Seçim için Tahminlerinizi Alalım?

gamsız

Profesör
Kumandan

@KumandanRte

Bizim.. Millet olarak hafızamız zayıf maalesef AK Parti öncesini hatırlamıyoruz.. Bu günlerde.. Temcit pilavı gibi tekrarlıyoruz.. "Erdoğan çok hata yaptı" Ne.. Hata yaptı? Sırtını.. PKK ya YPG yemi dayadı? Teröristlere özgürlük mü istedi? Hastaneye.. Gittinde rehin mi kaldın? İş.. Kurucam dedin iki yıl ödemesiz sıfır faizle kredi mi vermedi? Başın.. Örtülü diye okula mı alınmadın? Asker.. Oğlunun yemin töreninde mi kovuldun? Kırtasiye kırtasiye çocuğuna okul kitaplarımi aradın? Bu soruları yönelttiğinizde ama diye başlarlar Sonra.. Uzuuuun bir sessizlik.. Kardeşim.. AK Parti.. Diğerleri gibi ideoloji partisi değil dava partisidir.. Davamız TÜRKİYE'DİR.. Davanı.. Menfaatlerin uğruna satma! Büyük başkan Recep Tayyip ERDOĞAN, Biz.. Yataktan kalkana kadar İki Kıta Üç devlet Sekiz sehir dolaşıyor. Bu adama.. Devlet nasıl yönetilir diye Akıl vermeye çalışıyorlar ya pess. Diyorum daha başka bir şey demiyorum.
1690370626138.png

cahid

Kıdemli Üye
SENDAE AYNI SOLAKLARIN ŞİMDİ AKKUYU ,İÇİN BAĞIRMALARI GİBİSİN DERTLERİ AĞAÇ VE CEVRE DEĞİL SENŞNDE DERDİN BAŞKA ŞEYDEĞİL
O resimde sadece ağaç mı görüyorsun dikkatlice bak bakalım önünde durduğu yapıya ve parti ambleminin konumlandırıldığı yere? Tarihin 11.11.2011 olması da kesin tesadüf diyorsun yani! Bu resme de hiç benzemiyor değil mi?!!

1690371547161.jpeg

ihvanistanbul

AkhenAton
Sen bilirsin abi benim Kuran ve sünnetten , ilk dönem alimlerinin hayatlarıyla ilgili anlatılanlardan anladığım bu tür şeylerin doğru olmadığı.. İnsanlara zühdü bu şekilde mi anlatacağız? Yorum sana kalmış..
zühd varlık içinde yokluk çekmek midir? Allahın verdiği nimetin eseri kişide görülmeli. bu zatlar hep kendileri yiyor kimseyle birşey paylaşmıyor diyorsan bunu ispatlaman lazım? mesela en basitinden beşir derneği ( gündem menzil olduğu için söylüyorum ) depremin ilk saatinde bölgedeydi ve muhtemelen hala orada olan ekipleri vardır. aylarca erzak ve yemek dağıttılar. çadırlar ...vs ellerinden geleni yaptılar. ismailağa aşağı kalmadı, rufailer öyle diğerleri öyle. sahabenin her biri fakru zaruret içinde yaşamadı kimisi zengindi, kimisi sonradan zengin oldu. imamı azam zengindi. zenginlik kötü birşey değildir nihai amaç olmadıkça. bahsi geçen resimdeki zatların çoğu 60'ını geçmiş. 40 kronik rahatsızlıkları vardır. ne senin benim fakir! halimle yediğimi yiyebilir ne bedenen biz kadar istirahat edebilir. büyüklerin kıymetini bilmek lazım.

gamsız

Profesör
Aklı olmayana diyecek sözüm yok...

Yahudi, avrupa, amerika ve dahi dünyanın öbür ucundaki avustralya, çin, japonya, rusya...

muhtemeldir ki bu çeteleye göre hareket ettikleri için refah seviyesi bizlere göre daha yüksek....
kendini akıllı zannedenlere cevabım yok

cahid

Kıdemli Üye
@gamsız 10 dk vakit ayırıp yeni vefat eden senin mahalleden olan gazetecinin sitemlerini dinle.. Burada sürekli dikkat çekmeye çalıştığım konuların bir kısmını çok güzel anlatmış / özetlemiş.. Twitter kısıtlaması nedeniyle tek video 4 parça olarak paylaşılmış..

gamsız

Profesör
·
Herkese Açık ile paylaşılıyor
Herkese Açık

bu yangınların manevi sebebi; millet aç aç diye zırlayıp suyun 15 Tostun 30 Lahmacunun 80 lira olduğu yerlere akın akın giden sahtekarların Allah larını unutmaları, şımarıklığı ve hırslarıdır, Rabbimde cevaplarını verdi, kurunun yanında yaş ta yandı ama o YAŞ larada Rabbim gerekli mükafatlarınıda verecek inşallah, DİYORUM.
😡
😢
😔
😕
🙁

1691497154746.png
1691497193113.png

Son düzenleme:

cahid

Kıdemli Üye
ÇOK BİLMİŞ DİKİNE DİKİNE GİDEN @cahid , ülem ben sana ve ya paylaşımlarımda REİS süperdir on numaradır eşsizdir tek doğrudur asla hata yapmaz gibi bir imada falan bulundum mu bilakis niye REİS dediğimiz en az dört beş sefer yazmışımdır bu forumda, ülem cehalet abidesi ben kaç defa diyorum böyle başa böylee traş diye nasıl yaşarsak öyle yönetiliriz diye kaç defa söyledim , bize en uygun en yakın budur dedim onun dışında ben sadece siyaset için REİS i sevmiyorum dedim siayset dışında bir çok aktiviteleri var onlar saymaklal bitmez dedim bu sebeple REİS ten daha iyisi yok şu anda dedim , hatta az kaldı 2.Tayyip geliyor birinicisini mumla aratacak diye bir .çok sosyal medyada da yazdım ama sen REİS i seçmemekle keferenin seçilmesine sebep olacak çalışmada sen bulundun yalanmı, senin saçma sapan teorilerinle KUSURLU BİR MÜSLÜMAN KARDEŞİMİ KUSURSUZ MÜSLÜMAN DÜŞMANLARINA MI TERCİH EDECEKTİK AYNI ABDÜLHAMİT ZİLLETİNEMİ DÜŞÜRECEKTİK, hadi şimdi defol git muhatap olma benimle sende benim ağzımı bozdurtma diğer saftorik gibi.
Üslubundaki probleme bakınca başkalarını bilmem ama senin hak ettiğin gibi yönetildiğin konusunda hiçbir şüphem yok!! Bu kafayla dünya hayatında gerçekleri görmek sana pek nasip olmayacak anlaşılan.. Yine de Allah'tan (c.c.) ümit kesilmez.. Allah (c.c.) hidayet versin...

gamsız

Profesör
Üslubundaki probleme bakınca başkalarını bilmem ama senin hak ettiğin gibi yönetildiğin konusunda hiçbir şüphem yok!! Bu kafayla dünya hayatında gerçekleri görmek sana pek nasip olmayacak anlaşılan.. Yine de Allah'tan (c.c.) ümit kesilmez.. Allah (c.c.) hidayet versin...
sen bul hidayetide Rabbim banada hepimizede versin, uslup drsi vermeyede kalkma ..