Redyellow'un Kervan'ı 2242 (17.05.2018) O Albayrağa Kurban Ol Haysiyet

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

İTraille yapılan anlaşmaların iptali için TBMMye verilen önergenin AKP oylarıyla reddedilmesinin yankıları devam ediyor.

Dün ilk okuyunca acaba doğru mu demiştim, fakat ÜZÜLEREK söylüyorum ki DOĞRUYMUŞ bu haber!

Yazık akp yazık!

MÜSLÜMAN TÜRKİYENİN YÖNETİMİNİN BU ZALİM; BU AHLAKSIZ; BU TERÖR YUVASIYLA İLİŞKİLERE DEVAM ETMESİNDEN BİR MÜSLÜMAN VATANDAŞ OLARAK UTANÇ DUYUYORUM!

Saadet lideri "İTrail SADECE GÜÇTEN ANLAR; YAPTIRIMLAR ANLAR" diyor!

Türkiye yöneticileri; Allah aşkına duyun bu sözleri!

Rahmetli Erbakan hoca bunu yüzlerce, binlerce kere söyledi dinlemediniz, şimdi Temel bey söylüyor, yine dinlemezseniz sadece ve sadece İTraili kınadık, protesto ettik vs. diyerek kendinizi kandırmaya devam edersiniz!

"DEMİRTAŞ BENCE DE CEZAEVİNDEN ÇIKSIN"

"Cumhurbaşkanı adayı bir siyaset liderinin cezaevinde olmasını tercih etmem"

Bu sözler AKP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ AZİZ BABUŞÇU'ya ait!

Günlerdir "Demirtaşın madem cumhurbaşkanı adayı olmasında bir HUKUKİ ENGEL yoksa, ADAY OLABİLİYORSA.... çıksın kendini anlatsın" dedi diye Temel karamalloğluna hakaret eden, olmadık sözler yazan tröller:

Buyrun aynı sözleri AKPLİ vekilinize de söyleyin!

Söylemezseniz utanmazsınız, ahlaksızsınız, rezilsiniz!

İTrail terör devletinin bakanı "Türkiyeden TARIM ÜRÜNLERİ alımını durdurduklarını" açıklamış!

Eyyyyy Türkiyenin ve MÜSLÜMAN ÜLKELERİNİN YÖNETİCİLERİ; Ya Allah aşkına şu katil kadar olamıyor musunuz yahu?

BUNU SİZİN YAPIP BU KATİLLERLE HER TÜRLÜ EKONOMİK İLİŞKİYE KESMENİZ LAZIMKEN onlar yüzsüzlük yapıp zeytinyağ gibi üste çıkmaya çalışıyorlar.

HİÇ UTANMIYOR MUSUNUZ???

Bir üstteki haberi okuyun bir de bunu!

Katil ve terörist İtrail Türkiyeden tarım ürenleri alımını durduruyor ama BİZİMKİLER hala böyle bir karar alamıyorlar!

İtrail o kadar terör yapıyor, o kadar müslümanı katlediyor, bizimkiler meydanlarda bağırıyorlar, çağırıyorlar ama bi bakıyorsunuz ticaret 5 milyar dolara varmış!

Yazık, hakikaten çok yazık BİZE!

Akp kurucularından a.latif şenerin bir videosu dolaşıyor sanal alemde.

Şener tam 6 sene önce bir televizyon programında "Kudüsü başkent yapacaklar, BUNUN YOLUNU AÇAN AYNI ERDOĞAN DA ÇIKIP BAĞIRACAK" demiş.

Erdoğan İngiliz televizyonunda A.Latif Şener için “ADAM DEĞİL” gibi sözler kullanmıştı, Şenerden kontratak gelmiş.

Ben aynen alıntıladım haberi.

YORUMSUZ!

Daha önce beyin ölümü gerçekleşen Salih Mirzabeyoğlu vefat etmiş.

Cenabı Allah rahmet eylesin, mekanını cennet eylesin.

Bu dünyada çok çekti, çok zulüm gördü Mirzabeyoğlu.

Allahın gazabı ona bu zulümleri yapanlarıın üzerine olsun.

Dolar dün bir ada 4.5 TL'yi gördü.

Döviz füze gibi, benzin, mazot, gaz fiyatları fırladı gidiyor.

Mehmet şimşek ise "PİYASALAR SEÇİMDEN SONRA NORMALE DÖNECEK" demiş!!!!

Bir ara da erdoğan DOLARA YATIRIM YAPAN YAYA KALIR demişti!!!

Bir arada akpnin büyük ekonomi dahisi!!! yiğit bulut da "dolar 2.80'e inecek, NE DEDİYSEK O" demişti!

Bu akplilerin tümü gerçekten müthiş EKONOMİ DAHİSİ!

Tabi YERSENİZ!

HDP'li pelvin buldan "AKŞENER TEK BİR KÜRDÜN OYUNU ALAMAZ" demiş!

Akşener oy alır almaz benim derdim değil ama bunların tüm kürtler adına konuşmalarına acaip gıcık ve SİNİR oluyorum!

Bu ülkeye canı gönülden bağlı, bu vatana, bu bayrağa canı gönülden bağlı milyonlarca kürt kardeşimiz var.

SİZ ANCAK KENDİNİZ GİBİLER ADINA KONUŞABİLİRSİNİZ!

Siz asla ve asla TÜM KÜRTLERGİ TEMSİL EDEMEZSİNİZ!

ABDde yargılanan halkbank eski genel müdür yardımcısı hakan atilla 32 ay hapse mahkum edilmiş.

Bizim dışişleri bakanlığı da "Hakan atilla suçsuz olduğu halde hapse mahkum edilmiştir" açıklamasında bulunmuş.

netenyahunun oğlu TÜRK BAYRAĞININ ÜZERİNDE KÜFÜR YAZILI paylaşım yapmış!

Gelen tepkilerden sonra da hesabını kapatmış!

O ALBAYRAĞA kurban ol sen, şerrefden, haysiyetten yoksun yaratık!

HSYK Başkanvekili Mehmet Yılmaz, “2018 yılı sonunda FETÖ davaları bitmiş olacak”, "Artık yargı eliyle kumpas yapacak, delil uyduracak hakim savcı kalmadı" diyor.

Hadi bakalım.

Şimdiye kadar fetö fetö fetö diyordu akp, madem artık yargıda fetö kalmıyor Bundan sonra ne bahanesi olacak akpnin acaba???

Fetöden yargılanan Bursa eski Valisi Şahabettin Harput Yöneltilen suçlamaları bir kez daha reddetmiş.

Harput Başbakan eski Yardımcısı Bülent Arınç ile Gıda Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı Faruk Çelik'in tanık olarak dinlenmesini istemiş.

Ama mahkeme bu talebi kabul etmemiş.

Niye kabul etmiyor ki?

Çok yanlış, sanığın şahit gösterme hakkı yok mu, savunma hakkı yok mu?

Çağırın şahitleri kim doğru söylüyor kim yanlış söylüyor ortaya çıksın.

Yargıladığınız kişi koskoca bir vali, o verdiği isimler de onun amiri pozisyonundaki insanlar.

Mutlaka ama mutlaka mahkemeye çağırılmalılar ve dinlenmeliler.

Yoksa yargılamaların adil bir şekilde yapıldığı konusunda insanlar şüpheye düşecektir.