECEK." DER VE ABİD KIZI BİR BIÇAK DARBESİYLE ÖLDÜRÜR.

DERKEN ÇOCUK ORTADA KALMIŞTIR. ŞEYTAN BU SEFERDE " ÇOCUK NE OLCAK ONA SEN BAKAMAZSIN. EN İYİSİ SEN ÇOCUĞUDA ÖLDÜR" DER. VE ABİD ÇOCUĞU DA ÖLDÜRÜR. EVİNİN ARKA TARAFINDA BİR KAYANIN YANINA GÖMER İKİSİNİDE.

ABİLERİ SAVAŞTAN DÖNDÜKTEN SONRA ABİDE KIZKARDEŞLERİNİ SORARLAR. ABİD" SORMAYIN NELER OLDU. KIZ ÇOK HASTALANDI. GÖTÜRMEDİK TABİB BIRAKMADIM AMA YİNEDE ONU KURTARAMADIM" DER VE İŞİN İÇİNDEN ÖYLECE SIYRILMAYA ÇALIŞIR.
ABİLERİ İLK ÖNCE BUNA İNANIRLAR. "BACIMIZIN MEZARINI GÖSTERDE BİRİKİ DUA OKUYALIM" DERLER. ABİD GÖSTERİR ONLARI GÖMDÜĞÜ YERİ. ABİLER BİR İKİ DUA OKUDUKTAN SONRA EVLERİNE GİDERLER. GECELEYİN ÜÇÜNÜNDE RÜYASINA ŞEYTAN GİRER. VE "O SİZE YALAN SÖYLEDİ KIZINIZI ÖLDÜREN ODUR. ÖNCE TECAVÜZ ETTİ VE SONRADA ONU ÖLDÜRDÜ VE BİRDE Bİ ÇOCUK VARDIR ORTADA" DER. ÜÇÜDE AYNI ANDA UYANIRLAR AMA KARDEŞLERDEN İKİSİ BUNU ÖNEMSEMEZLER. EN KÜÇÜK KARDEŞTE "BEN RAHAT EDEMEDİM. GİDİP BAKACAĞIM " DER ÜÇÜDE BERABER YOLA ÇIKARLAR. GİDİP MEZARI AÇINCA ŞEYTANIN DEDİĞİ GİBİ BİR ÇOCUK VARDI VE KIZ ÖLDÜRÜLMÜŞTÜ.

ABİDİ YAKALARLAR VE İDAM ETMEYE KARAR VERİRLER. DARAĞACAINDAYKEN ŞEYTAN ABİDİN YANINA GELİR "BEN SENİ BU DURUMA GETİRDİM. EĞER ALLAH'I İNKAR EDERSEN SENİ BU DURUMDAN KURTARACAK OLANDA BEN OLURUM." DER. VE ABİD ALLAH'I İNKAR EDER AMA KURTULAMAZ TABİ.
MÜRTED BİR ŞEKİLDE OLARAK CAN VERİR...


((Rabbim şeytana uydurmasın cümlemizi, şerri hayr günahı sevap olarak göstermesin inş.))
 
Üst