Redyellow'un Kervan'ı 1181 (18.02.2015) Yüz Verirsen Ayı'ya!!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

28 Şubat davası devam etmiş.

Mahkemede konuşan Hasan Celal Güzel "Batı Çalışma Grubu tamamen illegaldir, 28 Şubat bal gibi bir darbedir. Hükümet de düşmüştür. Tankı da vardır. Cuntası da vardır” demiş.

Ağzına sağlık.

Aynen öyledir, 28 şubat bir darbedir, bu darbeyi yapanlar, HALKIN OYLARIYLA İKTİDAR OLMUŞ SİVİL HÜKÜMETE ZORBALIK YAPANLAR mutlaka ama mutlaka EN AĞIR ŞEKİLDE CEZALANDIRILMALIDIRLAR!

Avrupa birliği bakanı İDAM CEZASI KESİNLİKLE GÜNDEMİMİZDE YOK diyor.

Akpli bazı bakanlar idam olmalı diyor, başbakan EN AĞIR ŞEKİLDE CEZALANDIRILACAK diyor, cumhurbaşkanı takipcisi olacağım vs.vs. diyor.

Ama icraate gelince SIFIR!

Akp referandum yapmaya meraklı bir hükümet, buyursunlar IRZ DÜŞMANLARI, TECAVÜZCÜLER İDAM EDİLSİN Mİ EDİLMESİN Mİ? diye referandum yapsınlar, kararı millet versin!

Yaparlar mı?

Bence yapamazlar.

Avrupalı ağbeyleri kızar!

cw7ii6cpvw62v1ita.jpg

Yurtdışıdan bir görüntü.

Tecavüzcüler idam edilmiş!

İşte budur.

Tecavüzcülere verilecek en ADİL ceza budur!

faturas.jpg

Akpnin Aksarayının elektrik faturası yayınlanmış.

Buna göre sarayın bir aylık fatura tutarı 1 milyon 140 bin TL!!

Faturada bir husus daha dikkat çekmiş: önceki aydan 106 bin 770 TL’lik borç!!!

Bir aylık elektrik gideri 1 MİLYON 140 BİN TL!

Tek bir kişiye, sadece C.başkanına hizmet eden bir yer!

İsraf????

Vebal????

Bu kelimelerin anlamlarını unutanlar var demek ki!

Saadet partisinin de vaatlerinden olan emekliye ikramiye vaadini chp lideri de tekrarlamış, daha önce de söylemişti ben de tebrik etmiştim.

Doğru ve güzel bir vaat.

İktidar olabilirler mi, olurlarsa bu vaatlerini yerine getirirler mi, yoksa unuturlar mı bilemem ama dediğim gibi vaat doğru ve güzel... Emekliye mutlaka ama mutlaka kurban ve ramazan bayramlarından bir hafta önce iki ikramiye ödemesi yapılarak emeklinin durumu bir nebze olsun düzeltilmelidir.

cw7cqr0zbg83aq0se.jpg

Buyrun, bugünki bir gazeteden haber.

Kadına şiddet vs. denerek bence yanlış yapılıyor, kadına-erkeğe şiddet değil “ŞİDDETE HAYIR” diyerek genel bir tepki konmalı.

Özgecan aslan.

Vahşice katledildi.

Türkiye hemen hemen tek yürek oldu, tepki gösteriyor.

Ama bu tepkileri sulandıranlar var.

Muğlada otobüse binip kart basmama, para vermeme eylemi yapılmış!

İstanbulda erkekler etek giyecekmiş!

Ya Allah aşkına illaki işin b..kunu çıkarmak zorunda mıyız?

Böyle eylem mi olur, böyle soytarılık mı olur yahu?

Pes!

cw7k9qcrq0db25sam.jpg

cw7kaiz9m35rk8uim.jpg

Bunlar dünki akp medyasının iddialarıydı.

Akp medyası fuat avni bulundu, fuat avni emre uslu diyor, chpli umut oran ile fuat avni şöyle şöyle yazışmalar yapmış diye iddialarda bulunuyordu.

Chpli umut oran bu haberlere çok sert tepki göstermiş ve yalanlamış.

Umut Oran, "Alçakca, ahlaksızca, ********ce iftiraları yapanlardan hukuk önünde hesap soracağım. Gazete görünümlü tetikçileri anladıkları dilden cevap vereceğim" diyor.

Nihat Doğan.

Ahmet hakanın deyimiyle MEDYA MAYMUNU!

Özgecan Aslanın ölümüyle ilgili attığı twetler çok eleştirilmişti, ağlayarak ekranlarda özür dilemişti.

Tepkiler dinmeyince akp hükümetinin yaptığı şeyi akletmiş: PARALEL!!!!

"Hacklendim, twetleri paralel çete attı" diyor :)

Madem hacklendin, madem paralel çette attı ne diye iki gün önce televizyonda zır zır ağlayıp özür diliyordun???

Kim verdi sana bu aklı nihat?

İnan bu akıl akıl değil Nihat, rezildin, iyice rezil oluyorsun!

Hiç olmazsa çekil bi köşeye ve SUS be adam SUS!

Diyarbakır- Muş karayolunda 2011 yılında aracına aldığı Japon turist A.I.’ye cinsel saldırıdan tutuksuz yargılanan İ.K.'nın cezasında, duruşmalardaki saygın tutumu nedeniyle indirim yapılmış.

Buyrun...

Ben İDAM cezası gerekli, hapis, müebbet vs. hikaye, iyi hal derler, bilmem ne derler, af çıkarırlar bu ırz düşmanları serbest kalır deyince bana itiraz edenler oluyordu.

İşte mahkeme kararı!

DURUŞMALARDAKİ SAYGIN DURUŞUNDAN DOLAYI tacizci ahlaksızın cezasında indirim yapılmış!

Tekrar ediyorum:

BÜTÜN IRZ DÜŞMANALRI; TECAVÜZCÜLER HALKA AÇIK BİR ALANDA İDAM EDİLMELİDİR!

Meclis'te 'İç Güvenlik Paketi' olarak adlandırılan düzenlemenin görüşmeleri sırasında AK Partili millletvekilleri ile CHP'li milletvekilleri arasında kavga çıkmış.

Tartışma sonrası çıkan kavgada aralarında CHP'li Musa Çam ve HDP'li Ertuğrul Kürkçü'nün de bulunduğu 4 veya 5 milletvekili çeşitli yerlerinden yaralanmışlar.

Meclisi böyle olan bir türkiyede cinayetler vs. olmuş çok mu sizce????

Özgecan aslanın katil zanlısına yardım eden kişinin cezaevinde mahkumlar taraından dövüldüğüne dair haberler vardı, bu haberler doğru değilmiş, yalanmış.

pKAKA'lı terörist başlarından Duran Kalkan, pKAKA'nın silah bırakacağına yönelik iddialara, "PKK silah bırakmaz, niye bıraksın? Kürt silah bırakmaz. Türk devleti silahsızlansın" demiş!!!

"TÜRK DEVLETİ SİLAHSIZLANSIN!!!"

ÇÜÜÜÜŞŞŞŞŞŞŞ desem afedersiniz ama eşeklere hakaret olur!

Bir söz vardır: YÜZ VERİRSEN AYIYA; GELİR MIÇAR HALIYA!

Çözüm süreci çözüm süreci deyip bunları bu kadar şımartan Akp'ye duyurulur!