Redyellow'un Kervan'ı 2374 (04.12.2018) Vatandaşa Enflasyon KUMPAS'I!

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
20 Nis 2010
Mesajlar
2,169
Puanları
0
Web sitesi
redyellow.besaba.com
TÜİK BU HESABI NASIL YAPTI? demişler.Ben söyleyim: EMİRLE!!!

TÜİK'in Enflasyon rakamlarını belirleyen Başkan yardımcısı 3 ekimde görevden alındı, kasımda enflasyon düştü!Malum; EMİR ENFLASYONU KESER!!

Enflasyonu düşük göstererek, memura, işçiye, emekliye ENFLASYON KUMPASI kuranlar bu soruya cevap versin; DÜŞÜŞ CEPLERE NE ZAMAN YANSIYACAK??

AKP ADALETİ!!!RESMİ açıklamaya göre yeni havalimanı inşaatında 52 işçi hayatını kaybetmiş.Bu ülkede ne ucuz şey; İNSAN HAYATI!!!SAKAT kalanların, kötürüm kalanların sayısı zaten hiç verilmemiş, bahsedilmemiş bile!Cem Karaca ne diyordu; İŞÇİSİN SEN; İŞÇİ KAL!!!

Bir ilave; ÖLÜ KAL!

SAKAT KAL!Erdoğandan sonra akpli meclis başkanı binali yıldırım da çin'de!Doğu Türkistan'ın, Uygur Müslümanlarının katili Çin ile KÜRESEL ORTAKmışız!!Akpli TBMM başkanı ÇİN'DE öyle diyor!!!Yazık, çok yazık!Enflasyon düştüüüüüüüüüüüü!!!!

Düştü de, nereye düştü???SARAY hariç, TUZU KURULAR hariç TEPEMİZE DÜŞTÜ!

ALTINDA EZİLDİ KALDI garibanlar!!!İNSANLIĞIN İSLAM ALEMİNE İHTİYACI VAR.

Çok doğru.

İslam aleminin de Hazreti Ömer (ra) gibi idarecilere!!!YENİ SİSTEMDE vekiller bakanlara ulaşamıyormuş, formul aranıyormuş.

1- Hani yeni sistemi iyiydi?

2- Vekilin ulaşamadığı bakana HALK nasıl ulaşıp da derdini anlatacak?

Halktan, milletten bu kadar uzak, bu kadar kopuk bir sistem olur mu?

Yorumsuz!

Memleketin yarısı asgari üçretle çalışıyor, geçinmeye uğraşıyor.

Hiç mühim değil!

Mühim olan vekillerimiz, bakanlarımız ve SARAYIMIZ!!!!.

Her şey zamlandı, ENFLASYON DÜŞTÜ!!!!

Yerseniz!!!

Afiyet olsun!!!ADAMSIN!!Erdoğanın hemşirelere, polislere, öğretmenlere 3600 gösterge verilmesi efsanesi vardı, şimdilik beklemede ama 3600 gösterge tüm memurlara yansıtılsın demişler.Sadece tüm memurlara değil;

TÜM EMEKLİLERE; ÇALIŞANLARA; ASGARİ ÜCRETLİLERE de aynı oranda EK olarak yansıtılsın!ADALET bunu emreder!Peki ADALET kelimesi sadece adında kalan akp bunu yapar mı?

SANMAM!!!Hain soğan!

Fetöcü soğan!

Kahrolsun soğan lobisi!!!!!İnşaallah doğru değildir!İşçisine, memuruna, emeklisine bir-iki puan daha fazla zam yapmamak için enflasyonu düşük gösteren, kendi vatandaşına ENFLASYON KUMPASI kuran zihniyete yazıklar olsun!

GÜNÜN ÇİZGİSİ:Facebook adresim:

Abdullah BiriTwetter adresim:

redyellow (Abdullah Biri) (@redyellow2006) | Twitter

 
Üst