Ruhlar...

Ekrem01

Asistan
Ruhlar...

Merak ettim, kırdım zincirlerimi,sıyrıldım bedenimden,çıktım yukarılara,seyretmek için alemi...
Subhan ALLAH,
Kimi sıra beklemekte, kimi giymiş libasını, kimide savmış sırasını. Bekle gir çık,bekle gir çık...halbuki aşağıda ne kadar yavaş, ne kadar bitevi idi...

Sıra bekleyen sabırsız. Vaadedilene kavuşma telaşında. ''KALU BELA''ya ''ELESTÜ Bİ RABBİKÜM'' dedi ya... bilmiyor unutacağını...
Aceleye ne gerek .Aşk meşke kavuşsun hele gerisi ne ki;dokuz ay on gün,al ruhuna beden, ver bakalım layığını…

Dünya…Ahhh dünya…Yalan dünya…
İnsan kim,hayvan nedir farkı olmalıydı değilmi ya…

Aman ALLAH'ım ne çabuk unutulmuş sözler,sanki her şey ebedi...sanki vaat edilen cennet bu dünya...

Kalmamış samimiyet,Herkes rolde… Mal mülk şan şöhret... en çok olan en çok medeni…
Bu ne hız… Bu ne hırs…bu ne acele, eşyayla caka satmakta neyin nesi...

Tam ümit kesmiştim ki…
Ya Rabbi şükür…Elam ne melam…Zayııııf,cılıııız…
Zor seçilsede kalabalıklar arasında bir şua...Elhamdulillah...kıyam,ruku...sırada secdesi...Ağlayan gözlerden dökülen yaşı…Ateş oldu dağladı yüreğimi... Diyorduki titrek kısık sesi…Affeyle Ya Rabbi… Beraat et Ya Rabbi,affeyle alemi…Sonrada…Sonrada mümkünse bu nankör bedeni…Eğildim ve usulca dedim… Bende burdayım…mümkünse bu asi…bu mücrim… bu nankör bedeni…

….
…..

Veee... final...
Ama ne final...kazanan mutlu bahtiyar...kaybeden hala cıllazda...istiyor bir şans daha... Ama GEÇTİİİ... Artık çok geçti...Böyle olacağı defaatle söylenmişti değimli.

Bunları azıcık düşünenin kalırmı aklı başında…
Bune hız,bune hırs,bune arz-ı endam... başım döndü...indim aşagıya...
EYVAAAH'lara karışan ELHAMDULİLLAHLAR arasında...

Amellerinizin beraatinize vesile olması dileğiyle…