Sen Mavİlİm

:)zeynep(:

Hakve
Sen...Yüzümdeki gülüslerin, ellerimdeki terlemenin, yüregimdeki deli atisin sebebi... Her gece uykum, her sabah günesim. Yildizim, ayim, akan kanim. Bitmeyen masalim. Bahcedeki cicegim, cicekteki rengim. Gökyüzüm, denizim, mavilim sen...

Sevdamin adresi, askimin menzili, icimdeki tat, yasadigim hayat sen...
Sebebim, niyetim, gelecegim, gecmisim, bilinmezligim, belirsizligim, kararligim, kararsizligim sen... Bitmez yolculugum, sonsuzlugum. Sen, gözüm, elim, yüregim. Beyaz kelebegim, bebegim sen...

Hani gidecek olsan, yollarina sererim tüm kir ciceklerini. Bilirim basamazsin ciceklere de yine kalirsin benimle. Üzülecek olsan, icim erir, kalirim öyle. Seni bir üzen sey beni bin üzer inan. Kiriyorsam seni, bu benim densizligimdendir, sasirmisligimdandir. Kendimle kavgaliyim ben. Bir yanim sana tutkun, bir yanim cok bencil. Kayboluslara vuruyorum kendimi, seni üzdügümü bilmeden. Her kaybolusum yara aciyor sende biliyorum. Ah ben, nasil da vurdumduymaz olabiliyorum bazen... Bakma bana birtanem, icimdeki askin büyüklügünü ölcme sakin bunlarla. Seviyorum diyorsam seni, öyle! Gereginden fazla ´Kadınım´ bazen, bagisla...

Seni bilirim ben, bir tek seni. Seni söylerim, seni duyarim her yerde ve her zaman. Sensiz olmaya gücüm yok artik, sensizlige katlanmak benim harcim degil.
Sen herseyinle, ay parcasi yüzünle, durusunla, gülüsünle, bakisinla, konusmanla, cocuklugunla, olgunlugunla, kizginliginla, saskinliginla, güclülügünle, zayifliginla kabul etmisim bir kere. Ne degis, ne de degistir beni! Biz böyle sevdik birbirimizi. Seni sen yapan ne varsa kabulümdür hepsi!

Seni özlemek diye bir şey de var bu hayatta ve bu bazen öylesine dayanilmaz oluyor ki... Yoklugunu yasamayi beceremiyorum, üzgünüm. Icimdeki o ´fazla kadın´ yoklugunda cekiliyor bir köseye ve ben gücsüzlügümle basbasa kaliyorum. Katlanamiyorum anla, sensizligi ´yok´ hükmünde sayiyorum.Sensizlik diye bir sey yok, öyleyse sensiz kalmak da yok!

Simdi hangi denizin kiyisindaysan, hangi gögün altindaysan önce o sonsuz mavilige sonra da basini yukari kaldirip yildizlara bak. Askimi, yüregimi, icimdeki seni mavilere yükleyip gönderiyorum tut onu! Tut ve birakma...! Ben maviyi sende buldum, beni baska renklerle kandirma