Redyellow'un Kervan'ı 2226 (27.04.2018) Dün PELİKAN, FETÖ, Bugün ADAM!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Seçimler geldi kapıya dayandı ama hala cumhurbaşkanlığı adaylığı için gerekli olan o SAÇMA SAPAN 100 BİN İMZANIN NASIL TOPLANACAĞI belli değil!!

Ya Allah aşkına böyle devlet yönetimi mi olur?

Referandum yapıldı, aylar geçti, defalarca uyarılmalarına rağmen UYUM YASALARINI çıkartmadılar, pat diye erken seçim ilan ettiler, şimdi uyum yasası çıkartacağız diye uğraşıyorlar!

Ve hala da bir sürü belirsizlik var.

Son zamanlarda ERDOĞANCILIK adına bazı akplilerin hedefinde olan, olmadık suçlamalar yapılan eski başbakan Ahmet Davutoğlu “24 Haziran seçimleri için milletvekili adayı olmayacağını” belirterek "AK Parti dışında herhangi bir siyasi faaliyet içinde bulunmam" diyor, "Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır.” diye de ekliyor.

Ne olacak şimdi?

Davutoğluna PELİKAN, FETÖ vs. yakıştırması yapanlar ne diyecek?

AKlanmıştır herhalde artık!!!

Türkiyede insanları YANDAŞLIK adına çamurlamak, yaftalamak o kadar sıradanlaştı ki!

Yaklaşık 3 ay önceden ayarlanan, 1 aydır da duyuruları yapılan İstanbulda Temel Karamollaoğlunun katılacağı ÜNİVERSİTELİLER SORUYOR; BİLGE BAŞKAN CEVAPLIYOR etkinliği programın yapılacak SON GÜN (dün) ANİDEN ve HİÇ BİR GEREKÇE GÖSTERİLMEDEN ETKİNLİĞİN DÜZENLENECEĞİ OKUL YÖNETİMİN TARAFINDAN İPTAL EDİLMİŞ!!!!

EŞİT ŞARTLARDA VE HÜR BİR ORTAMDA SEÇİMLERE GİDİYORUZ değil mi?????

PARDONNNNNNNN???

Edirneden bir ilkokuldan öğrenciler KAPADOKYA gezisine götürülüyor.

Gayet güzel değil mi?

Fakat bu turu düzenleyen beyni azlar tutuyorlar orada EĞELENCE adı altında ilk okul öğrencilerine içkili, dansözlü, zenneli rezalet düzenliyorlar!

Yazıklar olsun sizin gibi eğitimcilere!

CHPli özgür özel Erdoğan'ı kast ederek "Onu en çıldırtacak zamanda en çıldırtacak adayı açıklayacağız" demiş!

Ulen yoksa chp Erdoğanı mı aday gösterecek?

Ya da Erdoğanın lehine çekiliyoruz mu diyecek?

Erdoğanın kazanmasını istemiyorlarsa Erdoğanın lehine çekilsinler!!!

basliksiz-3-20.jpg

AKP ÇALIŞIYOR!!!

AKP SATIYOR!

Ve afyon şeker fabrikası da satıldı.

Fabrikalar birer birer gidiyor!

Doguş gıda daha önce iki fabrika almıştı, afyonu da almış 3 şeker fabrikası olmuş aynı firmanın.

Ahmet hakan kanald haberi bırakmış, yerine ntv spikerlerinden bir bayan getirilmiş.

Kendisini hiç sevmesemde ahmet hakan MUHALEFETE DE HABERLERİNDE YER VERİYORDU!

Muhtemelen artık bunları göremeyiz kanald'de.

KanalD'nin akpli yanlısı demirören grubuna satışının meyveleri başladı demek ki.

AKPli reşat petek "A.gülün adaylığını FETÖ istiyor" demiş!

Bu akplilerin işlerine gelmeyen herkesi, herşeye fetööööö demesinden kusasım geliyor artık!

Daha düne kadar kendi partilerinden başbakan olan, cumhurbaşkanı olan, KARDEŞİMMMMM dedikleri adama bugün fetöööö diyorlar!

Yuh artık ya!

Ayıp ya!

Ve beşiktaş kulübü fenerbahçe ile oynanan ve hakem tarafından çıkan olaylar sebebiyle tatil edilen ve federasyon tarafından garip bir şekilde "kaldığı dakikadan itibaren oynansın" kararı verilen türkiye kupası maçına çıkmama kararı almış.

Şahsen bir galatasaraylı olarak bu tepkiyi, bu protestoyu doğru buluyorum, destekliyorum.

İddia ediyorum; FENERBAHÇELİ ERDOĞAN “kumpas var” demesiydi Fenerbahçe hükmen mağlup ilan edilirdi!!

FEDERASYON SİYASİ İRADEYE BOYUN EĞEREK maçın oynanması kararını vererek YANLIŞ YAPTI.

Chpli aykut erdoğdu!

Bir MİLLETVEKİLİ!

Aklı sıra sandık güvenliğinden vs. bahsediyor ve "ALLAHIN OĞLU GELSE BİZDEN ALAMAZ" diyor!

Yuh olsun be!

Bu ne hadsizlik, bu ne terbiyesizlik????

Her zaman dediğim gibi.

BU CHP BU AHMAK SİYASET TARZIYLA, BU SAYGISIZLIĞIYLA HİÇ BİR ZAMAN İKTİDAR OLAMAZ!

BU AHMAK SİYASET TARZIYLA SADECE AKPNİN EKMEĞİNE YAĞ SÜRER!

İbrahim Tatlıses 4.kez milletvekili adayı olmak istiyor.

Bu kez urfadan değil İzmirden aday adayı oluyormuş.

AKPden.

Fenerbahçe-beşiktaş maçında şenol güneşi yaralayan 3 taraftar tutuklanmış!

Ne kadar garip değil mi_?

Rakip teknik direktörünü yaralıyorlar, yaraladıkları için tutuklanıyorlar ama bu olaylar sebebiyle hakem tarafından tatil edilen maç kaldığı yerden devam edecek deniyor!!!

Hani şenol güneş numara yapıyordu, hani yaralanma yoktu??

Hocayı yaraladıklarına göre, yaralamadan dolayı maç tatil edilidğine göre hükmen mağlubiyet olması lazım, yok hocada bir şey yoksa, HÜKMEN MAĞLUBİYETİ GEREKTİRECEK BİR ŞEY YOKSA BU TUTUKLAMALAR NE?

Bu haber AKP YANDAŞI ENSONHABER SİTESİNİN!

Dün öğleye kadar ahmet davutoğlu hakkında her şeyi yazanlar ahmet davutoğlu "benim adayım da erdoğan" deyince “ADAM” diye manşet atmışlar!!!

Bunların tıyneti bu işte!

DÜN FETÖCÜ idi, hatta PELİKAN idi, bugün “ADAM” oldu davutoğlu!

Abdulkadir Selvi günlerdir aday olup olmayacağı tartışılan, konuşulan A.gül'ün ADAY OLMAYACAĞINI söylemiş.

Ben de şahsen en baştan beri A.Gülün aday olmayacağını, Erdoğanın karşısına rakip olarak çıkmayacağını düşünüyorum.

Bakalım yanılacak mıyız?

Meral Akşener, “Milletvekilliği seçimindeki ittifak iddia ve önerileri konusunda ise şunu belirtmek isterim ki, biz her tür seçeneğin içinde mutlaka Saadet Partisi'ni ararız. Bunun dışındaki formüller bizim için geçersiz olur." demiş.

Akşener kendinin c.başkanı adayı olduğunu açıkladı.

Bence chp de, saadet de kendi adayını çıkartacak, ittifak olacaksa İyi parti ve saadet arasında MİLLETVEKİLLİĞİ SEÇİMLERİNDE olacak.

Chp ile vs. ittifak mittifak yapmaz saadet!

Saadetin chp ile, a.gül ile görüşmeleri BENCE REKLAM amaçlı.

Malum REKLAMIN KÖTÜSÜ OLMAZ!

Saadet bu görüşmeleri yapmasaydı hiç kimse saadetten bahsetmezdi, bu görüşmeler, bu buluşmalar sayesinde günlerdir saadet konuşuluyor farkındaysanız!

Saadet yüzlerce milyar ödese AKP MEDYASINA bu reklamı yaptıramazdı!

Ben böyle düşünüyorum, bakalım saadeti ne kadar tanımışım, yanılacak mıyım???

Bekleyelim!!!

dszjdnzlxprxvhjj1.jpg

HAYIRLI CUMALAR.

Allah hayırlara vesile eylesin ve tekrarını nasip eylesin
inşaallah.