Saadet Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Abdullah Akçay’dan çok sert bir yazılı açıklama… | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Saadet Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Abdullah Akçay’dan çok sert bir yazılı açıklama…

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
17 Ağu 2009
Mesajlar
6,938
Puanları
0
Saadet Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Abdullah Akçay’dan çok sert bir yazılı açıklama…
Abdullah Akçay’ın yazılı bir açıklaması;
AKIL BİR İŞİN SONUNU DÜŞÜNMEKTİR!Ülkeyi öyle bir hale getirdiniz ki siz konuşunca başta ekonomik göstergeler olmak üzere her şeyin dengesi bozuluyor!Seçimden sonra bir kaç gün susunca millet kıyametin kopmadığını anladı!
Oh çok şükür her şey normalleşmeye başladı dediğimiz an da Zatı Şahaneleri yine inciler dizmeye başladı!
Gelinen noktada sizin Türkiye'yi Suriye'ye savaşa sokmanız; Bir BOP planı olan ABD'nin de istediği nihayi hedefi Büyük İsrail'e hizmet olan Kuzey Suriye Kürt devletinin bir an önce kurulmasına vesile olacaktır.Onun için Eyy AKP'li bilumum tarafgiller; dünya lideri diye diye bu adamı bu hale siz getirdiniz!
Şimdi çok geç olmadan Yeter artık bir rahat dur demezseniz; Türk Ordusu büyük bir bataklığa saplanacak, PKK / PYD ve İşgal güçleri ile birlikte İŞID'a karşı savaşacak.


Boşaltılan bölgeye PYD kendi elleriyle yerleştirilecek.
Neticede binlerce Müslümanın kanı dökülürken bizi savaşa sokanların değil Allah Korusun bizim evlalarımızın cenazeleri gelecek.Eyy AKP'li arkadaşlar bari bu sefer yeter artık bir rahat dur deyin.Yoksa bu adam egosu yüzünden koca ülkeyi savaşa sokacak.Allah Korusun o zaman siz de yaşayarak göreceksiniz ki; Bu iş Havaalında üzerine havlu atıp senin için ölmeye hazırız şovuna benzemeyecek!Son söz yine Merhum Mücahid Erbakan Hocama ait olsun."Akıl bir işin sonunu düşünmektir."Dileriz ki bari bu sefer akıl hırsın önüne geçer de Ülkemiz kanlı bir maceraya sürüklenmez!
Abdullah Akçay

KAYNAK
 

gamsız

Profesör
İhvan Üyesi
Katılım
10 Ağu 2015
Mesajlar
2,152
Puanları
63
Bavulunu toplasın aklı evvel
 
Üst