Redyellow'un Kervan'ı 1377 (08.10.2015) Filler Tepişiyor...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Daha önce KAÇAK ELEKTRİK KULLANIN çağrısında bulunan kamuran yüksek isimli vatandaş!! bu sefer de "Vergi dahi vermemeniz lazım. Kime veriyoruz vergiyi Ankara'ya, Ankara ne yapıyor bizim vergimize? Tank yapıyor, top yapıyor, silah yapıyor gelip bizim başımıza yakıyor." demiş.

Bu ADAM!!! kafayı sıyırmış!

Bu adamın ve bunun gibi sözde siyasilerin bu bölücü, bu tahrik kokan konuşmalarına savcılar neden ses çıkarmıyor anlamak mümkün değil.

Ankara Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamaya göre Ankara'da siyasi partiler, kaynak israfının ve çevre kirliliğinin önlenmesi, görüntü kirliliğine yol açılmaması için seçim kurullarının belirledikleri yerler dışında parti bayrağı, afiş, pankart, poster gibi materyallerin asılmaması konusunda karar almışlar.

Son zamanlarda partilerin ortak aldıkları en olumlu karar bu herhalde.

Çok iyi olmuş bence.

Tebrik ederim.

Bu sadece Ankara ile kalmamalı, tüm Türkiye çapında uygulanmalı.

28 şubat davasında mahkeme tansu çiller ve mesut yılmaza davaya katılmaları konusunda çağrı yapılmasını kararlaştırmış.

28 şubat davası çok sulandırıldı bu çok yanlış.

İkincisi de tansu çiller de mesut yılmaz da kesinlikle katılmalılar, gelmezlerse zorla getirilmeliler.

Hiç kimse adaletten, mahkemeden kaçmamalı, katılmalılar ve her şeyi açıklıkla anlatmalılar.

peki bunu yaparlar mı?

Sanmıyorum, belki katılırlar ama gerçekleri açıklamazlar.

Yine bir çok şeyi DEVLET SIRRI deyip geçiştirirler.

Silopide sokağa çıkma yasağı ilan edilmiş.

Hey gidi Silopi hey.

Çok defa gitmişliğim var, çok önceden defalarca gitmiştim, ordaki insanlarla konuşmuş, kaynaşmış, sohbetler etmiştik.

Şimdi ise oralara insanlar gitmekten çekiniyor, korkuyor.

Bölücü hainler oraları ne hale getirdiler değil mi?

Bu hainler olmasa, terör korkusu olmasa, insanlar oralara gezmeye, görmeye gitseler ne güzel olurdu değil mi?

Kökleri kurusun bu hainlerin.

İranda Düzenin Maslahatını Teşhis Konseyi Başkanı Ayetullah Haşimi Rafsancani, Rusyanın Suriyeye müdahale etmesiyle Amerikanın müdahale etmesi arasında hiçbir fark olmadığını söylemiş.

Ve Rusyaya; ABD İLE NE FARKINIZ VAR? demiş.

Çok doğru.

Amerika ve Rusya... ikisi de emperyalist, ikisi de işgalci, ikisi de zalim!

Amerikanın ortadoğudaki şımarık çocuğu terörist İTrail yine terör estirmiş, onlarca filistinli yaralı.

Her zaman dediğim gibi:

Bu İTrail terör devleti yok olmadıkca ortadoğuya da yeryüzüne de rahat yüzü yok gibi.

CHP Seyhan Belediye Meclis Üyesi Ali Aydoğan, “Bizim yalancı Muhammed’e ve onun uydurduğu tanrıya inancımız yok” demiş.

İnşaallah bu haber yalandır demiştim ama maalesef doğru. Seyhan chp ilçe başkanlığı da doğruluyor ve bu edepsizin kesin ihraç talebiyle disipline sevkedildiğini açıklamış.

Sadece ihraçla kalınmamalı, ayrıca dava da açılmalı bu edepsiz hakkında.

Hiç kimse inanmak zorunda değil, hiç kimse müslüman olmak zorunda değil ama herkes ama herkes saygılı olmak zorunda.

Dine, kutsala karşı saygısızlık yapan, edepsizlik yapan insanlıktan nasibini almamış iki ayaklı yaratıklar mutlaka cezalandırılmalıdır.

Profesyonel Dünya Boks Şampiyonumuz Sinan Şamil Şam.

Bir zamanların fırtına gibi esen boksörü.

Dev adam.

Şimdi ölümle penceleşiyormuş.

Ve işin acı tarafı bu sinan şamil şam spor teşkilatının ilgisizliği yüzünden ortada kaldmış.

Bazı hayırsever iş adamları ile bir zamanlar güreş milli takımının da doktorluğunu yapan Adnan Bağrıaçık’ın himayesiyle tedavi altına alınan Sam’ın, sağlık durumunun kritik olduğu belirtilmiş.

Allah yardımcısı olsun, şifa diliyorum.

Allah aşkına şu görüntüye bakar mısınız?

Van’ın Başkale ilçesindeki Eşmepınar Jandarma Karakolu'na PKK’lılar tarafından düzenlenen bombalı saldırının izleri gün ağarınca ortaya çıkmış.

Gerçekten dehşet verici bir manzara.

Allah askerlerimizi muhafaza eylemiş.

Gülen Cemaat'ine yakınlığıyla bilinen teelvizyon kanalları, Digiturk'un yayın ağından kaldırıldı.

Digiturk'ten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

"Değerli Müşterilerimiz,

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, “Anayasal Düzene Karşı İşlenen Suçlar Soruşturma Bürosu” tarafından yapılan bir soruşturma ile ilgili olarak Şirketimize resmi bir yazı tebliğ edilmiştir.

Söz konusu yazının içeriği gereği yasal zorunluluktan dolayı Kanaltürk, Samanyolu TV, Mehtap TV, S Haber (Samanyolu Haber), Bugün TV, Yumurcak TV ve Irmak TV kanalları platformumuzdan çıkarılmıştır.

Kamuoyuna saygılarımızla duyururuz."

Bunu yazdım diye bazı aklıevvel akp yandaşları paralel vs. der ama akpnin de cemaatin de canı çıksın diyorum ve bütün bunlar terör örgütü propogandası yapan gazetelerin, internet sitelerinin, televizyonların bulunduğu DEMOKRASİ ile yönetildiği iddia edilen Türkiye cumhuriyetinde oluyor diye ekliyorum.

Ve işin bir diğer ilginç yanı da Türkiye cumhuriyeti devletinin kontrolünde olan türksat uydusunda bu kanallar varken özel şirket kuruluşu olan bir yere mahkeme şunları şunları çıkart diyor!

Hrant Dİnk cinayeti.

Şu ana kadar toplam 5 şüpheli tutuklanmış.

Bir dava bu kadar uzuyorsa, bu kadar sulandırılıyorsa bu davada gerçeklerin tam anlamıyla gün yüzüne çıkması çok zor.

Büyük ihtimalle bir kaç günah keçisi bulunur, dosya kapanır.

Okuması yazması olmayan mardinli 8 çocuklu bir ailenin çocuğu olarak doğun Mardinli Aziz Sancar nobel ödülü kazanmış.

Yürekten kutluyorum.

Devamı dileğiyle.

Suriye.

Şam.

O güzelim hama, humus vs.vs.

Rusya bir tarafdan vuruyor, esad bir tarafdan vuruyor, ayaklananlar bir tarafdan vuruyor, İTrail denen terör yuvası bir taraftan çomak sokuyor.

Olan SURİYEYE ve SURİYELİLERE oluyor!

Güzel bir deyimimiz var bizim:

FİLLER TEPİŞİR; ARADA ÇİMENLER EZİLİR!