Redyellow'un Kervan'ı 1155 (23.01.2015) YÖK Kafayı Sıyırmış!!! | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Redyellow'un Kervan'ı 1155 (23.01.2015) YÖK Kafayı Sıyırmış!!!

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
20 Nis 2010
Mesajlar
2,168
Puanları
0
Web sitesi
redyellow.besaba.comTürkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği (İGİAD) tarafından yapılan araştırma sonucunda İstanbul’da ortalama büyüklükte bir ailenin, insani şartlarda aylık geçimini sağlayabilmesi için insani geçim ücreti (İGÜ), 2015 yılı için 1.780 TL olarak belirlenmiş.


“İNSANCA YAŞAMASI İÇİN” deniliyor.


Asgari ücreti 900 kusur tl olarak belirliyor akp, emekliye yüzde 2.34 zam yapıyor akp.


Akpnin halkına reva gördüğü muamele İNSANCA YAŞAMAYA yeterli mi değil mi?


Bu durumda Akp halkına neyi reva görüyor????


YORUMSUZ!


Somali’de Türk heyetine bombalı saldırı düzenlenmiş, ölü ve yaralılar var.


Kim yaptı bilemiyorum ama yapanların yeryüzünün en karaktersiz, en alçak yaratıklarından olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.


Allah hepsini kahreylesin.


Mısırda halkın seçtiği Mursi hapiste.


Firavun lakaplı diktatör hüsnü mübarek ve çocukları birer birer aklanıyorlar!!!!


Milli gazete “Mısırda adalet iflas etti” demiş.


Bence yanlış söylemiş milli gazete: Faşistlerin, darbecilerin, cuntacıların adaleti yoktur ki iflas etsin!Pakistan meclis başkanı diyor ki: TERÖRÜN KAYNAĞI AMERİKADIR!


El hak doğrudur.


Dünyanın hemen her tarafında meydana gelen terör olaylarına bakın, mutlaka arkasında Amerika ve yandaşları çıkacaktır!


Mehmet Ali şahin dün yüce divan oylamasında yüce divan lehine oy veren akpliler için “yolsuzluk için değil, makara ve 700 bin liralık saat için bu tepkiyi verdiler” vs.vs. demişti.


MHPli Oktay Vural Mehmet ali şahine tepki gösteriyor ve “Kuranla, ayetlerle bakara-makara diyerek dalga geçilirken neredeydin, sen ki Peygamberin sakalına kıl diyen bedbahtsın” diyor.

Tayyip erdoğan gülen cemaati için "bunlar cemaat değil, örgüt" demiş.


Hımmm, bunlar örgütse siz de bu örgütün 12 senelik ortağı mı oluyorsunuz?

Cumhurbaşkanı erdoğan afrikada "o okulları kapatın, yenisini açalım" diyor.


O okullar dediği okullar bir kaç sene öncesine kadar destekledikleri gülen cemaatinin okulları.


Afrikalı yetkililer erdoğana "bir iki sene önce siz destek veriyordunuz, açın diyordunuz, biz de açıyorduk, şimdi bunları kapatın, yenisini açalım diyorsunuz, iyi de iki sene sonra bu yeni açtıklarınız içni de kapatın derseniz ne yapalım?" deseler ne diyecek acaba c.başkanı?Belçikada bir KARAKTERSİZ....


Irkçı ve İslam karşıtı eski Flaman Menfaati Partisi lideri Filip Dewinter, Belçika Parlamentosunun "Camiler ve radikalleşme" konularının görüşüldüğü oturumunda, İçişleri Bakanı Jan Jambon'a soru sormak üzere kürsüye çıkıyor.


Konuşması sırasında, elindeki Kur'an-ı Kerim'i havaya kaldıran Dewinter, "Birçok fenalığın nedeni, tüm kötülüklerin kaynağı" diyor!


Milli gazete bu karaktersize KÖPEK demiş.


Bence milli gazete yanlış yapmış.


Hiç bir KÖPEK, hiç bir HAYVAN bu kadar karaktersiz, bu kadar saygısız olamaz çünkü!


Son dönemlerde sürekli olarak camilere saldırılar oluyor, İslama, Kurana, Peygambere hakaretler oluyor.


BAZILARI bilinçli olarak, kasıtlı olarak MÜSLÜMANLARI TAHRİK ETMEK İSTİYORLAR!


Müslümanlar bu oyuna gelmemeliler, bu karaktersizlerin tuzağına düşerek şiddete başvurmamalılar.Kendisine "hazreti ibrahim", kardeşine "hazreti muhammed" diyen, tepki çeken akp düzce milletvekili ibrahim ibrahim korkmaz yine konuşmuş.


Vekil efendi "gene kullanırım, bir daha kullanırım, yine kullanırım" diyor, kendisini eleştiren MHP Genel Başkanı Bahçeli için "Eğer sapık görmek istiyorsanız, lütfen aynaya bak" derken, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu için ise "Sana guslün şartını sorsam bir tane söyleyemezsin. Haddini bil." diyor,Sayın Kılıçdaroğlu ile benim inancım gerçekten farklı. Onunla aynı inancı paylaşmaktan Allah’a sığınırım diyor.


Halbu ki çıksa adam gibi haddimi aştım, özür dilerim dese daha güzel olurdu, konuştukca batıyor.


Yazık, çok yazık.Suudi Arabistan Kralı Abdullah, tedavi gördüğü hastanede vefat etmiş. Suudi Arabistan Krallığına Veliaht Prens Selman bin Abdulaziz'in getirildiği açıklanmış.


Yeni kral kimdir bilmiyoruz tabi, inşaallah yeni kral suudi devletini amerikan uşaklığından çıkartacak bir adam olsun.Akp yüce divan oylamasında 50 ye yakın milletvekilinde fire vermişti.


Yeniçağ'dan Ahmet Takan, AKP'li bir yöneticinin de “Fireleri sadece 3 dönemliklerde aramak yanıltıcı olur. Uyuyan Abdullah Gül hücrelerinin harekete geçtiğini düşünüyoruz. Elimizde güçlü veriler var.” dediğini iddia ediyor.


Hakikaten akp bir yönetici böyle bir şey söylemişse halk tabiriyle YOK DEVENİN NALI demek lazım!"taş fırın erkeği" tamer karadağlı bir kaç gün önce "tayyip erdoğandan korkuyorum" demişti, şimdi ise "paralelden korkuyorum" diyor, "gezi gençliği dostoyevskiyi isviçre peyniri zannediyor" diyor, "gezi gençliği TIRT" diyor vs.vs.


Bu kadar kısa sürede acaip bir dönüşüm!

Suriyeli sığınmacı küçük bir çocuk, 21 Ocak Çarşamba günü, Şirinevler’deki burger kingde yemeğini yiyip kalkan bir müşteriden artan patatesleri alıp yediği gerekçesiyle restoranın şube müdürü tarafından darp edilmiş.


Bu müdüre kesinlikle babası "oğlum ben sana müdür olamazsın demedim ki, ben sana ADAM OLAMAZSIN" dedim demiştir!


Hukuk Etik ve Siyaset Araştırmaları (HESA) Başkanı Prof. İbrahim Cerrah “Hadis okumak suretiyle, yıkıcı, bölücü eylemlerde bulunarak, kurumların huzurunu bozmakla suçlanıyorum. Hakkımdaki 8 ayrı suçlama ile YÖK’te yargılanıyorum” demiş.


Bu nasıl bir kafa Allah aşkına ya?


"Hadis okumak suretiyle, yıkıcı, bölücü eylemlerde bulunmak" suçlaması nedir ya???


Bu nasıl bir vicdansızlıktır_?


Yuh artık!


Yök kafayı sıyırmış!Hayırlı cumalar.
 
Üst