Saadet Partisi'nde Erdoğan'a Destek Çağrısı

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
11390553_10205993556112315_1071248026273021193_n.jpg

hirahos

Kıdemli Üye
Saadetli arkadaşlar için olması gereken Erdoğan'ı desteklemek... Fakat, herkesin paşa gönlü bilir.

Biz yine de vazifemizi yapalım: Erdoğan'ın adım adım, siyaset gözeterek yıllar öncesinden beridir Saadet camiasının hedeflerini bir bir hayata geçirdiğini; 2023'e kadar da yapamadıklarını yapmak istediğini; fakat içiyle dışıyla 7 düvelin Erdoğan nezdinde Müslümanlara savaş açtığını artık görmek zorundalar. Saadetli kardeşlerim. Kan davası gibi ayrılma davası gütmekten artık vazgeçmelisiniz. Bu kin haleti size hayır getirmez. Bu derece adavet gözünüzü kapatır. Tarihi yaşayamadığınızı görüyoruz.

Saadet Partisi yönetimi ise, özellikle ak saçlılar, her şeyden önce Ahmet Nejdet Sezer'e verdikleri desteğin hesabını vermeliler. Tevbe ettiklerini hiç duymadık. Ves'selam.

Yaklaşık bir sene önceki mesajımız. :)

Batı cephesinde değişen bir şey yok.

hirahos

Kıdemli Üye
Fırsat geçmiş değil. Son bir hafta kala yanlışı düzeltebilirsiniz...

hirahos

Kıdemli Üye
Aklın yolu bir.

hirahos

Kıdemli Üye
Fatih'ten yanlışa "dur"!

hirahos

Kıdemli Üye
Açık kadınlar olduğu için videoyu veremiyorum... Adnan Oktar, Türk İslam Birliği için Milli ittifak şahane, GÜZEL SONUÇLAR ÇIKAR yorumları yaptı...

hirahos

Kıdemli Üye
Lütfen bu videoyu herkes, dikkatle dinlesin:

Dua Nur

Kıdemli Üye
An4LizCi @HarunAlanoglu 1 Haz

Tayyip erdoğan milli görüş gömleğini kirli olduğundan değil dar geldiğinden çıkarmıştı ama kamalak onu kirletti de kirletti..

hirahos

Kıdemli Üye
Seçime 3 gün kaldı. Gülencileri devlet kademelerinde, mitte, yargıda vs. görmek isteyen Ak Partiye vermesin. Kararını ver.

hirahos

Kıdemli Üye
Seçime 3 gün kaldı. Chp+Mhp+Hdp koalisyonuyla krizlerden krizlere savrulduğumuzu görmek isteyen Ak Partiye vermesin. Kararını ver.

hirahos

Kıdemli Üye
Seçime 3 gün kaldı. Dindar insanların devletten, hatta kamusal denilerek tekrar meydanlardan dışlandığını görmek isteyen Ak Partiye vermesin. Kararını ver.

hirahos

Kıdemli Üye
Seçime 3 gün kaldı. Terörün, şehid haberlerinin, fail-i meçhullerin, baskı ve işkencenin hortladığını görmek isteyen Ak Partiye vermesin. Kararını ver.

hirahos

Kıdemli Üye
Seçime 3 gün kaldı. Kabuğuna sıkışıp sancılanan, sessiz sedasız çile dolduran Türkiye'yi özleyen Ak Partiye vermesin. Kararını ver.

hirahos

Kıdemli Üye
Kısaca, Türkiye, dünya çapında lider mi olacak sömürge günlerine mi dönecek, bu pazar kararını verecek. Allah şaşırtmasın.

fakiri

Kıdemli Üye
Manyaklaşmış politika uğrularını görmek isteyenler, herhalde hep bu foruma giriyorlar !

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Recep Tayyip ERDOĞAN siyasi arenada var olan bir isim. Belediye Başkanı oldu, Başbakan oldu ve şimdi de Cumhurbaşkanı.
Partiyle hizmet edilir mi edilmez mi çok tartışıldı buraya girmeyeceğim, çünkü hiçbir anlamı yoktur. Lakin şu kadarını söyleyeyim:
ERDOĞAN, bizden biri. Bizim mahallede hayat süren, bizim gibi düşünen, bizim gibi inanan, dini değerlerini yerine getirmeye çalışan ve İslam'ı, dini, diyaneti seven bir büyüğümüz.
Oy atanlar için konuşuyorum oy atmayanlara bir sözümüz yoktur.
Eğer bir kardeşimiz oy kullanacaksa, oyu ya Ak Parti'yi güçlendirecektir, ya CHP'yi güçlendirecektir, ya da MHP'yi ve HDP'yi güçlendirecektir. Oy atanlar bu partileri kıyasladığında, ahlak, İslam, din, İslami güzellik ekseninde kendilerine en yakın olan partiye oy atmaları isabetli olacaktır.
CHP'nin İslam yörüngesi belli...
MHP'nin de İslam yörüngesi belli, Elazığ'ı öteye gidemiyor, kavmiyetçilik çirkefliğinden kendini alamamış bir perti görünümünde...
HDP'yi zaten söylemeye gerek yoktur...
Elbet, oy atanlar için söylüyorum, oy atacaklar, ne yapıp ne yapıp AK Parti'ye oylarını atmalıdırlar... Tabi ben ahlakı, hayayı, edebi dert edinen, Türkiye'nin "Devlet-i Aliye"ye yürümesini arzu edenler için bunları söylüyorum...
Oy atmayanlara bir şey demiyorum gereği yoktur...
Lakin, madem oy atılacaktır, İslami güzelliği sevenlerin tamamı oylarını AK Parti'de buluşturmaları en isabetli karar olacaktır... En iyisini Rabb'im bilir...
AK Parti'ye, "insanlık" için, oy atanlardan oy istemek "politika şarlatanlığı" değildir, politika şarlatanlığını nice "ANGUT"ların yaptığını da gayet iyi biliriz... Bunu da söyliyeyim...

NETİCE

Oy atan kardeşlerimiz (bizim mahalleden) oylarını AK Parti'de buluşturmak durumundadır... Hatta bu zorunludur da...

Selamlar...