seni sevmeme izin verir misin??

hıfz-ı lisan

perekli..
Abim teşrif etmiş...Hürmetler Hıfz abim.. ihya ettin teşrifinle :)çaylar benden yine ( tmm parasını istemiyorum) :p

çay konusunda küstüm sana dün istedin parasını :ıslık: :D cimride olsan şiirlerin hatırına buralara kadar gelip yorum yazdım. ya eminmisin o şiirleri senin yazdığına :O

gülsev

Paylaşımcı
bu yürekte
Senin için yeşermeyi bekleyen

umutlarım,hayallerim var
çok güselll paylaşım için teşekkürler

SeNoL

MUEYABYA
çay konusunda küstüm sana dün istedin parasını :ıslık: :D cimride olsan şiirlerin hatırına buralara kadar gelip yorum yazdım. ya eminmisin o şiirleri senin yazdığına :O

şaka yaptım aaa hemende alınıyon..Çay ne demek semaverle çay var ;)

Ne demek sen yazdığına emin misin :lac::lac: yok sipariş veriyorum ben yazıp gönderiyorlar :O

emmargah

Profesör
vavvv şenol abimm
sen şiirdemi yazarmışın:blink:
çok fonksiyonlu bi kişilikmişin abi ya maşallah barekallah.:clapping:
tüm bunları bilgisayardan ve onun çıkardığı tüm sorunlardan kurtulmak için yazıyosun dimi abi:ıslık: itiraf et:O :eek:fftp:
taktım mı takıyorum ben ya:blink: dert bu bilgisayar dert:kahretsin:

SeNoL

MUEYABYA
vavvv şenol abimm
sen şiirdemi yazarmışın:blink:

Sende dahil neden herkes bu kadar şaşırıyor yaf ben yazamazmıyım..Benim başım kel mi .
çok fonksiyonlu bi kişilikmişin abi ya maşallah barekallah.:clapping:

Mutfak robotu gibi hissettim kendimi :D

tüm bunları bilgisayardan ve onun çıkardığı tüm sorunlardan kurtulmak için yazıyosun dimi abi:ıslık: itiraf et:O
taktım mı takıyorum ben ya:blink: dert bu bilgisayar dert:kahretsin:

Bilgisayar mı bilgisayar benim oyuncağım :p o sorun çıkartmaz bana..çıkartsa da adımı duyması yeter hemen gelir kendine tabii beni görmesi,tanıması lazım önce :p

berraksu

Aşafatlı
seninkide ne yürek yanginiymis Senol abi siirlere sigmiyor masallah :ıslık: :)

nevzathan

Paylaşımcı
kardesım ellerine saglık cok guzel olmus

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
bu şenol varya şiirden miirden anlamazdı :O birgün başka forumda gitmek üzerine bir şiir yazdı(alıntıydı:O) bende o şiire kendim cevap yazdım diyince inanmamıştı bana tekrar yazdım şenolda cevap verdi derken sayfa değil sayfalar olmuştu ve o günden sonra şenol şiir yazmaya başladı...ve cidden çok güzel yazıyor...zaten yüreği o kadar güzelki daha güzel çalışmalara imza atacak....şenol eee bana diyordun ama artık senin kitabını alırız...devam et bırakma yazmayı;) sağol güzel yüreğin için.....

:eek:fftp: şu sizi denetlemeye gelecek olanlara şöyle çabuk gelsinler yoksa görevlerine son verecem yoksun pek :O

berraksu

Aşafatlı
bu isin icinde senin parmagin oldugu belliydi Arzu abla :O
hani diyorum benide bi ara alsan cirakliga yetistirsen Senol abim gibi :eek:leyo:
falla cok usluyumdur hic üzmem seni :ıslık: ;)

NehiR

mütebessim :)
bu şenol varya şiirden miirden anlamazdı :O birgün başka forumda gitmek üzerine bir şiir yazdı(alıntıydı:O) bende o şiire kendim cevap yazdım diyince inanmamıştı bana tekrar yazdım şenolda cevap verdi derken sayfa değil sayfalar olmuştu ve o günden sonra şenol şiir yazmaya başladı...ve cidden çok güzel yazıyor...zaten yüreği o kadar güzelki daha güzel çalışmalara imza atacak....şenol eee bana diyordun ama artık senin kitabını alırız...devam et bırakma yazmayı;) sağol güzel yüreğin için.....

Arzu reklam kokusu alıyorum, bak ilk günden bir tane çırak çıktı...:O

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
:O :O berraksu sen zaten ustasın....
nehircim ne reklamı ya reklam yapsam isim yazardım....gel etme eyleme :)
hepinizin yüreği çok güzel...güzel şiirler vesselam ;)

SeNoL

MUEYABYA

:eek:fftp: şu sizi denetlemeye gelecek olanlara şöyle çabuk gelsinler yoksa görevlerine son verecem yoksun pek :O

Vay beee ne günlerdi dimi arzu :)
Ne kadar çabuk geçiyor zaman..Ama çok güzeldi o zamanlar..BAna şiir yetiştireceğim diye neler çekiyordu bu arzu :ıslık:

Gerçi ben kazanmıştım o yarışmayı birileri saat alacaktı ama neyseee geçmiş gün :ıslık:

Gerçekten o zamana kadar bu kadar sık şiir yazmazdım yazsamda önemsemezdim saklamazdım... Arzu sayesinde alıştım bi yerlerde saklamaya..

sağolasın arzu

Nikbin

Tevekkeltü Allah
Web sitesi
muvahhide.blogspot.com
amann kimlerin şiirlerini gördüm burda:O ya yeni farkettim he:D

maşallah şenol güzel şiirler yazıyor ya yüreğine sağlık..
bu arada banada zorla şiir yazdıracak bu gidişle:O :p

SeNoL

MUEYABYA
amann kimlerin şiirlerini gördüm burda:O ya yeni farkettim he:D

maşallah şenol güzel şiirler yazıyor ya yüreğine sağlık..
bu arada banada zorla şiir yazdıracak bu gidişle:O :p

Dikdatörlük varmış ya bende ondan zorla şiir yazdırıyorum sana :p

Sende beceremiyorum diyorsun ama döktürüyorsun...Hani yarışmaya gönderecektin şiir ne oldu :thinking:

Neyse teşekkür ediyorum güzel düşüncelerin için...

Yazmaya devam ettttt:D

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
Vay beee ne günlerdi dimi arzu
Ne kadar çabuk geçiyor zaman..Ama çok güzeldi o zamanlar..BAna şiir yetiştireceğim diye neler çekiyordu bu arzu :ıslık:

Gerçi ben kazanmıştım o yarışmayı birileri saat alacaktı ama neyseee geçmiş gün

Gerçekten o zamana kadar bu kadar sık şiir yazmazdım yazsamda önemsemezdim saklamazdım... Arzu sayesinde alıştım bi yerlerde saklamaya..

sağolasın arzu

:blink: :blink: o saat alındı ya şenol :O
ayrıca o anlık öleydi birinci seçmeden kaldı bunu okumamış sayıyorum:eek:leyo: :eek:leyo: :eek:leyo: güzel yazıyorsun devam et ;)
nikbin bence başla sende pişman olmazsın.

SeNoL

MUEYABYA
:blink: :blink: o saat alındı ya şenol :O
ayrıca o anlık öleydi birinci seçmeden kaldı bunu okumamış sayıyorum:eek:leyo: :eek:leyo: güzel yazıyorsun devam et ;)
nikbin bence başla sende pişman olmazsın.

Saat ne zaman kim tarafından alındı :blink: Alındıysa bana neden verilmedi :O ben kazanmıştım :p

SeNoL

MUEYABYA
Epeydir yazmıyormuşum buraya :)

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Cümlelerimin boyu kısa yetişmiyor sana[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Kalemimin takati yok yüreğimin sözcülüğünü yapmaya[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]İçimdeki mahşerden kalma yangın büyür[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Çattıkça kaşlarını sen hayata dair[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Cam kırıkları üzerinde dolanır umutlarım[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Zebaniler keser yolumu[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Tuz basarlar yaralarıma[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Tebessümlerin dolanırken damarlarım da kan yerine[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Üzülsen sen bir kelebeğin üç günlük ömrünün bitişine bile[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Kurulmadan darağacı ilmeği geçirirler boynuma[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Ve kayar ayaklarımın altından hayat dediğimiz tabure....[/FONT]​
SeNoLL