Redyellow'un Kervan'ı 1161 (29.01.2015) Oğlan Bizim, Kız Bizim!!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Kobani sınırına dev boyutta bir Türk bayrağı asılmış.

Garip işler yapıyoruz.

Kobani pKAKAnın elindeydi.

Sonra ışid geldi kobaniye dayandı.

PKAKA ve ışid çatışmaya başladı.

Biz tuttuk pKAKAya yardım için gidenleri sınırlarımızı, topraklarımızı açtık.

Başkaları da işin içine girdi ve ışid kobaniden temizlendi.

Yani Kobani BİZİM DE YARDIMLARIMIZLA tekrar PKAKA kontrolüne girdi!

Biz de sınıra dev bayrak astık!

?????

Bakan faruk çelik "yanlış yapan partimizde barınamaz" demiş.

Gazete de egemen bağış örneğini veriyor ve bakana "bu kadar iddialı çıkış yapma, mahcup olursun" diyor.

Bakan haklı bence.

Yanlış yapan barınamaz derken "BİZE YANLIŞ YAPAN, BAŞKANIMIZA, PARTİMİZE vs. YANLIŞ YAPAN" demek istiyordur!

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), ''Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi 2014 Sonuçları''nı açıklamış.

Buna göre, 2013 yılı itibariyle 76 milyon 667 bin 864 kişi olan ülke nüfusu, 1 milyon 28 bin 40 kişilik artışla, 2014 sonunda 77 milyon 695 bin 904 kişiye ulaşmış.

Erkek nüfusun oranı yüzde 50,2 (38 milyon 984 bin 302 kişi), kadın nüfusun oranı ise yüzde 49,8 (38 milyon 711 bin 602 kişi) olmuş.

Kadın ve erkek nüfusu neredeyse tıpa tıp aynısı, çok ilginç değil mi?

Holokost'u anan tek müslüman ülke türkiyeymiş!

Yine bir ilki başarmışız demek ki!!!

Bu arada hemen her konuda çatışma halinde olan akp ve chp holokst konusunda ittifak halindeler!

BM tarafından 27 Ocak günü “Uluslararası Holokost Anma Günü” ilan edilmiş, Türkiye de Uluslararası Holokost İttifakının tek Müslüman gözlemcisi oldu ve bu sene tam üyelik süreci başlatılmış.

Chp de hem buna tam destek veriyor hem de gelecek yıl Holokost anlamalarının TBMM’de yapılmasını istiyormuş!

Aydın'da iki yıl önce boşanan ve babasının evine giden karısı ile kayınbiraderini av tüfeğiyle vurarak yaralayan, kayınpederini de öldürüp kayıplara karışan Hüseyin T. isimli şahıs bugün yerini belirleyen jandarma ekipleriyle silahlı çatışmaya giriyor.

Biri astsubay diğeri uzman çavuş iki askeri silahla vuran şahıs yine kaçıyor!

Ve maalesef vuraln askerlerimizden birisi de şehit oluyor.

Yahu var mı böyle bir insanlık?

Kadın boşanmış, sen git kadını vur, kardeşini vur, babasını öldür. Kölen mi ulan o kadın, boşanmışsa sen yoluna o yoluna, ne diye gidip insanları vuruyorsun?

Sonra görevini yapmakta olan askerle çatış, askeri de vur, öldür.

Hep söylüyorum tekrar edeyim:

İDAM MUTLAKA AMA MUTLAKA GERİ GETİRİLMELİ BÖYLELERİ HALKI AÇIK ALANLARDA İDAM EDİLMELEDİR!

Lübnan hizbullahı bir israil aracına MİSİLLEME yapmış ve 2 israil askerini öldürmüş. 7 israil askeri de yaralıymış.

Şimdi israil bütün dünyanın gözünün içine baka baka "bana saldırdılarrrrrr" deyip Gazzeye saldırır, lübnana saldırır.

Halbu ki bu saldırı bir MİSİLLEME saldırısı.

Çünkü İsrail Suriye-İsrail sınırındaki Kuneytra kentinde devriye gezen Hizbullah konvoyuna 10 gün önce düzenlediği hava saldırısında, Hizbullah'ın üst düzey saha komutanlarından Muhammed İsa'nın da aralarında bulunduğu 6 hizbullah askerini öldürmüştü!

İşte hizbullah da İTrailin bu saldırısına MİSİLLEME yapmış.

RÜZGAR EKEN FIRTINA BİÇER ama bu yüzsüz, utanmaz, ahlaksız İTrail arkasına amerikayı ve batıyı da alıp yaygara koparmasını iyi bilir!

Bazı gönüllü İTrail yandaşları da İTrailin yaptıklarını hiç görmezler hemen hizbullahı vs. suçlarlar!

Doların ATEŞİ YÜKSELMİŞ!

Keşke geberse de kurtulsak!

691252.jpg

SÖMÜRÜYÜ PERDELEMEK İÇİN İCAT EDİLEN TERİM; RADİKAL İSLAM denilmiş.

Aynen katılıyorum.

İslam tekdir.

Radikali, ılımlısı, ılımsızı, az koyusu, çok koyusu vs. olmaz.

Ilımlı islam, radikal islam, felan, filan... bütün bunlar maskedir, tuzaktır.

Genel kurmay başkanlığı PKAKA'lı teröristler tarafından Dağlıca Üs Bölgesi'ne uzun namlulu silahlarla taciz ateşi açıldığını duyurmuş.

Yok canımmmm!

Paraleldir paralel!

Ya ateş açanlar paraleldir, ya da pKAKALIlar ateş açtı diyen genel kurmay!!!!!

Ankara Tuzluçayırda kobaninin ışidden kurtarılmasını kutlayan göstericilerle polis arasında çatışma çıkmış.

Yolu barikatlarla kapatacaksınız, trafiği engelleyeceksiniz, sonra da polis müdahale etti, polis biber gazı sıktı diye zırlayacaksınız!

Müdahale eden polisin ellerine sağlık.

Kobani bahanesiyle yolu kapatanlara, ellerinde pKAKA paçavrası olan, apo denen it'in posteri olan herkese her yerde polis ve asker müdahale etmelidir.

CNN Türk'te Tarafsız Bölge programına konuk olan AKP’li Burhan Kuzu rüşvet ve yolsuzluk operasyonunda adı geçen 4 Bakan ile ilgili "Birileri kurulan meclis araştırma komisyonunda Yüce Divan oylaması veriyor. Başbakan benim partimin lideri, bakanlar benim kankam, bir kısmı benim dünürüm. Bu adamlarla neden muhalefet olayım. Demek istediğim oğlan bizim kız bizim." demiş.

Burhan Kuzu'nun bu sözleri üzerine Ahmet Hakan, "Bu yüzden mi Yüce Divan'a mı gönderemiyorsunuz" diye sormuş.

Burhan Kuzu ise, "Yav gönderemezsin tabi, niye göndereceksin. Bunlara uyarak niye göndereyim, deli miyim ne? Zaten gönderemezsin . Siyasi hayatın da biter' şeklinde cevap vermiş.

Süper cevaplar değil mi?:

OĞLAN BİZİM KIZ BİZİM!!
GÖNDERİRSEK SİYASİ HAYATIMIZ BİTER!!
BAKANLAR BENİM KANKAM!!
BİR KISMI BENİM DÜNÜRÜM
vs.vs.

!!!!